TVP zawiesza współpracę z Fibakiem. Szaranowicz: Znam go ponad 30 lat. Nie cieszy mnie to

05.06.2013 14:15
Wojciech Fibak

Wojciech Fibak (Fot. Dominik Dziecinny / AG)

TVP postanowiła zawiesić współpracę z Wojciechem Fibakiem po artykule na temat znanego tenisisty, jaki ukazał się w ostatnim numerze "Wprost". - Znam go ponad 30 lat. Nie ukrywam, że nie cieszy mnie fakt, że współpraca zakończyła się w taki sposób - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl Włodzimierz Szaranowicz, dyrektor TVP Sport.
Wojciech Fibak był stałym ekspertem TVP w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Komentował również mecze Agnieszki i Urszuli Radwańskich. Po aferze, jaka wybuchła w związku z artykułem na jego temat, który ukazał się w tygodniku "Wprost", TVP postanowiła zawiesić współpracę ze sławnym tenisistą. Dziennikarska prowokacja wykazała, z Fibak mógł umawiać młode i atrakcyjne dziewczyny z wpływowymi mężczyznami. Jak jednak cały czas zaznaczał, nie zarabiał na tym pieniędzy, traktował to jako przysługi.

- Potwierdzam, że podjęliśmy decyzję o zawieszeniu współpracy z Wojciechem Fibakiem - powiedział Szaranowicz, dyrektor TVP Sport. Jak dodał, w związku z zaistniałą sytuacją decyzja ta była naturalna dla obu stron, jednak niełatwa. - Znam go ponad 30 lat. Nie ukrywam, że nie cieszy mnie fakt, że współpraca zakończyła się w taki sposób - przyznał Szaranowicz.

Pytany, czy nie wyklucza w przyszłości ponownej współpracy z Fibakiem, dyrektor TVP Sport zaznacza: - Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu współpracy. W tym momencie niczego nie rozważamy.

Zobacz także
Komentarze (168)
Zaloguj się
 • amorvertical

  Oceniono 530 razy 428

  Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Przecież można było obecność Fibaka w TVP podciągnąć pod program misyjny. On nie czerpał z tego korzyści, więc była to jakaś tam misja a nie stręczycielstwo. Poza tym nie bądźmy tacy purytańscy. Połowa panienek pracujących w TVP znalazło się tam w wyniku podobnych misyjnych działań różnych starszych panów:)

 • observanto

  Oceniono 381 razy 261

  Tylko patrzeć, jak zaraz utworzy się Komitet Obrony Honoru Fibaka i podpiszę się pod nm setka salonowych, spsiałych celebrytów, ludzi "kultury, ekspertów itp.

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 199 razy 159

  to powinni zawiesić współpracę i zwolnić połowę ludzi w tym burdelu przy Woronicza:) ty się szaranowicz lepiej zajmij twoim kumplem szpakowskim co pieprzy już od rzeczy komentując mecze:)

 • lukasz658

  Oceniono 136 razy 114

  taka wspaniała kariera a przez jedną wpadkę gość zostanie zapamiętany jako alfons ...

 • jamj

  Oceniono 145 razy 109

  To zerwanie współpracy, to pochopna decyzja, przecież Wojtuś mógłby dostarczać również pikantne wieści. Swoją drogą dziwne jest to zdziwienie pana Szaranowicza ku.r.w.imi ciągotkami Fiutbaka, bo szerokim echem odbiła się tzw. "afera sutenerska" z udziałem Wojtusia i Roberta de Niro. Rozumiem, że Szaranowicz w tym czasie oczkami za piłeczką tenisową wodził...

 • widz102

  Oceniono 122 razy 84

  A mnie zdecydowanie nie cieszy fakt, że przecież to skrajnie niewiarygodne, by obecnie gdzieś nie leżała sobie KOMPLETNA LISTA KLIENTÓW tego pana.
  I nie cieszy mnie fakt, że byłoby skrajnie dziwne, gdyby nie była ona obecnie głównym przedmiotem pożądania zarówno setek z najwyższego świecznika klientów tego pana, jak i służb - być może także obcych - zainteresowanych zwerbowaniem lub skompromitowaniem klientów - zwłaszcza tych ze świecznika - tego pana.
  A już najbardziej nie cieszy mnie fakt, że polscy dziennikarze są aż tak (poza Wprostem i Nie - bo nie mam wątpliwości że Jerzy U. śmieje się teraz w głos i w kułak z nieuchronnej już afery obyczajowo-POLITYCZNEJ, przy której ta sprzed 20 lat z Anastazją Potocką będzie jak ziarnko piasku przy głazie narzutowym) tępi, że w ogóle nie zadają sobie pytania - KTO może być na tej liście?

 • sorrry

  Oceniono 84 razy 74

  "TVP zawiesza współpracę z Fibakiem" - i to jest jedyny pożytek z tej gó...anej afery, jego komentarza nie dało się słuchać! Kolejne będą jak Fibak zacznie sypać:)

 • flugufrelsarinn

  Oceniono 102 razy 42

  Boże ile ten Wojtek to sobie w życiu poroochał.Na wszystkie sposoby.Starczyłoby na kilkadziesiąt żyć.Czemu ja nie byłem nim za młodu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje