Hollande: "Bruksela nie może dyktować Francji, co ma robić"

29.05.2013 22:40
Prezydent Francji Francois Hollande

Prezydent Francji Francois Hollande (Fot. CHARLES PLATIAU REUTERS)

Komisja Europejska zażądała dziś od Francji pilnego przeprowadzenia reform strukturalnych i uzdrowienia finansów publicznych. Prezydent François Hollande odpowiedział tego samego dnia, że "Bruksela nie może dyktować Francji, co ma robić".
Zobacz także
Komentarze (49)
Hollande: "Bruksela nie może dyktować Francji, co ma robić"
Zaloguj się
 • bambosz0

  Oceniono 3 razy 1

  Unia juz paru krajom podyktowała,jak "pomóc" pracownikom, aby broń Boże pracodawcy nie ponieśli żadnych kosztów i mogli swobodnie bardzo sie bogacić, bo robol nie musi mieć dużo,wystarczy że z głodu od razu nie umrze. Jak bardz obecny Prez .i Rząd jest solą w oku wielkiej finansjery która ma również tu sługusów, to widać po ilości negatywnych wpisów,jak na zawołanie,

 • yarrrr

  Oceniono 5 razy 3

  Francuzi żyją ponad stan, na kredyt. Bez końca tak się nie da. Do tego ci islamiści w kraju...

  Ale UE, oparta na pięknej idei współpracy i pokoju, staje się przyczółkiem tzw. Nowego Porządku Świata, systemu zbrodniczego, totalitarnego, gdzie zwykli ludzie mają być zachipowani; oczywiście po pozbyciu się większości, gdyż mniejszością łatwiej da się kierować. Takie plany ISTNIEJĄ w pewnych, mocno chorych, głowach. Być może teraz jeszcze politycy z Brukseli tego nie widzą, a może już tak. Kto wie.
  Nie możemy do tego dopuścić. Tylko system oparty o bezwzględną wolność jednostki ma rację bytu.

 • niezalezny30

  Oceniono 1 raz 1

  UE idzie na dno!!!
  www.youtube.com/watch?v=VSsDvSYp-Hs

 • cree-is-me

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli w Paryżu bez zmian.
  Za chwilę usłyszymy, że Bruksela straciła okazję, żeby siedzieć cicho... ;)

 • annaprus

  Oceniono 1 raz 1

  Jak widać kontrola Brukseli jest także potrzebna i we Francji www.photo-travels.org/pl/foto/167/1160/ , urzędy administracji państwowej to jak hydra, której kiedy odetniesz jeden łeb odrastają dwa nowe ....a Francja nie jest od tego wolna.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 2 razy 0

  Obrazuje to jakie stosunki panują w Unii i czym ta Unia jest, kolonializm inaczej nazwany.

 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 13 razy 5

  Wszyscy, którzy wołają, że Bruksela powinna się odwalić od Francji, powinni wiedzieć, że zaledwie w ciągu roku jego genialnych rządów, elektorat tego socjalistycznego bałwana stopniał z 60 proc. do 24 proc. Gwoli informacji - to najszybszy spadek poparcia dla prezydenta Francji od czasów drugiej wojny światowej. To, że ten człowiek niezdolny jest do poradzenia sobie z kryzysem - a wręcz spowoduje jego pogłębienie i zbliżenie Francji do Grecji i Hiszpanii wiedział każdy, kto potrafi opanować swój własny domowy budżet. Reszta niestety została oślepiona mrzonkami bez żadnych logicznych podstaw.

 • antua43

  Oceniono 12 razy 2

  Francja to nie POlska która na wszystko co Angela psiknie się zgadza.

 • wal.smialo

  Oceniono 19 razy 17

  Oczywiście, że nikt nie może pouczać Francji. Przecież sensem istnienia Francji jest to, żeby Francja pouczała innych. W drugą stronę to nie działa. Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje