Wybuch? "Wykluczone". Bezpieczna wysokość? "Absolutnie nie". Demontaż ILS? "Fantazja". Zespół Laska obala smoleńskie teorie spiskowe

21.05.2013 12:36
Maciej Lasek i kpt. Wiesław Jedynak

Maciej Lasek i kpt. Wiesław Jedynak (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

- Zadaniem mojego zespołu nie jest obrona raportu komisji Millera, raport broni się sam - powiedział szef zespołu przy KPRM Maciej Lasek podczas pierwszego publicznego wystąpienia zespołu. Wraz z trzema pozostałymi członkami zespołu po kolei obalał spiskowe teorie dot. katastrofy.
Zobacz także
Komentarze (432)
Wybuch? "Wykluczone". Bezpieczna wysokość? "Absolutnie nie". Demontaż ILS? "Fantazja". Zespół Laska obala smoleńskie teorie spiskowe
Zaloguj się
 • cannabinolpl

  Oceniono 2 razy 0

  szczerze? wszystko wszystkim. ale informacja o zainstalowaniu i zdemontowaniu ILS WCALE nie była żadną pieprzoną teorią! poszukajcie, usłużni zniekształcacze nazwisk i klepacze bzdur newsów z archiwów z 2010. na GWnie nie będzie, bo oni kasują tego typu rzeczy, ale to jest normalna informacja. żadna teoria.
  niedługo się okaże, że teorią spiskową jest sam fakt lotu...
  aha. i co do wykluczania wybuchu, bomby itp. może łaskawie przypomnij sobie, tak zwana opinio publiczna, śledztwo po wypadku nad Lockerbie. a zaraz potem poczytaj, opinio, w jaki sposób śledczy doszli do tego, że to jednak była bomba. jak to wykryli. a kolejną chwilkę później przypomnij sobie, szanowna opinio, sposób przechowywania wraku, o którym na GWnie jakoś cicho.

  cytując wieszcza - "niezgłębione są pokłady ludzkiej niekumacji".

 • felekstankiewicz

  Oceniono 2 razy 0

  Pan Lasek napisal to co wszyscy normalnie,trzewo myslacy wiedza od dawna.Bardzo dobrze jednak sie stalo ze napisal,byc moze ze wiara w proroka M nieco spadnie.Kojej teraz na Pana Prokuratora aby proroka przesluchal pod zarzutem gloszenia tresci szkodzacych w interes Panstwa

 • dublet

  Oceniono 3 razy -1

  Wnioskuję o zbiorową nagrodę Nobla z fizyki dla Zespołu Down ... tfu ... Macierewicza za odkrycie wybuchu wyginająco-ssącego, który wygiął blachy na zewnątrz i jednocześnie zassał nity do środka kadłuba! Nobel pewny na 100%, ale trzeba zgłosić!

 • dublet

  Oceniono 2 razy 0

  Kaczyński psuł wszystko!!! Pamiętam, jak zepsuł słuchawki na jakiejś konferencji, podobno zepsuł też samolot w Mongolii i dlatego nie doleciał na spotkanie z Cesarzem Japonii. Jestem prawie pewien, że i tym razem w Smoleńsku Lech K. zepsuł TU-154. To wyjaśnia wszystkie wątpliwości!!!

 • tymon99

  Oceniono 1 raz -1

  w co motłoch bez dowodów uwierzył, jak można dowodami obalić?

 • adelaide.o

  Oceniono 6 razy -4

  TYCH MATACZĄCYCH KRĘTACZY LASKA ORAZ JEGO SAMEGO, SŁUGUSÓW PUTINA I TUSKA, POWINNO SIĘ ZAMKNĄĆ ABY NIE MATACZYLI W POLSKIM NIEZALEŻNYM ŚLEDZTWIE, NIE MĄCILI POLAKOM I OPINII ŚWIATOWEJ W GŁOWACH.

  ZESPÓŁ LASKA, PÓŁGŁÓWKA I SŁUGUSA Z ZADARTYM ŁBEM WBREW INSYNUACJOM DONALDA TUSKA I JEGO KOLESIÓW Z RZĄDU POWSI I PSL, NIE JEST ANI ŻADNYM ZESPOŁEM NAUKOWYM ANI ŻADNĄ KOMISJĄ PAŃSTWOWĄ.

  W POLSKIEJ NOMENKLATURZE PRAWNEJ, NAUKOWEJ I PROCESOWEJ TO TWÓR POZAPRAWNY, BEZPRAWNY, POZAPAŃSTWOWY, A UŻYWAJĄC LOGIKII PREMIERA STOSOWANEJ PRZY INNYCH OKAZJACH, WRĘCZ ANTYPAŃSTWOWY I PRZESTĘPCZY BO NIE MA ŻADNEGO PRAWNEGO UMOCOWANIA, JEGO USTALENIA, OPINIE CZY TEZY SĄ NIC NIEWARTE ANI DLA TOCZĄCEGO SIĘ ŚLEDZTWA ANI DLA PRZYSZŁEGO PROCESU SĄDOWEGO.

  WRĘCZ PRZECIWNIE JEST TO NA POLECENIE DONALDA TUSKA SKLECONY NA SIŁĘ ZESPÓŁ CZĘŚCI CZŁONKÓW BYŁEJ KOMISJI MILLERA, KTÓREMU DONALD TUSK NARZUCIŁ ZADANIE BEZPRAWNEGO, PRZESTĘPCZEGO MATACZENIA W ŚLEDZTWIE, BEZPRAWNEGO WPŁYWANIA NA PROWADZONE ŚLEDZTWO SMOLEŃSKIE, I PODWAŻANIA JEGO DOTYCHCZASOWYCH USTALEŃ.

  LASEK I JEGO POMAGIERZY NA POLECENIE DONALDA TUSKA, WNUCKA ŻOŁDAKA HITLEROWSKIEJ SD, MAJĄ MATACZYĆ, PODWAŻAĆ USTALENIA POLSKIEGO NIEZALEŻNEGO ŚLEDZTWA, OŚMIESZAĆ, ZNIECHĘCAĆ I ZASTRASZAĆ NAOCZNYCH ŚWIADKÓW KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, NIEZALEŻNYCH NAUKOWCÓW, EKSPERTÓW I SPECJALISTÓW CHCĄCYCH POMÓC W POLSKIM ŚLEDZTWIE W USTALENIU PRZYCZYN I USTALENIU WINNYCH KATASTROFY.

  LASEK I JEGO POMAGIERZY NA POLECENIE DONALDA TUSKA, DZIAŁAJĄC Z NIM W PRZESTĘPCZYM BO PRZECIE BEZPRAWNYM POROZUMIENIU, PRZY WYKORZYSTANIU DO TEGO AGEND RZĄDOWYCH I NASZYCH PIENIĘDZY MAJĄ MĄCIĆ POLAKOM W GŁOWACH GŁOSZĄC IŻ CZARNE JEST BIAŁE IŻ TO CO LASEK I JEGO POMAGIERZY SAMI ZCHRZANILI W BYŁEJ KOMISJI MILLERA, TO CO ZOSTAŁO PODWAŻONE I ZAPRZECZONE A W WIELU SZCZEGÓŁACH OŚMIESZONE PRZEZ USTALENIA W ŚLEDZTWIE NACZELNEJ PROKURATURY WOJSKOWEJ TO PRAWDA.

  ANI LASEK ANI JEGO POMAGIERZY NIE BYLI NA MIEJSCU KATASTROFY, NIE BADALI MIEJSCA KATASTROFY, NIE BADALI WRAKU SAMOLOTU, NIE BADALI ORYGINALNYCH DOWODÓW, NIE PRZESŁUCHIWALI ŚWIADKÓW, NIE SĄ NAUKOWCAMI A NA POLECENIE DONALDA TUSKA MAJĄ ZAPRZECZAĆ USTALENIOM POLSKIEGO NIEZALEŻNEGO ŚLEDZTWA PROWADZONEGO PRZEZ NACZELNĄ PROKURATURĘ WOJSKOWĄ, ZGODNIE Z POLSKIMI NORMAMI I WYMOGAMI PROCESOWYMI.

 • edmund_motyka

  Oceniono 2 razy 2

  Ale mam pomysł, normalnie genialny... Niech Antek eksperymentalnie, jak prawdziwy naukowiec zweryfikuje swoje teorie, niech zapakuje dupsko do Tupolewa i zobaczy czy da się przeżyć eksplozję samolotu za 100 m nad ziemią... A jak go nie stać na Tupolewa to zrobimy zrzutkę...

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 1 raz 1

  Otoczenie braci to był straszny dwór. W tej chwili przycupnęli i czekają na deszcz, by wychynąć mordy gdy zacznie padać. Spisek ma do tego czasu podtrzymywać ich wegetację.

 • reality_show

  Oceniono 3 razy -1

  Panie Lasek jak nie było bezpiecznej wysokości to dlaczego był na kursie i na ścieżce. Jedno z drugim jakoś gryzie się i pan tego nie zauważa lub nie chce po prostu widzieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje