Szkolna seksafera na komisji dyscyplinarnej

Historyk z II LO w Starachowicach, który miał romansować z uczennicą, stanął w czwartek przed komisją dyscyplinarną dla nauczycieli.
- Odbyło się pierwsze posiedzenie. Nauczyciel stawił się ze swoją adwokatką i świadkami. Uczennica na to posiedzenie nie była wzywana. Kolejne odbędzie się 19 czerwca - informuje Małgorzata Muzoł, świętokrzyski kurator oświaty.

Jak się dowiedzieliśmy, tymi świadkami byli dyrektor, nauczycielka i pedagog szkolny z II LO.

Przypomnijmy, że bulwersująca sprawa wyszła na jaw w połowie stycznia. Do dyrektora II LO przyszła wówczas matka uczennicy drugiej klasy, której historyk był wychowawcą. Równocześnie występujący w jej imieniu adwokat zawiadomił kuratorium oświaty i prokuraturę. Nauczyciel został zawieszony.

Prokuratura prowadzi śledztwo, które ma m.in. wyjaśnić, czy wykorzystywał on swoją pozycję i doprowadzał do kontaktów seksualnych osobę małoletnią. Dysponuje m.in. bogatą korespondencją SMS-ową i e-mailową między nauczycielem a uczennicą. Jak informowaliśmy, śledczy przesłuchują także byłe uczennice II LO, które przenosiły się z tej szkoły do innych. Istnieje bowiem podejrzenie, że część z nich decydowała się na to, aby nie mieć do czynienia z tym nauczycielem.

Podyskutuj także na Facebooku Gazeta.pl Kielce - porozmawiaj z namiKomentarze (81)
Szkolna seksafera na komisji dyscyplinarnej
Zaloguj się
 • mlot_na_pogan

  Oceniono 5 razy -1

  Uroda polskich dziewczyn zabija zdrowy rozsądek:)

 • ruchaka

  Oceniono 8 razy 0

  Jak wiadomo brunatna katolicka zaraza rozlewa sie po Polsce, dlatego czuje sie w obowiazku przedstawic kilka postulatow:

  1. Dziewczynki 12-15 latki powinny miec pelne prawo pokazywania publicznie swoich fizycznych walorów (dupa, cycki) poprzez noszenie kusych strojów. Jakiekolwiek wprowadzanie ograniczen przypomina mi praktyki rzadu pisowskiego (mundurki)!!!

  2. Dziewczynki powinny móc sie malowac i nosic seksowne stroje rowniez w szkolach.

  3. Starsi mezczyzni powinni miec pelne prawo oszukiwac te dziewczynki np poprzez obietnice pozniejszego malzenstwa.

  4. Po przekroczeniu przez dziewczynki 15 lat starsi mezczyzni powinni miec swobodne prawo odbywania stosunkow plciowych (za obupolna zgoda) z tymi dziewczynkami. Zarowno analnie jak i w pochwe.

  5. Dziewczynki powinny miec mozliwosc przyjmowania gratyfikacji zarowno w postaci rzeczowej (kwiaty, czekoladki, odziez) jak i innych podnoszacych ich status w oczach rowiesnikow (np odwiezienie do szkoly dobrym samochodem)

 • domektomek

  Oceniono 17 razy 11

  Współżycie z 17-to latką nie jest zabronione.
  Do rozważenia pozostaje kwestia moralna.

 • losiu4

  Oceniono 9 razy -1

  głupi. Niech się powoła na postępaków i twierdzi, ze edukował seksualnie. Skoro w przedszkolu można, to czemu nie w w szkole średniej?

  Pozdrawiam

  Losiu

 • jmelak

  Oceniono 13 razy 9

  A co nie może skoro go na to stać - prawda Panie Wojtku F. (podpowiem, że chodzi tu o naszego najlepszego Penisistę) .

 • bacowa

  Oceniono 25 razy 3

  jak widać z niektórych wypowiedzi jednak Polska to ,,dziki kraj''

  niby Polacy chcą doszlusować do Europy (tej części o wyższej cywilizacji)

  ale dalej pokutuje zasada ,,po bożemu i przy zgaszonym świetle'', a ''sąsiad jest od zawsze przysłowiowym złodziejem, bo ja to chodząca świętość''

  jak widać otwarcie granic na Świat, pełne członkostwo w UE, NATO i innych światowych organizacjach nie zrobi z dziada pana z dnia na dzień

  na to trzeba kilku pokoleń, więc z mentalnością i poglądami naszego społeczeństwa bliżej jak widać do Wschodu jak do Zachodu (z wyłączeniem Watykanu)

 • jedrek490

  Oceniono 39 razy 27

  A u nas na uczelni jeden z profesorów najpierw romansował ze studentką, później zafundował sobie dziecko ze byłą swoją byłą już studentką, a obecnie asystentką i w nagrodę został Dziekanem. I pan rektor mówi, że każdemu to się mogło zdarzyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje