Burze, grad, ale będzie ciepło. Prognoza na weekend

07.06.2013 06:52
Deszczowa pogoda w stolicy

Deszczowa pogoda w stolicy (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Czekają nas kolejne dni z deszczem i burzami. Lokalnie może spaść grad. Opady będą bardzo obfite. Jutro na Podkarpaciu i w Małopolsce spaść może nawet 35 mm deszczu.
Dzisiaj na północnym zachodzie i zachodzie kraju przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze również deszczowo. Miejscami burze, które mogą być gwałtowne, połączone z opadami gradu.

Spaść może do 20-25 mm, a na południowym wschodzie do 30 mm. Temperatura maksymalna przeważnie 20-24 st., tylko na Wybrzeżu chłodniej - 16-19 st., a na krańcach północno-wschodnich i wschodnich cieplej, do 25-26 st.

W nocy z piątku na sobotę przelotne opady deszczu, początkowo burze, w których może spaść lokalnie do 15 mm deszczu. Temperatura - 10-14 st., tylko na północnym zachodzie chłodniej - 7-10 st.


W niedzielę załamanie pogody

Jutro przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze. Możliwy jest grad. Spadnie dużo deszczu, na południu i południowym wschodzie kraju do 30 mm, a lokalnie nawet 35 mm. Temperatura maksymalna przeważnie 22-26 st., tylko nad morzem chłodniej - 18-20 st.

Gorzej będzie w niedzielę. W całym kraju deszcz i burze. Najzimniej koło Koszalina, 18 st., najcieplej na Podkarpaciu - 26 st.

Więcej o pogodzie na pogoda.gazeta.pl>>

Zobacz także
Komentarze (10)
Burze, grad, ale będzie ciepło. Prognoza na weekend
Zaloguj się
 • mathmed

  Oceniono 6 razy 4

  Wektory przemieszczania burz można śledzić na antistorm.eu
  Można się także zarejestrować w systemie powiadomień o zbliżającej się burzy. Wtedy element zaskoczenia zostaje skutecznie zniwelowany :)

 • ben-oni

  Oceniono 6 razy 0

  hehehe, Al-Kusajr zostało spacyfikowane przez Assada i teraz armia syryjska goni po pustyni niedobitki najemników (o czym w GW ani słowa, bo to bolesna tajemnica!) a Michnik doopę zawraca prognozami pogody.

 • rabbinhood

  Oceniono 10 razy 4

  "szczaf jusz mam na mirabelki pszyjdzie poczekać"
  gdyby co roku była taka pogoda to można pomyśleć o uprawie ryżu, u mnie w ogródku wszystko małe i puszyste od wody. Pora pomyśleć o zmianie nazw roku na pory deszczowe i suche.

 • antykkk

  Oceniono 14 razy 0

  Dzie te relicfie Marki Jurki. Szamani co jest z wami, to my płacimy za was ZUS i emerytury a wy co? nie wstyd wam.
  Nie pozostaje nam nic innego jak sprowadzić szamanów z dzikszych krajów, oni przynajmniej za jedną kozę mogą zrobić takie cuda że cho cho

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 11 razy -1

  trzeba zacząc jak Rosjanie i Chińczycy rozpylac ten tlenek srebra i deszczu nie będzie - spadnie w innym nie zamieszkałym rejonie.

 • k_wywrotowiec

  Oceniono 19 razy 3

  nie moze byc!
  zachowujecie sie jakby to pierwszy raz deszcz padal....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje