Minister po obrzuceniu sędzi tortem: Takie incydenty prowadzą do końca naszej cywilizacji

06.06.2013 13:01
5.06.2013. Sędzia Sądu Okręgowego zaatakowana tortem w przerwie rozprawy

5.06.2013. Sędzia Sądu Okręgowego zaatakowana tortem w przerwie rozprawy (Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta)

Po wczorajszym incydencie w warszawskim sądzie okręgowym mają zwiększyć się środki bezpieczeństwa.- Nikt nie przewidział, że osoba, która wnosi na teren sądu, jedzenie może później wykorzystać to do rzucenia w sędziego - tłumaczy rzecznik sędzia Agnieszka Domańska. Dzisiaj minister sprawiedliwości mówił, że takie incydenty prowadzą do "końca naszej cywilizacji".
Zobacz także
Komentarze (245)
Minister po obrzuceniu sędzi tortem: Takie incydenty prowadzą do końca naszej cywilizacji
Zaloguj się
 • jonkasta

  Oceniono 2 razy 2

  co za państwo..... naszej policji nawet nie chciało się zatrzymać faceta , który rzucił tort w sędzinę. Wyszedł sobie nie niepokojony. To koniec cywilizacji. Ale tak jest wszędzie ... biją na ulicy i policja nie reaguje, katują, i nie przyjeżdż, albo sama skopie bezbronnego. Strach się bać. Nie ma państwa.

 • madogz

  Oceniono 1 raz 1

  "Reprezentują najwyższy majestat w państwie"??????? Oceniając pracę tego 'majestatu' to jakaś żenada. Tort na twarzy pani sędzi to wynik frustracji społecznej, tutaj poprawa bezpieczeństwa nie pomoże tylko lepsza praca dla społeczeństwa!

 • adambiernacki69

  Oceniono 1 raz 1

  Zupełnie co innego prowadzi do końca naszej cywilizacji o ile ona jest nasza:-)

 • kot2ka

  Oceniono 1 raz 1

  Jakiej cywilizacji ??? Braki cywilizacji wykazują właśnie różni skorumpowani sędziowie i cały ten zas.... wymiar niesprawiedliwości !!!! Chodzę na różne sprawy w charakterze publiczności i widzę co wielu z tych tzw. sędziów wyprawia na salach sądowych. Wiele przypadków woła o pomstę do nieba, ale te święte krowy są przecież nietykalne a sądy podobno niezawisłe. HA,ha,ha , koń by się uśmiał z wielu tych kpiarzy. A gdzie lustracja, żeby wielu z tych twardogłowych ważniaków wywalić z sądów na zbitą mordę ?????

 • kula5211

  Oceniono 1 raz 1

  Małe ale ....... często Sędziowi wydają karygodne wyroki, niech się nie dziwią desperacji ludzi ( np. sprawa Madzi morderczyni , woła o pomstę do nieba........)

 • aagaj

  Oceniono 1 raz 1

  całe szczęście że to tylko tort, Pani babcia Pawlakowa granaty synowi dawała, który do sądu jechał

 • unterhose

  Oceniono 1 raz 1

  Dokładnie Panie Biernacki, tylko na odwrót. Upadkiem cywilizacji jest to, co ze zwykłym obywatelem wyprawia ta trzecia władza. Godność sędziowska sprowadzona do poziomu synekury. Ubranej w aurę tajemniczości, jakieś togi, łańcuszki, specyficzny slang. Władza ta oderwana od rzeczywistości, żyjąca w hermetyczynym świecie. Rozmnażająca się we własnym zamkniętym środowisku, Co niesie zapewne obciążenia genetyczne. Brak świeżych genów, prowadzi do degeneracji. Mniemanie o swej wyższości bo zostało się namaszczonym? Kpina. Urzędnicy zapominają kto jest płatnikiem ich poborów.

 • mawohe

  Oceniono 1 raz 1

  Władza sądownicza (sędziowie) to jedyna władza, która nie podlega okresowej weryfikacji i ocenie społecznej stąd też pełno wśród sędziów nawiedzonych głupków, których tupet i chęć jeszcze większej władzy jest nienasycony.

 • brunschwick

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję, że cywilizacja bezkarności sędziów niedługo się skończy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje