Akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi O. ws. broni bez zezwolenia

21.05.2013 16:02
Dom Krzysztofa Olewnika

Dom Krzysztofa Olewnika (Fot. Damian Kramski / AG)

Akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi O. i jego zięciowi Klaudiuszowi C. dotyczący posiadania broni bez wymaganego zezwolenia skierowała do płockiego sądu Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie - Mazowsze. Dokument został przekazany do sądu pod koniec kwietnia. Dotychczas nie wyznaczono terminu procesu. Włodzimierz O. to ojciec uprowadzonego w 2001 r. i zamordowanego Krzysztofa Olewnika.
Zobacz także
Komentarze (59)
Akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi O. ws. broni bez zezwolenia
Zaloguj się
 • ferroetigni

  Oceniono 2 razy 0

  Zemsta organów ścigania za ujawnienie ich indolencji i złej woli w trakcie śledztwa w sprawie porwania. Jest oczywiste, że za porwaniem stały osoby z organów, które jak widać do dzisiaj mają władzę i potrafią się mścić. Nie dość mocno jeszcze organy ścigania zniszczyły życie rodzinie Olewników. Mafia tzw. organów ochrony prawnej ("ochrony" - ha,ha) ma się świetnie.

 • zbigstar

  Oceniono 2 razy 0

  Prokurator zawsze chętnie oskarży ofiarę, gdyż prawdziwego przestępcy nie potrafi w swej głupocie zlokalizować i zamknąć. Co roku z naszych podatków płaci się miliony ludziom niesłusznie oskarżonym i aresztowanym. Jaka to zbrodnia posiadania pistoletu gazowego? Aż się prosi zastosowania znikomej szkodliwości czynu i umorzenie sprawy. Ale nie-prokurator musi mieć "sukces" w postaci skazania kolejnej ofiary przestępstwa.

 • toshiro32

  Oceniono 3 razy 1

  Chyba nie ma wiekszej głupoty niż uznawanie broni gazowej za taka jak ostra. Taka bronia mozna co najwyzej kogoś przestraszyć-krzywdy raczej zrobić się nie da. Natomiast pistolet na srut mozna mieć bez problemu, a tym to juz mozna zrobić niezłe kuku. Śmieszny kraj ze śmiesznym prawem. A ile urzędników zajmuje sie takimi bzdetami.

 • adjan463

  Oceniono 4 razy 2

  Trwa zemsta na tych ludziach,jak oni mogli przeciwstawić się skorumpowanej władzy.Dziw że żyją bo mogli już być tam gdzie syn.Wymiar sprawiedliwości?Prokuratura?Policja?Jeden wielki wstyd!

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 1 raz 1

  Tak więc jak nie kijem ich to pałką.

 • emeryt21

  Oceniono 4 razy 2

  Jesli jeszcze ktokolwiek wierzy w uczciwosc naszej policji i wymiaru sprawiedliwosci to naprawde dziwie sie.......Najlepszy numer to samouprowadzenie i samouduszenie sie Krzysztofa.....
  Oczywiscie sprawa nigdy nie zostanie wyjasniona.......To tak jak z zabojstwem Papaly.....

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  no i doczekał sie chlopina.

 • plastikpiokio

  0

  no i doczekał sie chlopina.

 • mjr.fisher

  Oceniono 5 razy 3

  Niestety wyglada na to ze sluzby udupia go jak Kluske.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje