Nałęcz do posła PiS: Używanie dzieci jako widowni dla politycznych sporów to bandytyzm

Tomasz Nałęcz

Tomasz Nałęcz (Fot. tokfm.pl)

- To jest bandytyzm. Używanie dzieci jako widowni dla politycznych sporów to jest polityczny bandytyzm - powiedział w Radiu ZET Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta RP, komentując słowa posła Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Rębka, który z trybuny zwrócił się do obecnych w Sejmie dzieci, mówiąc, że w przypadku in vitro trzeba "zabijać braciszków i siostrzyczki".
Nałęcz przypomniał, że Prawo i Sprawiedliwość jest przeciwne edukacji seksualnej w szkołach. Zwrócił się do broniącego posła Rębka Jacka Sasina. - Pan widział te dwunasto-, trzynastoletnie dziewczynki, które na tę opowieść reagowały? Pan, panie pośle, należy do partii, która jest przeciwna edukacji seksualnej w szkole. Rzeczywiście, przy tej koncepcji te dziewczynki z przerażonymi minami rzeczywiście były przekonane, że in vitro polega na tym, że się morduje jedne dzieci, żeby inne mogły się urodzić - mówił wyraźnie wzburzony Nałęcz.

Sasin do Rozenka: "To jest postawa ideologa, a nie człowieka myślącego"

Jacek Sasin bronił słów Jerzego Rębka, atakując Andrzeja Rozenka, który drwiąco krytykował słowa posła Prawa i Sprawiedliwości. - Mnie dziwi postawa posła Rozenka, który nie ma żadnych wątpliwości. To jest postawa ideologa, a nie człowieka myślącego. W takich sprawach jak in vitro wiele osób ma wątpliwości - mówił.

- No gratuluję - skomentował jego słowa Rozenek, który dodał, że po wysłuchaniu posła Sasina zastanawia się, czy nie będzie potrzeba "zmiany projektu o edukacji seksualnej". - Już nie tylko mówić o edukacji seksualnej w szkole, ale również dla dorosłych, żeby oni się dowiedzieli, skąd się dzieci biorą - mówił Rozenek.

Zobacz także
Komentarze (144)
Nałęcz do posła PiS: Używanie dzieci jako widowni dla politycznych sporów to bandytyzm
Zaloguj się
 • bozenao54

  Oceniono 2 razy 0

  Równie dobrze można naazwać bandytyzmem czas , kiedy ty Nałęcz cwiczyłeś gębę w PZPR. Kiszczak twój kolega dostał 2 lata , ciebie chroni tylko ten cały Bull z koneksjami do słóżb wojskowych PRL . Jesteś ostatni , aby pouczać uczciwych ludzi.

 • zwyczajny_zjadacz_chleba

  Oceniono 2 razy 2

  No tak, to wg ł(p)osła PiS-u nawet pomyśleć o dziecku powoduje że ono już jest? To oni są lepsi nawet od In-Vitro!!
  Konkurencję trzeba zwalczać, to terza rozumię ich postępowanie:

 • pelikannet

  Oceniono 3 razy -1

  Nalecz lizodupie - idz w piz...u do Pultuska mieszac w glowie wiesniakom, Mysle ze I tam nikt cie nie slucha tani niewolniku.

 • razb1947

  Oceniono 4 razy 2

  Nałęcz,Komorowski i cała PO o nasze dzieci wogóle nie dba, a chodzą głodne i dlatego trzeba im takie dzieci pokazywać może wtedy ruszy ich sumienie bandytyzm to jest to jak wy te dzieci traktujecie, wcale was nie interesują,ale za tą krzywdę i głód dzieci jaką wy im fundujecie kiedyś odpowiecie.

 • m.arco

  Oceniono 3 razy 3

  Coraz częściej wkracza tutaj cenzura. Mój wpis zniknął tylko dlatego,że wspomniaełm o próbie legalizacji pedofilii przez rząd PO-PSL.

 • illuminatus2

  Oceniono 5 razy 1

  Radziecki sługusek zabrał głosik.

 • magic3

  Oceniono 4 razy 2

  Do odpowiadających mi przygłupów: nie odróżniacie zarodka od komórki jajowej. Porównania z jajkiem i kurą są na poziomie chłopka-roztropka z XIX wieku.

 • plumgazeta

  Oceniono 2 razy 2

  " w Sejmie II kadencji Koło Konserwatywno-Ludowe, w skład którego pod koniec kadencji wchodzili Wojciech Arkuszewski, Piotr Buczkowski, Leszek Chwat, Bronisław Komorowski, Andrzej Machowski, Zdobysław Milewski, Piotr Polmański oraz Jan Rokita, wszyscy wybrani z listy UD."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje