TVN 24: Tusk za lipcowym terminem wyborów w PO

23.05.2013 20:03
Zarząd Krajowy podjął decyzję o zwołaniu Konwencji krajowej PO na 29 czerwca br. - podał rzecznik rządu Paweł Graś

Zarząd Krajowy podjął decyzję o zwołaniu Konwencji krajowej PO na 29 czerwca br. - podał rzecznik rządu Paweł Graś (Fot. Twitter)

Trwa zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej. Według telewizji TVN24, podczas jego obrad Donald Tusk zaproponował, by wybory partyjne - w tym na szefa PO - odbyły się już w lipcu. 29 czerwca odbędzie się Konwencja Krajowa PO, która ma zmienić statut partii umożliwiając bezpośrednie wybory przewodniczącego Platformy. Będziemy proponować, by wyborów dokonywać drogą korespondencyjną i przez internet - podał rzecznik rządu Paweł Graś.
Zobacz także
Komentarze (167)
TVN 24: Tusk za lipcowym terminem wyborów w PO
Zaloguj się
 • ubranynaczarno

  Oceniono 2 razy 2

  tu!sk jesteś tylko rudzielcem.. i obyś zdechł jak najprędzej!!

 • michu-najlepszy

  Oceniono 4 razy 4

  Na tym polega demagogia i obiecanki PO i „ Syndyku Upadłościowego” zwanego rządem że nie podejmowano żadnych ustaw obiecanych w expose dotyczących poprawy życia większości tylko mniejszości i tych co są u władzy, gdyby obiecanek tylko nie zrealizowano można by to jeszcze przełknąć ale te obiecanki służyły do przykrywki ustaw diametralnie pogarszających życie większości obywateli które po cichu podejmowano bez konsultacji społecznych pomimo składanych wniosków / ustawy emerytalne, umowy śmieciowe, i wiele podobnych /. To co obecnie serwują publicznie o rozgrywkach w swojej partii jest celowo zamierzone i przemyślane bardzo precyzyjnie przez Donalda i jego popleczników, ponieważ nie chcą się przyznać do porażki gospodarczej własnej tylko przenieść odpowiedzialność na partię i niezgodności w niej i za jednym posunięciem premier chce wytłumaczyć niepowodzenia obywatelom i poświęcić swoich kolegów z partii jako przewodniczący tych którzy są w opozycji i zemścić się na nich za własne niepowodzenia i usunąć konkurencję , gdyby Tusk przyznał się do błędów własnego rządu straciłby wszystko w partii a Jarek spróbowałby wsadzić go do więzienia / muszę wyraźnie podkreślić że ja te niepowodzenia gospodarcze które obniżyły mój standard życia nazywam „OSZUSTWAMI ” bo to niebyły obiecanki tylko deklaracje osób umocowanych prawnie a expose może wygłaszać tylko urzędujący premier więc nie można nazywać takiego aktu obiecankami / .
  Panowie z PO albo On, albo Wy, tak obecnie sprawa wygląda a nie inaczej i nie puści Wam tym razem płazem za dużo ma do stracenia, ja bym go zjadł na śniadanie a przy obiedzie już bym o Nim zapomiał .
  Z poważaniem

 • cookies9

  Oceniono 3 razy -1

  To bardzo dobre rozwiązanie - wreszcie Gowin i Schetyna przekonają się o 'swoich szablach' i poparciu...

 • polyth-enpam

  Oceniono 7 razy 1

  Gowin i Schetyna nie nadają się do niczego,Tusk jak widać też.

  Te wybory to jest ich wewnętrzna sprawa

 • imagistyk

  Oceniono 4 razy 2

  A jeszcze tyle fruktów do zebrania....

 • fragles102

  Oceniono 4 razy 0

  teraz mamy wybory w PO nie Polsce hehe

 • zenon444

  Oceniono 2 razy 0

  Państwa nie można skończyć i zacząć od nowa! obserwatorpolityczny.pl/?p=11172

 • zenon444

  Oceniono 2 razy 0

  Co może być najdalej idącą konsekwencją smoleńskich podziałów?
  obserwatorpolityczny.pl/?p=11170

 • kat-kk

  Oceniono 4 razy 0

  Ale będą jaja w PO, jak OpusDei wystawi wam Goofina w zamian.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje