Posłowie zamkną sklepy w niedzielę? Projekt ustawy trafił do Sejmu

27.05.2013 13:32
Kasjerka

Kasjerka (Fot. Rafał Mielnik / AG)

Zakaz pracy w placówkach handlowych w niedzielę przewiduje projekt zmian w Kodeksie pracy, który trafił do Sejmu. - Niedziela w polskiej tradycji jest dniem świętym i rodzinnym - czytamy w uzasadnieniu projektu, pod którym podpisali się posłowie PiS, PO, PSL i SP.
Zobacz także
Komentarze (637)
Posłowie zamkną sklepy w niedzielę? Projekt ustawy trafił do Sejmu
Zaloguj się
 • sial

  0

  Ci po- osłowie mają czas na głupoty zamiast zająć się poważnymi sprawami.

 • kazmierz111

  0

  n to na wybory sami niech zapie...ją

 • steq1

  Oceniono 2 razy 2

  dzięki grupie głupich platfusów wiem już na kogo nie zaglosuję. nie zaglosuję na przydupasów episkopatowych czyli zagłosuję na wroga platfusów i kleru, zaglosuję na |Palikota bo tyl;ko o jeden nie boi się tłustyczh czafrnosukienkowych, nie tak jak kacze czy donkowe.

 • alebyk

  Oceniono 1 raz 1

  Wystarczyłoby żeby każdy klient w niedzielę dopłacił złotówkę na dodatek świąteczny i mielibyśmy walkę sprzedawców o pracę w niedzielę.

 • alebyk

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli te zakłamane pały zgadzają się żeby w niedzielę zapierdzielały małe rodzinne sklepy...Korwa wasza poselska mać. o co tu chodzi?

 • jula1mt

  Oceniono 2 razy 2

  ma rację jeden z komentujących, to nie są wszystkie komentarze. Pisałam komentarz około dwóch godzin temu. Owszem był i szybko zniknął???????????????????????????????/

 • tmczielon

  Oceniono 1 raz 1

  Zamiast wprowadzać zakazy, należy podnieść płace personelu - sobota 50%, niedziela 100% - i sfinansować to odpowiednim dodatkiem do kwoty płaconej w kasie oraz przeznaczonym wyłącznie na pokrycie podwyżek personelu. Kupujący sami ten problem uregulują.

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 3 razy -1

  A jak to jest w tak szeroko cytowanej, wzorcowej EUROPIE

  Kupicie coś w niedzielę albo w sobotnie popołudnie w supermarkecie w Niemczech? Francji? czynne są codziennie do 22:00???

  Oczywiście że NIE

 • enedue3

  Oceniono 7 razy -3

  popieram akcję! Niedziela jest do odpoczynku a nie do pracy, lemingi!. W tym dniu jedni idą do kościoła a inni na stadiony , do teatru , kina. Niedziela powinna zrelaksować ludzi, dać odetchnąć,. Przez ten zakaz handlu dużym supermarkietom ograniczymy "wypłukiwanie" złotówek z krwoobiegu polskiej gospodarki. Zaznaczyć nalezy, iż supermakiety są w obcych łapach. Za to dajemy odetchnąc małemu rodzinnemu biznesowi.
  Za komuny sklepy w soboty były otwarte do 15:00 i nie było problemu a teraz ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje