Dwie ofiary śmiertelne wypadku, zablokowana droga krajowa nr 10

25.05.2013 10:45

Fot. Archiwum

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w okolicach miejscowości Słutowo w woj. zachodniopomorskim. Ruch przywrócono po paru godzinach, dziś po południu.
Do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym doszło rano na drodze krajowej nr 10 w okolicach miejscowości Słutowo. Przez kilka godzin droga była zamknięta.

Starszy aspirant Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji informowała, że w wypadku zginęły dwie młode kobiety, pasażerki samochodu osobowego. Renault Laguna, którymi jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy.

Policja wyznaczyła objazdy. Jadący z Kalisza Pomorskiego kierowani byli drogą wojewódzką nr 175 przez Drawno do Choszczna, stamtąd drogą wojewódzką nr 151 do Recza. Droga jest już przejezdna.

Komentarze (11)
Zaloguj się
 • no4nwo

  Oceniono 21 razy 17

  Wyprzedzanie na przejeździe kolejowym. Pchanie się na przejazd prosto pod pociąg. Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych, w tym wyprzedzanie i omijanie samochodów, które zatrzymują się, żeby przepuścić pieszego. Wyprzedzanie innych samochodów na łukach, na chama, na trzeciego, za wszelką cenę, bez miejsca i widoczności, w warunkach, miejscach i sytuacjach, gdzie normalnemu, myślącemu człowiekowi nawet nie przyszłoby to do głowy. Ścinanie zakrętów. Zajeżdżanie drogi. Nieużywanie kierunkowskazów. Jazda na zderzaku. Zawsze się zastanawiam, co tacy ludzie mają w głowach i czy istnieje jakaś metoda, żeby wyeliminować ich - najlepiej na etapie kursów i egzaminów na prawo jazdy - z ruchu drogowego. Nie każdy za wszelką cenę musi być kierowcą, bo nie każdy się do tego nadaje, np. przez niedorozwój psychiczny i emocjonalny. Niektórzy NIE MOGĄ I NIGDY NIE POWINNI zostać kierowcami, bo w końcu zabijają innych ludzi, przez swoją skończoną głupotę i całkowity brak wyobraźni. Tak jak tutaj.

 • kramas

  Oceniono 7 razy 7

  To jest tylko selekcja naturalna . Głupota prowadzącej osoby osiągnęła ten poziom , że musiała odejść w niebyt .
  Ludzkość tylko na tym skorzysta .

 • germaniq

  Oceniono 12 razy 10

  Ile jeszcze osób musi zginąć w kretyński sposób za kierownicą i jako pasażerowie,żeby zaczęto przestrzegać przepisów ruchu drogowego? Bo one "dla jaj" nie zostały napisane,jak jeszcze zbyt wielu się wydaje.

 • klm747

  Oceniono 13 razy 13

  podwójna linia ciągła, dobrze oznakowany przejazd, i do tego jeszcze zakręt... brawo!!

  może przynajmniej jakieś organy się przydadzą na przeszczepy? byłby jakiś pozytyw...

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 14 razy 12

  Renault laguna, którym jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy.

  Na podwójnej ciągłej.

 • puuchatek

  Oceniono 29 razy 25

  " Renault laguna, którym jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy."

  Jak dla mnie - kandydaci do Nagrody Darwina...

 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 28 razy 14

  "...w wypadku zginęły dwie młode kobiety, pasażerki samochodu osobowego."
  Hmmm. Pasażerki zginęły. A co z kierowcą samochodu osobowego? Oddalił się?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje