Chcieli wręczyć Niesiołowskiemu kosz ze szczawiem. Poseł rzuca go na podłogę [WIDEO]

Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Wykład Stefana Niesiołowskiego został zakłócony przez agresywnych bojówkarzy PiS i działaczy klubu "Gazety Polskiej" - napisała portalowi Gazeta.pl Kinga Gajewska, przewodniczącą Organizacji Młodzieżowej PO. - Osoby te przyjechały z oddalonego aż o 70 km Otwocka, aby w wulgarny sposób obrazić PO i jej przedstawiciela - dodała. Serwis Gazetapolska.pl opublikował wideo z tego wydarzenia.
Jak poinformowała nas Kinga Gajewska, stowarzyszenie Młodzi Demokraci zorganizowało w Centrum Kultury w Błoniu spotkanie posła Stefana Niesiołowskiego z mieszkańcami miasta. 20-minutowy wykład posła poświęcony był aktualnej sytuacji politycznej w kraju. Jak twierdzi przewodnicząca Organizacji Młodzieżowej PO, spotkanie zostało zakłócone przez młodych działaczy PiS i klubu "Gazety Polskiej".

"Działacze Prawa i Sprawiedliwości zadawali pytania, następnie gwiżdżąc i krzycząc, nie pozwalali udzielić odpowiedzi" - napisała Gajewska na Alert24.pl. - Po wymuszeniu zakończenia spotkania okrążyli naszego gościa, wykrzykując obraźliwe slogany i wręczając mu koszyk ze szczawiem. Poseł nie przyjął podarunku, ale bojówkarze kilkakrotnie starali się posłowi wepchnąć go w ręce. Operator kamery i działacze "Gazety Polskiej" kilkakrotnie popchnęli gościa i prowadzącą spotkanie - dodała.Obecny na miejscu kamerzysta "Gazety Polskiej" zarejestrował fragmenty tego wydarzenia. Nakręcony przez niego film opublikowano na stronie internetowej gazety.

Na wideo widać m.in., jak grupa młodych ludzi blokuje Niesiołowskiemu drogę i próbuje przekazać mu kosz ze szczawiem, który oburzony polityk odrzuca. Jak podkreśliła działaczka PO, Stefanowi Niesiołowskiemu i organizatorom spotkania z pomocą przyszli mieszkańcy Błonia, "którzy nie pozwolili, aby ich gościom stała się krzywda".

Zobacz także
 • Stefan Niesiołowski Niesiołowski: Największy problem Platformy to nieprzytomna nagonka medialna
 • Stefan Niesiołowski Stefan Niesiołowski żarliwie broni Nowaka: Ja też pożyczałem rower
 • Salon samochodowy w Warszawie Niesiołowski odpowiada przedsiębiorcy: Brukowce piszą, że każę dzieciom jeść szczaw na łące. To kłamstwo
Komentarze (298)
Chcieli wręczyć Niesiołowskiemu kosz ze szczawiem. Poseł rzuca go na podłogę [WIDEO]
Zaloguj się
 • kelob3

  0

  chamstwo stefanka jest super na Kube z nim

 • sw.stefan

  0

  Daliby mu z nasypu, dziki, to by się osrał ze szczęścia,taki pastewny (wielkolistny) jest do bani .

 • chaim.rumkowski

  Oceniono 1 raz 1

  Przedstawiciele polskiej biedoty atakują. W nowoczesnych gospodarkach i społeczeństwach zamożny jest bardzo mały procent społeczeństwa, a reszta pracuje, by jakoś związać koniec z końcem. Takie są prawa wolnego rynku. Najcelniej ujął to Pan Paweł Moskalewicz w artykule z 2 kwietnia 1999 roku oczywiście w mojej ulubionej "Gazecie Wyborczej". Najpierw o krótkim epizodzie współegzystowania z dziećmi z niższych klas społecznych (bleee!): "Ostatnie miejsce, które jest dla nas wspólne, to państwowa szkoła podstawowa. Tam po raz ostatni koegzystowałem z dziećmi z »niższych klas społecznych". Niestety, mamy podobne z Panem Redaktorem odczucia i przeżycia: „Potem nasze światy rozchodzą się z prędkością światła. Czasem spotykamy się na ulicy – ja mam w kieszeni portfel, a mój rówieśnik gazrurkę i silną potrzebę wejścia w posiadanie mojego dobytku. Pod ministerstwem, gdzie kryjący się w gabinecie »doradca polityczny« często ma tyle samo lat, co rzucający petardą w okno młody robotnik”. Dokładnie tak to widzę. I wiem, że Wy, bardzo chcielibyście prowadzić w miarę wygodne życie, ale w nowoczesnych gospodarkach tak się nie da, bo żeby tak było, musielibyście żyć ( i tu znowu Pan Moskalewicz): "„Wysepce biznesu, mediów, reklamy, prawa. Zamkniętej bardziej niż stany w dawnej Polsce czy kasty w Indiach. Wysepce skarbów dla 1 proc. wybrańców. Tu trudno uzyskać bilet wstępu. Trzeba się na niej po prostu urodzić”. I tyle. Nikt lepiej tego nie ujął. Barwo! Czy tak trudno to zrozumieć? Do roboty Polacy!

 • kriso13

  0

  Zapomnieli jszcze dać szalonemu Stefkowi mirabelek na drogę.

 • chaim.rumkowski

  Oceniono 2 razy 0

  Zachowanie obrzydliwych, zakłamanych pisowców zasługuje na najwyższe potępienie. Pan Marszałek Profesor Stefan Konstanty Myszkiewicz Niesiołowski to osoba nadzwyczaj zasłużona w walce o wolność i sprawiedliwość w naszym kraju ( jednym z nowocześniejszych w Unii dzięki udanym rządów fachowców z koalicji PO-PSL ). To były poseł ZChN i Akcja Wyborcza Solidarność Prawicy, co w sposób naturalny zjednuje Panu Marszałkowi również nowoczesny, lewicowy elektorat występujący przeciwko prawicowym rządom chrześcijańskich talibów. Obrzydliwi, załgani pisowcy próbowali ośmieszyć Pana Marszałka Profesora ( cenionego w świecie biologów fachowca ), wręczając mu kosz wypełniony typowo pisowską rośliną tj. szczawiem. Jak wiadomo Pan Marszałek użył jakiś czas temu specyficznej metafory, zwanej w kręgach nowoczesnych językoznawców metaforą szczawiową, której sensu załgani, obrzydliwi pisowcy nie byli w stanie pojąć i stąd zapewne wziął się ten marny happening. Poza tym: "Jak śmie ten obrzydliwy załgany hipokryta, ten obłudnik Napieralski, mówić, że nie dali legitymacji partyjnej telewizji. A Urbański to nie jest legitymacją partyjną, a Pospieszalski i cały ten PiS-owski, lizusowski spektakl to nie jest legitymacja partyjna?", jak celnie zauważył Pan Marszałek. Pozdrawiam wszystkich myślących i walczących z ciemnogrodem.

 • turkiestan

  Oceniono 3 razy -1

  Co kazali się prosiaczkowi odchudzić to go przyjmą do pracy?No cóż on zielsko przyniósł Niesiołowskiemu a sam woli płakać że jest bezrobotny i wpierdzielać wiadro mięcha dziennie od pana któremu wiernie służy.Niesiołowski już się zielska najadł tak jak nasi (nieczerwoni) rodzice.Mięsko było raz w tygodniu i do roboty -odbudowywać Polskę i Warszawę po wojnie.

 • stanislaw50

  Oceniono 3 razy -1

  FASZYĆI z PiS-duaru.
  Zakłamani zaprzańcy, dewoci moherowi. Wypie...ć z tow. Jarosławem i waszymi pogladami na księzyc.
  demos

 • stanislaw50

  Oceniono 2 razy 0

  FASZYŚCI !!!
  demos

 • janek-2007

  0

  Lepszy historyk premierem
  Lepszy historyk prezydentem, nawet jak pisze bul w jakiejś książce pomiatkowej
  No chyba że najlepszym prezydentem jest elektryk co mówi o plusach dodatnich i plusach ujemnych sic
  No i zna prawo łoma
  Im łom dłuższy - tym wieksza siła
  Prezydenta To wyborcy sobie wybierają Jacy wyborcy - taki prezydent
  Premierem zostaje zazwyczaj szef partii która wygra wybory Jacy wyborcy tacy zwycięzcy Jaka partia i jej wybrańcy Taki premier
  Teraz nikt obcy ani prezydenta ani premiera nam nie obiera Jak ktoś cwany i naobiecuje że ludzie darmo pieniądze dostaną, podatków nie bedą płacili A policja zamiast mandatów to bony do Biedronki bedzie rozdawać Wojsko sie same utrzyma na misjach "pokojowych" szpitale bedą darmo, szkoły, złobki, przedszkola darmo Wszystko bedzie darmo A my do sieci nałapiemy tych ze wschodu i przywieziemy ich do Polski aby jako niewolnicy na nas pracowali Nad tymi w sukienkach juz baldachimów nosić nie trza będzie Bo takiego w lektyce bedą nosili po parafi jak tego zechce Od przedszkola po wyższe uczelnie świeckie Obowiazkowy przedmiot religia sic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje