Trafił "6" w Lotto na lotnisku Okęcie. Wygrał 4,5 mln

24.05.2013 11:27
Hala przylotów w nowym terminalu na dzień przed oficjalnym otwarciem

Hala przylotów w nowym terminalu na dzień przed oficjalnym otwarciem (Fot. Bartosz Bobkowski / AG)

4 534 739.90 zł - tyle wygrał pasażer, który zagrał wczoraj w Lotto w hali przylotów warszawskiego Lotniska Chopina.
Szczęście w czwartkowym losowaniu dały liczby 2, 5, 13, 30, 40, 45. Takie numery dały ogromną wygraną osobie, która kupiła los na warszawskim lotnisku. Zwycięzca nie wybrał ich sam, zdecydował się na zakład "chybił-trafił", numery skreśliła za niego maszyna. Los kupił w kolekturze w hali przylotów warszawskiego lotniska Chopina na Okęciu. Lotto nie ujawnia tożsamości zwycięzcy, nie wiadomo więc, czy zwycięzca zagrał tuż po przylocie do stolicy, czy też oczekiwał na kogoś w hali.

"Szóstka" trafiona w czwartek jest warta dokładnie 4 534 739,90 zł. Zwycięzca został już 4. milionerem Lotto w Warszawie w tym roku, jednak poprzedni szczęśliwcy wygrali mniejsze kwoty. Ponad 4,5 mln zł to jednak niewielka kwota w historii loterii. O prawdziwym szczęściu może mówić mieszkaniec Gdyni, który w lutym 2012 r. wygrał aż 33,7 mln zł! W Warszawie najwyższa wygrana padła w 2011 r. i wyniosła 28 mln zł.

Zobacz także
Komentarze (20)
Zaloguj się
 • exverxes

  Oceniono 168 razy 124

  A możecie napisać artykuł o tym, że wczoraj zrobiłem pranie? Serio, będzie to równie ciekawy co ten. Można przy okazji zrobić rozważana na temat tego co piorą Polacy i jakiej wielkości bęben pralki jest najpopularniejszy. Możemy również zgłębić tajniki płynów zmiękczających oraz wpływ wirowania na szybkość z jaką niszczy się ubranie. Tak na moje oko, wyszedł by artykuł ze dwa razy dłuższy niż ten, więc można by dodatkową reklamę zmieścić.

 • pitkub

  Oceniono 117 razy 99

  Dostał czerstwą bułkę w supermarkecie.

  Wczoraj w supermarkecie R... jeden z klientów, podczas cotygodniowych zakupów, zorientował się po odejściu od kasy, że jedna z zakupionych bułek jest czerstwa. Co dziwniejsze, pozostałe bułki były świeże. To już kolejny przypadek, kiedy pośród świeżego pieczywa pojawiają się czerstwe bułki. Zastanawiające też jest to, czemu nieświeże bułki znajdują się pośród świeżych.
  (tutaj wywiad z pracownikami supermarketu i zdjęcie bułki)
  Supermarket nie ujawnia nazwisk poszkodowanych klientów, nie wiadomo więc czy jest ich dużo czy może mało. Jedno jest pewne, walka z tym procederem jest podstawowym zadaniem kierownictwa sklepu.
  W latach 1949-1989 w Polsce zdarzały się już takie przypadki, więc obecna sytuacja nie jest odosobniona.
  (zdjęcie bułki z lat 60)
  W supersamie w Katowicach w 1976 roku, klient zakupił 12 szt. bułek, a wśród nich znalazł aż trzy sztuki czerstwe.

  Tu podpis redaktora - najlepiej pseudonim

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 92 razy 70

  4535 gramów - tyle ważyła kupa zrobiona przez pasażera, który ze s rał się wczoraj w toalecie w hali przylotów warszawskiego Lotniska Chopina.
  Taka waga dała ogromną radość osobie, która wypróżniła się na warszawskim lotnisku. S ra jący wycisnął ją sam, bez pomocy babci klozetowej. Kupę wy s rał w sraczu w hali przylotów warszawskiego lotniska Chopina na Okęciu. Zarząd lotniska nie ujawnia tożsamości s ra jącego, nie wiadomo więc, czy ze s rał się tuż po przylocie do stolicy, na s rał na pożegnanie przed odlotem, czy też s rał w oczekiwaniu na kogoś w hali.

  Kupa wy s rana w czwartek waży dokładnie 4535 gramów. S ra jący zajął 4. miejsce w rankingu kup w Warszawie w tym roku, jednak poprzedni szczęśliwcy wy s rali mniejsze kupy. Ponad 4,5 kilograma to jednak niewielki stolec w historii lotniska. O prawdziwym szczęściu może mówić mieszkaniec Gdyni, który w lutym 2012 r. wy s rał aż 33,7 kilogramy! W Warszawie najwyższa wy s rana padła (!) w 2011 r. i wyniosła 28 kilogramów.

  Taki to - mniej więcej - njus...

 • rabingoldblatt

  Oceniono 70 razy 66

  Pewnie przyleciał z Wysp na kilka dni odpocząć po ciężkiej pracy...

  ... a tu mu ojczyzna takie powitanie przygotowała:)))))

 • swan_ganz

  Oceniono 62 razy 36

  kuziwa ... co to za nius jest dla ogolnopolskiego, duzego portalu? Moze pasek dajcie na czerwono i wielkimi literami..

 • truten.zenobi

  Oceniono 12 razy 12

  tak! tak!... Okęcie najlepiej rozwiązuje problemy finansowe polaków...

 • sprawiedliwy02

  Oceniono 39 razy 7

  Szanowny pismaczku z GW zbierz do kupy wszystkie posty o Twoim napisanym gniocie i zobaczysz jaki będziesz miał materiał na niusa, a co do kupy to daj adres ja Ci jedną wyślę.

 • ja5569

  Oceniono 4 razy 4

  Niech mu/jej/im bedzie na zdrowie. Ale mam nadzieje, ze jest madry i bedzie wiedzial jak ta wygrana gospodarowac. Bo glupiemu to i pieniadze nie pomoga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje