Ludzie piszą listy w obronie Krystyny Pawłowicz. 1745 podpisów

27.05.2013 06:34
Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Kontrowersje wokół głośnych wypowiedzi posłanki PiS Krystyny Pawłowicz wywołały lawinę listów z poparciem dla niej, kierowanych do marszałek Sejmu Ewy Kopacz - informuje "Rzeczpospolita".
Tekst, pod którym podpisują się obrońcy parlamentarzystki, głosi, że "publicystycznie sformułowane wypowiedzi na temat roszczeń homoseksualistów i transseksualistów stały się pretekstem do bezpardonowych ataków" na posłankę Prawa i Sprawiedliwości.

W podpisanym już przez 1745 osób apelu można też przeczytać, że prof. Pawłowicz "ma odwagę głosić prawdę" i "wyraża poglądy zdecydowanej większości Polaków", a wobec "ogromnych wpływów mniejszości homoseksualnych należy wreszcie powiedzieć 'non possumus'".

Najwięcej takich listów nadeszło na przełomie lutego i marca - podaje "Rz". Teraz - najprawdopodobniej po ostatnich wypowiedziach kontrowersyjnej posłanki i reakcji na nie - ruszyła kolejna fala, m.in. z Zakopanego, Garwolina i Bydgoszczy.

Zobacz także
Komentarze (191)
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 374 razy 284

  1745 podpisów zbieranych przez dwa miesiące pod jakimś listem poparcia dla oszołom to faktycznie "lawina" . Z tego to raczej wynika że nawet moherom język tej paskudy nie odpowiada

 • niktwazny126

  Oceniono 295 razy 225

  Trudno oczekiwać, że w naszym kraju jest tylko jedna taka POSEŁ ze specyficzną moralnością. Jakas ilość pawłowiczopodobnych osób po naszych ulicach chodzi. Oni nie pojmą niestosowności wypowiedzi panny POSEŁ, bo wypowiadają się podobnie, myslą podobnie. Dla tych osób tolerancja i zrozumienie tak, ale tylko wówczas, gdy to dotyczy ich przekonań, ich religii. Całej reszcie odbierają wszelkie prawa i naturalnie czynią to w ramach miłości bliźniego i wiary. Ciekawe, czy czasami docierają do nich słowa nowego papieża.

 • 2perfecthousewife

  Oceniono 227 razy 173

  Obrona Pawłowicz? Ale przed czym? Chyba przed wpływami rozumu.... A 1745 osób podpisanych pod listem, to na szczęście tak znikoma ilość w porównaniu do liczby wyborców, ze nie ma się czym przejmować.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 187 razy 145

  Nie odważę się powtórzyć za panią poseł stwierdzeń o szmatach i małpach.
  Powtórze tezę biskupa, przy okazji marszu dla życia i rodziny - "brońmy się przed zidioceniem".
  Cóż nikt nie mówił, ze będzie łatwo...
  Może ktoś wie, czy wśród podpisów jest również podpis ks. Bruzdy Longchampsa

 • peppers01

  Oceniono 178 razy 128

  Trudno się temu dziwić . W Polsce nie od dziś powszechna jest nietolerancja. Szczególnie w stosunku do homoseksualistów. Wystarczy poczytać prasę brukową, przejść się dowolnym przejściem podziemnym upstrzonym niewybrednym grafitti lub wybrać się na mecz okraszony niewybrednymi przyśpiewkami kiboli (przepraszam, patriotów jak to śmieli zauważyć sympatycy PiS). To jest Polska właśnie. Niestety.

 • fakiba

  Oceniono 131 razy 101

  Pewnie to ci z ruchu LK mieli obowiązkowo podpisy złożyć bo inaczej będą bez szans na załapanie się na listy w najbliższych wyborach

 • babciamarianna

  Oceniono 25 razy 25

  .

  Właściwie to posłanka Pawłowicz żadnych nowych inwektyw nie wymyśliła przecież tacy ludzie jak ona od dawna używają wobec innych ...

  szmaty,
  żigolaki,
  kurtyzany
  kvrwy,
  cykliści i pedały,
  alfonsy,
  sukinsyny,
  dewiantki,
  napalone queery
  puszczalskie,
  erotomani

  podobnie jak stosowane są w PiSowskim środowisku takie oto określenia wobec przeciwników politycznych .....

  wykształciuchy ,
  bure suki ,
  łże elity ,
  małpy w czerwonym ,
  liberalna żuleria ,
  gnoje ,
  Tuskomatołki,
  tępe ćwoki ,
  germanofilskie szambonurki,
  medialni półdebile,
  użyteczni idioci,
  pofarbowane łby,
  zdziczałe chłopy,
  spieprzające dziady,
  wiejskie głupki,
  obsrańce,
  złodzieje,

  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje