NIK: pieniądze na koncert Madonny wydano niegospodarnie

05.06.2013 11:49
Była ministra Joanna Mucha

Była ministra Joanna Mucha (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Resort sportu niegospodarnie i niezgodnie z przeznaczeniem wydał pieniądze na koncert Madonny na Stadionie Narodowym - uznało prawomocnie kolegium NIK. Izba odrzuciła zastrzeżenia minister Joanny Muchy do wstępnego raportu Izby. I podkreśliła, że zamiast na siatkówkę dla młodzieży pieniądze poszły na koncert gwiazdy. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości domagają się odwołania minister sportu.
Zobacz także
Komentarze (331)
NIK: pieniądze na koncert Madonny wydano niegospodarnie
Zaloguj się
 • apas13

  Oceniono 1 raz 1

  MInistra miała promować siatkówkę, tak? No to zobaczyła okrągly, silikonowy cycek Madonny w siatkowym staniku i wyszło jej, ze jest siatkówka.
  Ministrze kazali, żeby na basenie narodowym były eventy i była wielka kasa, tak? No to ministra zrobila event i przepuściła wielka kasę.
  I teraz NIK szczuje na ministrę a przecież Kazia Szczuka napisała wyraźnie, że ministra w niczym nie jest gorsza od jakiegokolwiek samczego ministra, potrzebuje tylko trochę czasu, żeby to wszystko ogarnąc, musi się wyżalić i tak po babsku sprężyc w sobie. I ona się spręża bardzo, co może potwierdzić pani Środa także, i juz w tym sprężaniu jest bardzo bliska - jak czuje, tak wewnętrznie - żeby ogarnąc i jak pan premier Tusk będzie rządził trzecia kadencję, to ministra juz będzie wiedziała dlaczego w biathlonie strzelają i czemu nie z czołgu, bo by było łatwiej oraz czemu piłkarz skoro jest na spalonym to na boisku jest karetka a nie ma strazy pożarnej. Bo ludziom to się wydaje, że to tak łatwo być ministrą sportu jak się na karate chodziło tylko 4 lata. Niech jeden z drugim sprubuje, nie?
  Dać jej szansę! Precz z seksistowskim NIKiem! Tak dla Centralnej Inspekcji Prokobiecych Audytów!

 • kararaka

  Oceniono 1 raz 1

  Jak znam obecny rząd to podobnie tak jak aferę hazardową również i aferę madonnową zamiecie się pod dywan.

 • jan_sobczak1

  0

  Wiecie gdzie ministra ma waszą opinię? W nosie.
  Nie na darmo pochyla się codziennie przed i nad rudym matołem żeby musiała się bać jakichś kontroli. Zbadajcie lepiej czy zawsze połyka.

 • wojtczakigor

  Oceniono 1 raz 1

  Podzielić 5,8 mln złotych przez liczbę uczestników tego koncertu i mamy nakład na jednego potencjalnego wyborcę, któremu ktoś chciał się przypodobać. Pytanie, czy wszyscy ci, którzy na koncercie byli pójdą na wybory i lepsze - jak zagłosują?

 • asraz

  Oceniono 3 razy -1

  Pani minister taką samą kwotę powinna przekazać klechom, wówczas NIK i prawicowe pieski
  podwinęli by ogony i siedzieli cicho. Ewidentny brak wyrobienia politycznego.

 • andrzy

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę teraz oddać ze swoich i po problemie.
  ---
  Poszukujemy partnerów handlowych
  starodruki.wordpress.com/2013/05/15/poszukujemy-partnera-handlowego-do-eksportu-map-na-wyspy-brytyjskie/

 • pierrotbest

  Oceniono 6 razy -4

  Wywalić ja na zbity pysk.A przy okazji sympatycy,zwolennicy,członkowie PIS-u,którzy byli na koncercie powinni zwrócić dopłatę jaka otrzymali od ministry do biletu,bo przeciez ktoś te 6 baniek do występu dodał.Jak wypieprzycie Muche i Tuska i posadzicie prezesa na stołku premiera to nikt nie bedzie protestował przeciwko wydawaniu pieniędzy na pomniki pary prezydenckiej w każdej gminie.Powstanie oratorium o Smolensku,które co tydzień bedzie wystawiane na stadionie narodowym i wreszcie narodowa areną sama zarobi na siebie.W oratorium udział wezmą Rosiewicz,Pietrzak,Kukiz,Laniewska,Chodakowka,Frackowiak i inni czołowi polscy artyści prawdziwi patrioci.Na to pieniądze sie znajda.Miliony,setki milionów.Ku pamięci Smolenska.

 • imaman.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Do lekcji WF nie trzeba ministra sportu.Wszystko obok tego to nauka zawodu.Czy Panstwo Polskie ma obowiazek uczyc WSZYSTKICH,ktorzy chca byc SPORTOWCEM?

 • rooten

  Oceniono 4 razy 2

  za taki przekręt - dożywotka (no chyba że odda kasę ze swoich). Dziś w El Połaniec dostali głupawki bo jakiś burok z PSL przyjechał uruchomiony kocioł uruchamiać!!! Ciekaw jestem ile ta impra podatnika kosztowała - przypuszczam że też ok 5!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje