Surowe kary dla czterech uczestników Orange Warsaw Festiwal

29.05.2013 13:36
Na 8 miesięcy prac społecznych oraz trzyletni zakaz wstępu na wszelkie imprezy masowe skazał stołeczny sąd 23-letniego mężczyznę, który podczas Orange Warsaw Festiwal w tłumie ludzi odpalił racę.
Podczas weekendowej imprezy na Stadionie Narodowym policja zatrzymała w sumie czterech mężczyzn. Jeden z nich, 23-letni Kamil Z., został skazany za odpalenie racy na terenie festiwalu. Sąd wymierzył mu karę 8 miesięcy nieodpłatnych prac społecznych. - Wobec tego mężczyzny sąd orzekł także zakaz wstępu na wszelkie imprezy, a także mecze piłki nożnej rozgrywane przez polską kadrę narodową lub polski klub sportowy za granicą na okres 3 lat - powiedział rzecznik stołecznej policji asp. Mariusz Mrozek.

Po 400 złotych grzywny

Trzej pozostali, 28-letni Krystian W., 20-letni Norbert K. i 22-letni Tomasz S., zostali zatrzymani podczas festiwalu za wtargnięcie na teren niedostępny dla publiczności. Mężczyźni byli pijani. Sąd wymierzył im karę po 400 złotych grzywny, roczny zakaz wstępu na imprezy masowe na terenie Stadionu Narodowego. Mężczyźni będą mieli obowiązek stawiania się w jednostce policji w trakcie trwania imprezy.

Gwiazdami szóstej edycji jednego z największych festiwali muzycznych w kraju była amerykańska piosenkarka Beyonce, Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim. Podczas tej dwudniowej imprezy odbyło się łącznie osiem koncertów. Na Stadionie Narodowym bawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób.

Zobacz także
Komentarze (11)
Surowe kary dla czterech uczestników Orange Warsaw Festiwal
Zaloguj się
 • funkenschlag

  0

  "FestiWal"?

 • gizberniasty

  Oceniono 1 raz 1

  SUROWE KARY??? O żesz... 400 zł i rok zakazu imprez na stadione... normalnie dramat! Jak oni to przeżyją? Ja bym się powiesił normalnie...

  Jakby 40 000 dostali, 3 miesiące robót społecznych i zakaz na 10 lat to by było surowe durne pismaki! A tak wybulą parę dniówek i po sprawie.

  ŻENADA!

 • diesel_poznan

  Oceniono 3 razy -3

  Czy oskarżony może powołać się na niesprawiedliwy wyrok i wskazać dziesiątki, ba, setki podobnych "piromanów" na stadionach, którym włos z głowy nie spadł?

 • djemen

  Oceniono 42 razy 16

  Kiedy ostatnio jakis kibol zaplacil i dostal prace spoleczne?

  Polska by byla bogata.

 • iremus

  Oceniono 27 razy -9

  ....skazał stołeczny sąd.....
  Przepraszam a o którą stolicę chodzi bo zapewne nie o warszawkę?

 • bronczeslawiak

  Oceniono 41 razy 5

  a gdzie konsekwencje dla pracowników, którzy przeszukiwali ludzi wchodzących na teren stadionu? mi podczas jednego wejscia 3 panie sprawdzaly torebke, bo nie wiedziały czy paczka papierosów, któa była zamknięta fabrycznie, nie posiada w srodku jakis narkotyków... a tu przeoczyli race, która jest o wiele wieksza od paczki fajków, a przeciez tez wymacywali ludzi w celu sprawdzenia czy nie wnoszą broni itp... KARAĆ OCHRONIARZY, A NIE DOBRZE BAWIACYCH SIE LUDZI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje