Komentarze (211)
Frasyniuk: Krzywonos palnęła głupstwo, ale Wałęsa niszczy sam siebie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • michu-najlepszy

  Oceniono 4 razy -4

  Pan Frasyniuk odkrywa Pan prawdę o sobie przez swoje wypowiedzi

  „ Nie będziemy zmieniać historii, dobrze wiemy, że przywódcą strajku był Lech Wałęsa   „

  W wywiadzie z Moniką Olejnik na żywo dodaje Pan że przywódcy się nie wskazuje ani nie daje mu się takiej rangi On się nim staje samoczynnie / poprzez charyzmę jaką wykazuję czy osobowość /.
  Otóż Panie Frasyniuk nie zgodzę się z Panem jak najbardziej wskazuje i kalkuje w grupie zarządzającej kogo Zgromadzenie uzna za swojego chłopa i staje się nim dopiero po wysunięciu. Oczywiście trudno jest odebrać mu przywództwo kiedy zgromadzenie się Nim zachłyśnie , dlatego strateg wysuwa takiego na którego ma kwity. Pańskie wypowiedzi mają bronić grupy zarządzającej w której wielu z Was się znajdowało i decyzji, które miałybyć skuteczne a nie uczciwe skoro zatajały prawdę , z moich przypuszczeń minimum 51% tego zarządu musiało mieć parcie na własny sukces a nie kraju, a w której grupie parcia kto się znajdował to sami nie wiecie do dzisiaj, jedynie mógłby to wykazać wynik głosowania gdyby był jawny w co przy Waszej mentalności wymieszaniu czerwonego z białym nie wierzę i przypuszczam że głosowanie było tajne .
  Natomiast gdyby Borusewicz przemówił do robotników nie byłoby takiego entuzjazmu wśród robotników i akceptacji czerwonych więc wyznaczył Wałęsę a to że mógł być Bolkiem tylko mogło pomóc sprawie a nie zaszkodzić a Wy to ukryliście , przypuszczam że Wam chodziło o efekt a nie o prawdę co Pan obecnymi wypowiedziami potwierdza lecz nie tłumaczą tylko potwierdzają wielu przypuszczenia i ujawniają że gdybyście w danej chwili nie podjęli takiej decyzji i zrobili Bohatera Narodowego z tego co na to najbardziej zasługiwał w rzeczywistości sprawa wymknęłaby się Wam z reki i historia dla Was skończyłaby się zupełnie inaczej bylibyście nieżywymi bohaterami / a w 99% jest że prawdziwi bohaterzy są nie żywi a dekownicy zajmują Ich miejsca. Resztę niech Pan sobie dopowie i będzie świadom że Wy żeście nie opatentowali polityki Zgromadzeń, tylko skorzystaliście z doświadczeń innych i historii . Natomiast ostatnie pytanie Pani Olejnik odnośnie obecnego premiera na które Pan nie potrafił lub nie chciał na nie odpowiedzieć było bardzo proste, gdyby premier inaczej „ dyrektor syndyku upadłościowego” opierał swoje założenia na logice i uczciwości Kaczyńskich pomimo braku Ich doświadczenia sytuacja gospodarcza wyglądałaby zupełnie inaczej, Polska dalej byłaby krajem przemysłowo-rolniczym, nie tylko rolniczym, i nie kształciłaby ludzi w Polsce dla sąsiadów i Ich gospodarki tylko dla siebie. Panie Frasyniuk uwierz Pan że Polacy to inteligentni ludzie ale przeważnie są rządzeni przez cwaniaków lub kanalie przypuszczam że przyznanie Kaczyńskiemu racji dałoby Panu więcej ulgi niż Pan sobie może wyobrazić, uważam Pana za inteligentnego człowieka ale poprzez parcie do dobrobytu przyćmiło Panu rzeczywistość z tond takie złe wybory i poparcie tez Pańskich kolegów którzy są na czele mas mediów i twierdzą , że ludzie są jak plastelina i ulepi z nich co będzie chciał, nie wzoruj się Pan na takiej demagogii gdyż dział Ona ale tylko na ludzi z „teorii Darwina”
  Z poważaniem

 • odkurzacz-1

  Oceniono 4 razy 0

  Tym wszystkim kierowali z Moskwy i tak jest do teraz np. jamał II. Bolek i spółka to figuranci i tchórze za srebniki.
  Prawdziwi związkowcy z tamtych czasów żyją w biedzie, sprzedawczyką i zdrajcą ma się dobrze.

 • plorg

  Oceniono 6 razy -2

  "Krzywonos palnęła głupstwo"

  Pewnie, że "palnęła". Gdyby Wałęsa nie był przywódcą to po co w takim razie ubecja od zaplecza dostarczałaby go motorówką na miejsce strajku?

 • jan.go

  Oceniono 2 razy -2

  Nawet się z nim zgadzam ale chcąc być złośliwym trzeba przypomnieć że sam Frasyniuk porównał się do powstańca warszawskiego ( to na temat palnąć głupstwo).Kiedyś pewien znany historyk powiedział że o historii powinno się mówić i pisać nie wcześniej niż po upływie 300 lat od daty zaistnienia faktów -taka kwarantanna.

 • grba

  Oceniono 2 razy 0

  Cała ta sytuacja nie jest przypadkiem. Prezydent Bronisław I ze swoją zadowoloną twarzą mocno słabi wielu z PO , bo odciął się od niej i na dodatek prawi morały swojej partii zamiast jej pomóc. Na tę okoliczność wymyślono "projekt Borusewicz"...

 • 2perfecthousewife

  Oceniono 4 razy 2

  Słuchałam i oglądałam wczoraj, jak w F.po F. tvn24, jak zwykle butna, nadęta, zarozumiała i arogancka Pochanke gadała do Wałęsy na zasadzie : gadał chłop do obrazu, a obraz do niego ani razu. Każdy mówił sobie. Ona zwijała się, żeby się mu przypodobać, przypochlebić, łasiła się do niego jak sparszywiały kot, a on z całym potencjałem swojego chamstwa i buty mówił, co chciał, plótł o agenturalnej działalności Borusewicza, o braku mózgu Krzywonos i dyskredytował wszystkich swoich dawnych współpracowników, żeby siebie przedstawić jako geniusza strategii i przenikliwości. Ale , jak to Wałęsa, gadał tak nieskładnie, chaotycznie i nielogicznie, tak że biedna blondyna wyglądała, jakby z każdym słowem wylewał na nią kubeł lodowatej gnojówki. Z całej tej gadaniny wynikało jasno jedynie to, że władze stoczni zgodziły się na postulaty strajkujących i wszystko się mogło zakończyć ich zwycięstwem, ale Wałęsa z inicjatywy Krzywonos zaostrzył spór, eskalował żądania, żeby można było dalej strajkować. Zobaczyłam, jak usłużna dziennikarska lizuska usiłuje udobruchać rozjuszonego knura, który ma w tłustym zadzie ją i wszystkich oprócz siebie samego, żeby się pohamował i nie kompromitował więcej siebie i innych. Ale tamten kaban swoje....Strach i osłupienie wyzierało z jej oczek. Zrobili sobie z Wałęsy bożka, postawili na piedestale, w nadziei, ze będzie tam sobie stał i puszył się w milczeniu, legitymizując wszelkie łgarstwa o heroizmie tych głupkowatych awanturników. Ale ten sztuczny kolos na glinianych nogach przemówił i zasmrodził atmosferę medialno-polityczną swoim megalomańskim bredzeniem, więc teraz nieszczęsne pismaki i redaktorki szamoczą się jak złapane w smugę światła karaluchy.

 • cristiada

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego na głównej stronie gazeta.pl są tylko dwa artykuły o złym kościele i księżach pedofilach, w dodatku stare? Nie mam czym karmić swojej nienawiści do duchownych; proszę, jakiś nowy artykuł o złodzieju, obżartuchu bądź pedofilu w sutannie. Pliiss!!

 • puch-atek

  Oceniono 4 razy 0

  Wałęsa jest wściekły na Polaków, dlatego sam niszczy swój autorytet, jako zemsta na narodzie za to że go odrzucił. Nigdy nie pogodził się z klęską w wyborach prezydenckich. Ale nawet jeśli świadczy to o jego niezdolności do akcptacji woli większości, to również świadczy o tym iż nie mógł być Bolkiem, bo własna ambicja by my na to nie pozwoliła.

 • maxymus1

  Oceniono 3 razy -3

  Panie Frasyniuk, szanuję Pana, poniekąd, ale mam wrażenie że Pan teraz prze na szkło jak te wuje wszystkie polacy pirdol.one! Czy nie do europa plus pan bedsziesz kandydował? Jakn ten naczelny wuj!

 • kibic_rudego

  Oceniono 9 razy 3

  Heńka tak samo jak Wałek i reszta z KOR i S darmozjadów, pieprzy od rzeczy i tylko koryto przed oczami i jak to nas okraść patriotycznie

 • m.gawka

  Oceniono 6 razy -2

  Panie Władku, czekamy na pana w Parlamencie! Polska potrzebuje mądrych, doświadczonych i charyzmatycznych przywódców. Słuchając pana, czuję się nieswojo, bo mam wrażenie, że słucham własnych myśli. Może wraz ze środowiskiem politycznym przystąpi pan do Europy Plus i obejmie władzę na Wiejskiej?

 • maxymus1

  Oceniono 3 razy 1

  Wie Pan co Panie Władku, u nas w Szczecinie w Pogotowiu ratunkowym, po tej całej waszej transformacji, to dyspozytor ,został dyrektorem i jest dalej, tylko że już nie naczelnym, ale zastępcą komisarza ze stanu wojennego, bo takie czasy były! Więc wszystko jest po układane. To trwa Panie Szlachetny Władku Qrva nać!
  A wie Pan szlachetny , kto to firmuje? No? Blisko, bardzo blisco. Sam Minister, no który? Nie nie kurzawski, ani nie zbytopolski, Tak jest terraz NOTARIUSZEM, no to taki notariat, musi uledz rewolucji!

 • pacynka0258

  Oceniono 9 razy 9

  zrobili z nas dziadów a teraz się licytują kto zrobił to lepiej.
  Dobre

 • zyks

  Oceniono 6 razy 2

  Frasyniuk ma rację, szkoda Wałęsy, ale co poradzić na to, że Krzywonos też ma rację, że on jest (i był) za głupi i tak naprawdę to Borusewicz tym wszystkim kręcił. A on do dziś nie może się z tym pogodzić. Ale Wałęsa robi za pomnik (jakiś jest potrzebny) i uważa, że o pomniku tak gadać nie wolno i dostaje szału.

 • maxymus1

  Oceniono 4 razy -2

  Powiem tak, niebywale szanuję Frasyniuka, to jest gość, niebywały wprost, pominięty przez TVN, czasami wyciągany, jak królik z kapelusza, na temat co Pan/pani sądzi o Tym Rządzie, a w szczególności o zagrożeniu Kaczyzmem łan, znaczy jeden Kaczyński, został i to niebezpieczny! Owszem Kaczyński jest o tyle niebezpieczny, że złamie wszelkie układy w Polsce, a więzienia zapełnią się! Ale kim? A złodziejami państwowymi, takimi co to kontrakty w imieniu Polski n podpisują, a potemm się dzielą zyskami, dobrze , jest dla starszych powiem, będzie stworzona grupa coś na wzór Eliotta Nessa, coś w tym rodzaju! I trzeba się bać ZŁODZIEJE POLSKI!

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 7 razy 3

  Czesi nie robili strajku w żadnej stoczni, a i tak mają znacznie lepiej funkcjonujące państwo ... stawiam dolary przeciw kartoflom, że nikt w Polsce nie jarzy po co to wszystko było :)

  Żałosne jak wyprane czerepy mają dziś Wolacy!

 • mordaprostaczka

  Oceniono 6 razy 4

  Heńka, pakuj kolegów do tramwaju i sio!

 • bozenao54

  Oceniono 2 razy 2

  Szambo w polityce bedzie nadal trwać , do czasu pełnej lustracji tych bohaterów Solidarności.
  Nie będzie tak spokoju przez nastepne 20 lat , bo te całe Bolki i inne Borusewicze maczające palce w utajnieniu-wyciaganiu akt będą potrzebni lemingom z PO

 • bozenao54

  Oceniono 5 razy -1

  Takiego głupola jak dęciak Frasyniuk to szkoda słuchać . To jest tuba Platformersów ,We Wrocławiu za grosz szacunku do ludzi- w swojej prywatnej firmie

 • m.arco

  Oceniono 7 razy 3

  Ktoś wraz z WSI24 próbuje pisać polską historię na bieżące potrzeby polityczne. O Walentynowicz w ogóle się nie mówi. Te wszystkie wredne żądne zaszczytów kosztem kłamstwa historycznego Krzywonosy i Borusewicze kłamią nie wiadomo dlaczego a przecież nikt ich zasług nie odbiera. Więc dlaczego oni odbierają je innym?

  Jeśli ktoś na początku sterował i przygotowywał strajk to na pewno była to Anna Walentowicz, od której wszystko się zaczęło i prawdopodobnie Andrzej Gwiazda. Na początku strajku w stoczni nie było ani Wałęsy, ani Frasyniuka, raczej był Borusewicz ale nie kierował strajkiem. Wałęsa zaś był na zwolnieniu lekarskim., Główny postulat to było przywrócenie do pracy Anny Walentynowicz. A potem rzeczywiście przywódcą był Wałęsa ale przy ogromnym wsparciu Anny Walentynowicz, która wówczas była ikoną i motorem napędowym tego strajku.

 • drattewka

  Oceniono 4 razy -2

  Ale jesteście mendy. Większość komentujących. Dzisiaj, kiedy można mówić co się chce, to "odważni" atakują przywódców Solidarności". Jej członkowie też nie mogą otrząsnąć się z "polskiej choroby". Takiej głupiej zawiści o czyjeś sukcesy i dążenia do niszczenia lepszych od siebie. Powtarzają słowa UB-eków jak mantrę, a stare komuchy zacierają ręce. Takie atakowanie tych ludzi daje im "rozgrzeszenie", nie zrobiłem nic wtedy, bo coś mi mówiło, że to wielkie krętactwo. Jak jeszcze uda się wszystkich obrzucić błotem, to potem taki spokój w duszy, "a w czym oni lepsi ode mnie". Cholernie mamy głupi w większości naród, z którego prawie cały świat albo kpi, albo nie może się nadziwić, czemu oni tak zapalczywie zwalczają tych, którzy w ich imieniu mieli odwagę sprzeciwić się władzy totalitarnej. Czy ktoś atakuje za tamte czasy Millera, Kwaśniewskiego, Oleksego lub ich "funfli"? Nie. Nikogo nawet nie dziwi ich bezczelność w zafałszowywaniu historii, bezwstydne dążenie do władzy po latach uczestniczenia czynnie w organizacji krępującej prawa obywateli i świadomym utrzymywaniu zacofania gospodarczego, doprowadzeniu do skrajnej gospodarki braków wszystkiego. Niestety po wojnie jedynie dwie grupy społeczne "awansowały" i skorzystały na sowieckim systemie. To tzw. lumpenproletariat robotniczy z miast i bezrolni chłopi z czworaków. Ich potomkowie stanowią dzisiaj większość będącą u władzy i modelującą opinię publiczną. Oni mają wpojoną zasadę "pomazania bożego władzy". Dla nich spadkobiercy PZPR są jakby naturalną władzą. Dla nich jest normalne, że ludzie z tych poperelowskich elit "kręcą się" wciąż u władzy, natomiast wnerwia ich jak ktoś z "pospólstwa" nagle awansuje do tej rangi. Dla nich pan ma być panem, a "chamowi" wara od rządzenia. Tak też zawsze uczył kościół katolicki i to siedzi gdzieś głęboko w podświadomości masy ludzi, chociażby dziś nie wiem jak autentycznie odcinali się od wiary. Zaprawieni w socjotechnice "towarzysze" umiejętnie rozgrywają te ludzkie przywary. Napuszczają jednych na drugich, opinię publiczną na wszystkich, którzy im odebrali władzę i "puszą" się, że już są prawie autorytetami. To oni często są arbitrami dla publiki w ocenie tamtych czasów. Gdyby to nie było takie smutne, to można by powiedzieć, że istny cyrk.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Dramat Wałęsy polega na nieporozumieniu. Ktoś powiedział, że nadaje się ON na "dobrego przy wódce".

 • konus33

  Oceniono 7 razy 5

  wałęsa sprzedał polske żydom otaczając się nimi w pierwszych latach rządów teraz ci sami żydzi wyrzucili go na śmietnik więc stary zgorzkniały lechu próbuje zyskać uznanie w oczach społeczenstwa ale jest za późno . żydzi postkomuniści wystawili marionętkę na prezydenta po to tylko żeby robić swoje interesy po cichu

 • nie.mam.20

  Oceniono 7 razy -3

  Wladziu, dej se siana.
  Bolek i Dziadek - jak mozna porownac osobe walczaca o Polske (Dziadek), z jakims przybleda?
  Walesa nawet nie jest wart Dziadka butow czyscic. Dziadek byl mezem stanu, Walesa jest nadetym bufonem o niejasnej przeszlosci, jadacym na grzbietach 11 mln czlonkow Solidarnosci. Dla mnie Bolek byl wylacznie reprezentantem strajkujacych stoczniowcow. Cala intelektualna robote robili inni - od Gwiazdy i Borusewicza przez Geremka, Michnika i reszty doradcow. Bez nich Kiszczak zjadlby Walese na drugie sniadanie.

 • plpolak

  Oceniono 5 razy 5

  Ciekawe kto tym razem zapłacił tej grubej babcie. Za obrazę Kaczyńskiego dostała 100tys zł z kasy partii PO.

 • tepicpo

  Oceniono 9 razy 7

  porównywanie tego wała do Piłsudskiego zdradza braki w intelekcie frasyniuka

 • bozenao54

  Oceniono 10 razy 4

  Mamy piekne autorytety prawda ? Frasyniuk - który dorwał sie do miljonów z kasy Dolnosląskiej Solidarności w stanie wojennym,,dzisiaj wielki byznesmen ,upomina te babe Krzywonos [chodząca reklama zakładów mięsnych] , która umiała sie ustawic z SB-kiem , który ja nadzorował w stanie wojennym[dzisiaj wspaaniały mąż ].Ona wie gdzie "są -leżą pieniądze", kto "dzieli",i dlatego tak wychwala Tuska i Borusewicza jako władców -decydentów naszego budżetu .Natomiast Frasyniuk niech zamilknie na temat refleksu Borusewicza,bo od takiego dziwoląga słownego ciężko coś wymagać .Brakło Tuskowi ludzi do obsady miejsc w Senacie z tąd takie persony-dziwolągi.Oberwało sie także i Wałęsie od Frasyniuka , ale z tych wszystkich postaci Wałęsa zasługuje na spokój zwłaszcza po słowach o dewiantach seksualnych i o tej babie Krzywonos. Wreszczei prawda wychodzi na jaw z Legendami Solidarności ! Wstydz się Frasyniuk !
  .

 • samhawkins

  Oceniono 12 razy 10

  Tacy debile, takie buractwo obaliło komune która zdobyła pół świata? Komedia czy parodia? Ciekawe kiedy w podręcznikach będzie się pisać ze cała wierchuszka Solidarności to banda kapusiów SB. Prawdziwi bohaterowie tacy jak Walentynowicz czy Gwiazda mieli być na zawsze przemilczani a często są już w grobach. Jak widzę takie bękarty "Solidarności" to krew mnie zalewa....

 • benia_b

  Oceniono 8 razy -2

  Wałęsa jest jeden, niepowtarzalnty, natomiast od lat jest podgryzany przez kundli z lewej i prawej strony. Nigdy za nim nie przepadalem, ale współczuje mu tej wręcz heroicznej walki o przetrwanie. Naród piękny, ale ludzie k....., jak mawiał Ziuk.

 • best.bacha191

  Oceniono 11 razy -5

  @tornson
  "Co za mendy! Strajki które zrujnowały kraj, przez które mieliśmy w Polsce puste półki i kartki na wszystko, strajki które zainicjowały w Polsce kapitalistyczną degrengoladę. No i ci żałośni przywódcy, którzy na barkach oszukanych przez nich robotników dorwali się do żłobu, a tym po których barkach szli zaserwowali nędzę, wykluczenia i bezrobocie.
  Rzygać mi się chce na te wszystkie mendy z wierchuszki Solidarności!"

  Czy na prawde pamietasz kraj pustych polek i wszystkiego co sie z tym laczylo??? Strajki rzeczywiscie zainicjowaly wstepowanie Polski do cywilizacji. Rzygac to sie chce na takich jak ty i tobie podobnych, ktorzy nie doceniaja zmian, ktore nastapily dzieki Solidarnosci, z wierchuszka taka, jaka byla wowczas mozliwa.
  Jesli zal ci czasow pustych polek i kartek, przywodcow, ktorzy nie oszukuja robotnikow, lecz zastraszaja i ich glodza, przeprowadz sie do Korei Pln.

 • stan230955

  Oceniono 9 razy 5

  Co taki bolek może obiecał ludziom gruszki na wierzbie,został rzucony na pożarcie lwom a wynieśli go na piedestały.Inni siedzieli,a waćpan Wałęsa uprzejmie donoszę wyczyścił sobie teczki i dzisiaj jest hepi!!!!!!!!!!!!

 • bozenao54

  Oceniono 1 raz 1

  forum.gazeta.pl/forum/w,69,131167063,144619276,Solina_to_nie_problem_SZAMBA_do_zalewu_z_osrodka.html

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 6

  Frasyniuk to niestety cieć. Wiem co mówię, bo ja z wrocka.

 • phillip_lee_81

  Oceniono 4 razy 2

  Jeden z dolnośląskich biznesmenów, znany jako Tony Vegas, złożył w prokuraturze doniesienie o przestępstwie korupcyjnym. Zeznał, że głównym bohaterem tej afery jest Władysław Frasyniuk.

  www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tony%3Bvegas%3Bkontra%3Bwladyslaw%3Bfrasyniuk,73,0,174409.html

 • koszmarekopalek

  Oceniono 7 razy 7

  Weźcie się wszyscy solidarniuchy powyrzynajcie do ostatniego, raz ciach.

 • odet_de_chatillon

  Oceniono 10 razy 8

  człowiek pokroju Piłsudskiego ["]

  nie mam pytań

  pozdr.

 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 12 razy 8

  Wałęsa, Borusewicz, Krzywonos. Jaki kraj tacy bohaterowie. Borsuk ledwo do 10 potrafi zliczyć. sprawia wrażenie jakby nie wiedział gdzie i dlaczego się znajduje. Krywy nos mitomatka i warchołka. Cierpiący na manię wielkości Bolesław całe życie maniakalnie próbuje wyprzeć swoje grzeszki z przeszłości ośmieszając się przy tym niemiłosiernie. Wcale się nie dziwię dlaczego komuchy przy okrągłym szwindlu tak dużo dla siebie utargowały.

 • maxmex

  Oceniono 5 razy 1

  Boże weż juź go bo nie mogę oglądć tej zakazanej gęby,a tu next day z szedł bo kiełbacha nie chciała wyść.Bohater odszedł jak król na kiblu,papiedrowy król a raczej wesz.Aby dorwać się do władzy

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 8 razy 2

  Wolacy, uczcie się języków zamiast marnować czas na religię, to dowiecie się trochę o swojej najnowszej historii :)

  AMEN !!!

 • 2alexander

  Oceniono 10 razy 8

  Kolejny syropianowy autorytet sie odezwal .
  Przed strajkami tramwajarz a po strajkach wlasciciel firmy transportowej. To sa te wlasnie obiecane przez Walese - TW Bolek specjaliste od pomrocznosci jasnej przemiany . Bolek nie tylko przewidzial ale i zrealizowal program wyborczy niejakiego Kononowicza .

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 11 razy 1

  Zakłamany katolicki narodek, który dostał własny kraj na platerze od Gorbaczowa, tylko po to, żeby spieprzyć wszystko co tylko możliwe - ŻAŁOSNY NARÓD KŁÓTLIWYCH PYSZAŁKÓW !!!

 • tornson

  Oceniono 14 razy 0

  Co za mendy! Strajki które zrujnowały kraj, przez które mieliśmy w Polsce puste półki i kartki na wszystko, strajki które zainicjowały w Polsce kapitalistyczną degrengoladę. No i ci żałośni przywódcy, którzy na barkach oszukanych przez nich robotników dorwali się do żłobu, a tym po których barkach szli zaserwowali nędzę, wykluczenia i bezrobocie.
  Rzygać mi się chce na te wszystkie mendy z wierchuszki Solidarności!

 • jankiel77

  Oceniono 9 razy 3

  A ten Frasyniuk to co za jeden? Kiedyś opowiadano, że jakiś Frasyniuk miał swoje łóżko u śp. Lecha Kaczyńskiego, ale po wypowiedziach medialnych niejakiego kierowcy, wygląda na to, że to był inny Frasyniuk. Autorytet moralny się znalazł, patrzcie jeno...

 • tetradrachma

  Oceniono 7 razy -3

  W swoim zyciu rozmawiałem (służbowo) z wieloma zagranicznymi i polskimi politykami, premierami, prezydentami. Z polskich, największe wrażenie zrobiło na mnie pięciu: Bielecki, Borowski, Rotfeld, Frasyniuk i Miller. Zapamiętałem, że z Pana W. Frasyniuka emanowało "coś" jakieś skupienie, humanizm, rzeczowość....dystans (Anglicy to "coś" nazywają dignity, integrity).

 • lelontm2

  Oceniono 4 razy -2

  Mam nadzieję, że Borusewicz zachowa się z klasą i nie zaatakuje Wałęsy. Jeśli nie to okaże się, że Solidarność składała się z ludzi małych.

 • jwarenn

  Oceniono 16 razy 8

  Co jakiś czas LechoBolo puszcza bąka i zaczyna się wielkie Aj ! Waj !
  To Gorbaczow z Reganem zlikwidowali komunizm w Europie, a reszta to były tylko małe ważne pioneczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX