Dwie ofiary śmiertelne wypadku, zablokowana droga krajowa nr 10

25.05.2013 10:45

Fot. Archiwum

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w okolicach miejscowości Słutowo w woj. zachodniopomorskim. Ruch przywrócono po paru godzinach, dziś po południu.
Do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym doszło rano na drodze krajowej nr 10 w okolicach miejscowości Słutowo. Przez kilka godzin droga była zamknięta.

Starszy aspirant Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji informowała, że w wypadku zginęły dwie młode kobiety, pasażerki samochodu osobowego. Renault Laguna, którymi jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy.

Policja wyznaczyła objazdy. Jadący z Kalisza Pomorskiego kierowani byli drogą wojewódzką nr 175 przez Drawno do Choszczna, stamtąd drogą wojewódzką nr 151 do Recza. Droga jest już przejezdna.

Komentarze (11)
Dwie ofiary śmiertelne wypadku, zablokowana droga krajowa nr 10
Zaloguj się
 • no4nwo

  Oceniono 21 razy 17

  Wyprzedzanie na przejeździe kolejowym. Pchanie się na przejazd prosto pod pociąg. Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych, w tym wyprzedzanie i omijanie samochodów, które zatrzymują się, żeby przepuścić pieszego. Wyprzedzanie innych samochodów na łukach, na chama, na trzeciego, za wszelką cenę, bez miejsca i widoczności, w warunkach, miejscach i sytuacjach, gdzie normalnemu, myślącemu człowiekowi nawet nie przyszłoby to do głowy. Ścinanie zakrętów. Zajeżdżanie drogi. Nieużywanie kierunkowskazów. Jazda na zderzaku. Zawsze się zastanawiam, co tacy ludzie mają w głowach i czy istnieje jakaś metoda, żeby wyeliminować ich - najlepiej na etapie kursów i egzaminów na prawo jazdy - z ruchu drogowego. Nie każdy za wszelką cenę musi być kierowcą, bo nie każdy się do tego nadaje, np. przez niedorozwój psychiczny i emocjonalny. Niektórzy NIE MOGĄ I NIGDY NIE POWINNI zostać kierowcami, bo w końcu zabijają innych ludzi, przez swoją skończoną głupotę i całkowity brak wyobraźni. Tak jak tutaj.

 • kramas

  Oceniono 7 razy 7

  To jest tylko selekcja naturalna . Głupota prowadzącej osoby osiągnęła ten poziom , że musiała odejść w niebyt .
  Ludzkość tylko na tym skorzysta .

 • germaniq

  Oceniono 12 razy 10

  Ile jeszcze osób musi zginąć w kretyński sposób za kierownicą i jako pasażerowie,żeby zaczęto przestrzegać przepisów ruchu drogowego? Bo one "dla jaj" nie zostały napisane,jak jeszcze zbyt wielu się wydaje.

 • klm747

  Oceniono 13 razy 13

  podwójna linia ciągła, dobrze oznakowany przejazd, i do tego jeszcze zakręt... brawo!!

  może przynajmniej jakieś organy się przydadzą na przeszczepy? byłby jakiś pozytyw...

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 14 razy 12

  Renault laguna, którym jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy.

  Na podwójnej ciągłej.

 • puuchatek

  Oceniono 29 razy 25

  " Renault laguna, którym jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy."

  Jak dla mnie - kandydaci do Nagrody Darwina...

 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 28 razy 14

  "...w wypadku zginęły dwie młode kobiety, pasażerki samochodu osobowego."
  Hmmm. Pasażerki zginęły. A co z kierowcą samochodu osobowego? Oddalił się?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje