Trafił "6" w Lotto na lotnisku Okęcie. Wygrał 4,5 mln

4 534 739.90 zł - tyle wygrał pasażer, który zagrał wczoraj w Lotto w hali przylotów warszawskiego Lotniska Chopina.
Szczęście w czwartkowym losowaniu dały liczby 2, 5, 13, 30, 40, 45. Takie numery dały ogromną wygraną osobie, która kupiła los na warszawskim lotnisku. Zwycięzca nie wybrał ich sam, zdecydował się na zakład "chybił-trafił", numery skreśliła za niego maszyna. Los kupił w kolekturze w hali przylotów warszawskiego lotniska Chopina na Okęciu. Lotto nie ujawnia tożsamości zwycięzcy, nie wiadomo więc, czy zwycięzca zagrał tuż po przylocie do stolicy, czy też oczekiwał na kogoś w hali.

"Szóstka" trafiona w czwartek jest warta dokładnie 4 534 739,90 zł. Zwycięzca został już 4. milionerem Lotto w Warszawie w tym roku, jednak poprzedni szczęśliwcy wygrali mniejsze kwoty. Ponad 4,5 mln zł to jednak niewielka kwota w historii loterii. O prawdziwym szczęściu może mówić mieszkaniec Gdyni, który w lutym 2012 r. wygrał aż 33,7 mln zł! W Warszawie najwyższa wygrana padła w 2011 r. i wyniosła 28 mln zł.

Zobacz także
 • Lotnisko Chopina w Warszawie Lotnisko się chwali, że jest przyjazne, a w praktyce...
 • Na lotnisku obszuka cię ochroniarz. Strażników zwalniają
 • Lotto "Szóstka" w Lotto w Warszawie! Ktoś wygrał 21,5 mln
Komentarze (20)
Trafił "6" w Lotto na lotnisku Okęcie. Wygrał 4,5 mln
Zaloguj się
 • grazynaszarek

  0

  SZCZĘŚCIARA JA TYLE GRAM I NIC A PRZYDAŁO BY SIĘ ....LECZ JAK KTOŚ NIE MA KASY TO NIE MA. JAK NIE ZAROBIĘ TO NIE BĘDZIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRATULACJE!!!!!!!!!

 • jacek.boczkowski

  0

  Można legalnie brać udział w europejskich i amerykańskich grach losowych, w których kumulacja sięga 2 miliardów zł ! (Powerball USA). W loterii "Euro milions" aktualna kumulacja wynosi ponad 400 mln zł. Nie trzeba opłacać całego zakładu, uczestnicząc w grze grupowej płacimy kilkadziesiąt razy mniej a wygrana i tak może wynieść kilka milionów złotych. Już kilka groszy wystarczy by zostać milionerem !

 • ja5569

  Oceniono 4 razy 4

  Niech mu/jej/im bedzie na zdrowie. Ale mam nadzieje, ze jest madry i bedzie wiedzial jak ta wygrana gospodarowac. Bo glupiemu to i pieniadze nie pomoga.

 • truten.zenobi

  Oceniono 12 razy 12

  tak! tak!... Okęcie najlepiej rozwiązuje problemy finansowe polaków...

 • adambiernacki69

  Oceniono 6 razy -4

  srotototo to oszustwo jak wszystko w tym kraju

 • gorest

  Oceniono 6 razy -4

  Zapraszam na blog na podróżowaniu, tanim latania:)
  www.gorest.pl

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 92 razy 70

  4535 gramów - tyle ważyła kupa zrobiona przez pasażera, który ze s rał się wczoraj w toalecie w hali przylotów warszawskiego Lotniska Chopina.
  Taka waga dała ogromną radość osobie, która wypróżniła się na warszawskim lotnisku. S ra jący wycisnął ją sam, bez pomocy babci klozetowej. Kupę wy s rał w sraczu w hali przylotów warszawskiego lotniska Chopina na Okęciu. Zarząd lotniska nie ujawnia tożsamości s ra jącego, nie wiadomo więc, czy ze s rał się tuż po przylocie do stolicy, na s rał na pożegnanie przed odlotem, czy też s rał w oczekiwaniu na kogoś w hali.

  Kupa wy s rana w czwartek waży dokładnie 4535 gramów. S ra jący zajął 4. miejsce w rankingu kup w Warszawie w tym roku, jednak poprzedni szczęśliwcy wy s rali mniejsze kupy. Ponad 4,5 kilograma to jednak niewielki stolec w historii lotniska. O prawdziwym szczęściu może mówić mieszkaniec Gdyni, który w lutym 2012 r. wy s rał aż 33,7 kilogramy! W Warszawie najwyższa wy s rana padła (!) w 2011 r. i wyniosła 28 kilogramów.

  Taki to - mniej więcej - njus...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje