Nałęcz do posła PiS: Używanie dzieci jako widowni dla politycznych sporów to bandytyzm

26.05.2013 11:32
Tomasz Nałęcz

Tomasz Nałęcz (Fot. tokfm.pl)

- To jest bandytyzm. Używanie dzieci jako widowni dla politycznych sporów to jest polityczny bandytyzm - powiedział w Radiu ZET Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta RP, komentując słowa posła Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Rębka, który z trybuny zwrócił się do obecnych w Sejmie dzieci, mówiąc, że w przypadku in vitro trzeba "zabijać braciszków i siostrzyczki".
Nałęcz przypomniał, że Prawo i Sprawiedliwość jest przeciwne edukacji seksualnej w szkołach. Zwrócił się do broniącego posła Rębka Jacka Sasina. - Pan widział te dwunasto-, trzynastoletnie dziewczynki, które na tę opowieść reagowały? Pan, panie pośle, należy do partii, która jest przeciwna edukacji seksualnej w szkole. Rzeczywiście, przy tej koncepcji te dziewczynki z przerażonymi minami rzeczywiście były przekonane, że in vitro polega na tym, że się morduje jedne dzieci, żeby inne mogły się urodzić - mówił wyraźnie wzburzony Nałęcz.

Sasin do Rozenka: "To jest postawa ideologa, a nie człowieka myślącego"

Jacek Sasin bronił słów Jerzego Rębka, atakując Andrzeja Rozenka, który drwiąco krytykował słowa posła Prawa i Sprawiedliwości. - Mnie dziwi postawa posła Rozenka, który nie ma żadnych wątpliwości. To jest postawa ideologa, a nie człowieka myślącego. W takich sprawach jak in vitro wiele osób ma wątpliwości - mówił.

- No gratuluję - skomentował jego słowa Rozenek, który dodał, że po wysłuchaniu posła Sasina zastanawia się, czy nie będzie potrzeba "zmiany projektu o edukacji seksualnej". - Już nie tylko mówić o edukacji seksualnej w szkole, ale również dla dorosłych, żeby oni się dowiedzieli, skąd się dzieci biorą - mówił Rozenek.

Zobacz także
Komentarze (144)
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 322 razy 264

  Pan poseł pewnie był na szkoleniu u klechy z bruzdą i ten mu wszystko wytłumaczył a czego nie zrozumiał to Pawłowicz uzupełniła i z taką wiedzą nić nie stoi na przeszkodzie żeby dzieci z mównicy sejmowej nauczać

 • kazek1948

  Oceniono 247 razy 227

  Bandytyzmem jest również używanie dzieci jako obiekty seksualne przez kieckowych.

 • fakiba

  Oceniono 228 razy 196

  W rządzie pisu poseł Rębek na pewno będzie miał do wyboru albo ministerstwo zdrowia albo edukacji jakie dostanie to zależy tylko od tego na które Pawłowicz się zdecyduje

 • siekier35

  Oceniono 209 razy 189

  naprawdę zaczynam wątpić w edukację...
  przecież ci posłowie nie posiadają elementarnej wiedzy tylko pseudo naukową sieczkę pomieszaną z rojeniami biskupów i innych "naukowych" "autorytetów" o inteligencji przeciętnej paprotki!!!

 • nedlog123

  Oceniono 191 razy 165

  akurat w PiSie to nie bandytyzm ale norma. Słupki dobrze winduje się za pomocą grobów "zamordowanych męczenników" oraz zarodków. Zwolennicy PiSu - przestańcie się masturbować bo jakby się zastanowić, codziennie spłukujecie do kanalizacji miliony Polaków! Cóż za ludobójstwo, do nieba nie pójdziecie!

 • folwark_polski

  Oceniono 162 razy 140

  Rębka to kolejny dowód że potrzebne sa badania psychiatryczne przed kandydowaniem do parlamentu, w tej chwili można śmiało napisać na sejmie
  Zakład Otwarty dla Psychicznie Chorych Debilów

 • reali-sta1

  Oceniono 153 razy 125

  Ja pytam - co dzieci robiły w Sejmie, kto je wpuścił i zaprosił?Wiadomo,że mamy posłów idiotów i wszystkiego głupiego można się spodziewać. Temat in vitro lub związki partnerskie - nie są tematem na ucho dzieci. One maja jeszcze czas. Wiemy przecież, że częśc posłów z PIS-u to ludzie którzy nie wiedzą do czego służy słowo mówione. Mam nadzieję, że oszołomy zarabiają sobie aby w przyszłości wylecieć z polityki. Myślę, że poseł Rębek po erekcji klęka i się modli do swojej spermy - bo to wg jego ciasnego mózgu też były by dzieci.

 • darmen987

  Oceniono 108 razy 96

  Z mojej winy prawie codziennie ginie parę milionów plemników. A panu panie pośle nic do tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje