Prowokacja "Wprost" wobec Fibaka to dobra dziennikarska robota [WYNIKI SONDY]

Wojciech Fibak

Wojciech Fibak (Fot. Dominik Werner / Agencja Gazeta)

Prawie połowa z was uważa, że prowokacja tygodnika "Wprost" wobec Wojciecha Fibaka to dobra dziennikarska robota, a osoba uznawana za autorytet musi liczyć się z tym, że media interesują się jej życiem prywatnym. 23 proc. z was uważa z kolei, że to, co robi znany tenisista i jego znajomi z młodymi dziewczynami, to tylko i wyłącznie ich sprawa.
W naszej sondzie zapytaliśmy, jak oceniacie prowokację "Wprost" wobec Wojciecha Fibaka, który rzekomo zapoznawał młode dziewczyny ze swoimi bogatymi znajomymi.

47 proc. z was uznało, że prowokacja to dobra dziennikarska robota, a celebryta, osoba uznawana za autorytet, musi się liczyć z tym, że media się zainteresują jej życiem prywatnym. 23 proc. uczestników sondy uważa zaś, że to, co robi Wojciech Fibak i jego znajomi z młodymi dziewczynami, to wyłącznie ich sprawa.

Zdaniem 16 proc. Fibak i młode dziewczyny to temat co najwyżej dla tabloidów, a dziennikarstwo "Wprost" osiągnęło poziom magla. 10 proc. zaś uznało, że "prowokacja dziennikarki była dopuszczalna, ale publikacja potajemnie nagranej rozmowy naczelnego "Wprost" z Fibakiem - kompromitująca i dla tenisisty, i dla tygodnika". Tylko 4 proc. twierdzi, że nie czytało artykułów na temat prowokacji wobec Fibaka.

Jeżeli chcesz oddać głos w sondzie ws. prowokacji wobec Fibaka, możesz to zrobić TUTAJ >>

Prowokacja dziennikarki "NIE"

Poniedziałkowy "Wprost" napisał, że Wojciech Fibak zajmujesię poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów. Tygodnikowi udało się potwierdzić tę informację dzięki dziennikarskiej prowokacji i rozmowie, którą Sylwester Latkowski, redaktor naczelny "Wprost", odbył później ze znanym polskim tenisistą.

W rolę dziewczyny szukającej towarzystwa bogatego mężczyzny wcieliła się Malina Błańska, na co dzień dziennikarka tygodnika "NIE". Napisała do Fibaka SMS: "Panie Wojtku, czy może pomaga pan miłym dziewczynom poznać i zarobić przy poznaniu miłych panów? Miła dziewczyna". Tenisista szybko się z nią skontaktował i umówił w swojej galerii na Krakowskim Przedmieściu. Szybko też poinformował Błańską, że ma przyjaciela w Nowym Jorku, któremu z pewnością się spodoba i który mógłby jej robić ewentualne prezenty.

Zobacz także
Komentarze (280)
Prowokacja "Wprost" wobec Fibaka to dobra dziennikarska robota [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • drugiwojwa

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo Wprost !!

  Czy tacy celebryci mogą robić co chcą i deprawować społeczeństwo ?
  Prostytucja jest prostytucją a tym paniom po prostu lubią lekkie i przyjemne życie (do czasu).

 • arhangel

  Oceniono 1 raz 1

  cytuje usera panmacius
  zebyscie k nie zapomnieli

  >zadziwia mnie wasza postawa. W wielu środowiskach jest przyzwolenie na wykorzystywanie seksualne >kobiet (dla pieniędzy, dla kariery itd.). Tak długo jak takie Fibaki i ich koledzy chodzą bezkarnie. Przecież >macie żony, córki. Im też kiedyś ktoś ważny może zasugerować, że dla kariery warto się poświęcić...

 • jedz23kwas

  Oceniono 1 raz 1

  czytam komentarze i nie mogę z beki, tyle jadu zawistnych polaczków których boli że nie mają dosć $$ na zabawy z młodymi chętnymi dziewczetami i są skazani na dożywotnie posuwanie grubej Grażyny, oczywiście po ciemku i w celach prokreacyjnych jak pan Bozia i Jan P***ł 2 nakazali LOL

 • 99venus

  Oceniono 1 raz -1

  bo my Polacy lubimy grzebać się w gó...e.najchętniej cudzym.

 • yokoono23

  0

  Uważaj żeby się za Twoją d...e nie wzięli.Nie wiem czy wtedy będziesz składał hołdy uwielbienia na taką nie czystą krecią robotę.

 • rysiyk

  0

  Cobyście powiedzieli gdyby: Wasza córka lub syn został zapoznany jako kochanek? Celebrytą wolno hendorzyć nasze dzieci?

 • lujluj11

  Oceniono 2 razy 2

  To nie jest sprawa prywatna, to sprawa publiczna; te młode miłe kobiety... publiczne i ich alfons.

 • hydros

  Oceniono 2 razy 2

  Aż się nie chce wierzyć, że tak bogaty człowiek uprawia sutenerstwo, ale fakty jeżeli są prawdziwe, to Fibak powinien zapaść się pod ziemię ze wstydu. Jeżeli go jeszcze ma.

 • narwik

  0

  Sutenerstwo nie jest niczyją prywatną sprawą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje