Wałęsa ostro o dawnych kolegach: Krzywonos nie ma mózgu, a Borusewicz ma mnie przeprosić

21.05.2013 08:57
- Mam gdzieś moją legendę. Ja chcę tylko, żeby z kłamców i łajdaków nie robić bohaterów - powiedział Lech Wałęsa w Radiu Zet. To już kolejna wypowiedź, w której atakuje dawnych współpracowników z "Solidarności".
Zobacz także
Komentarze (196)
Wałęsa ostro o dawnych kolegach: Krzywonos nie ma mózgu, a Borusewicz ma mnie przeprosić
Zaloguj się
 • 0

  Mówi że dobrał sobie ludzi,to prawda TUSKA I PAWLAKA ,do obalenia rządu . OLSZEWSKIEGO,który byl niewygodny,mógł zrobić lustrację!! TEGO SIĘ BALI SB-cy

 • bronek_pierdola

  Oceniono 1 raz 1

  Krzywonos nie ma mózgu ,co najwyzej kupe siana w glowie ,podpisuje sie pod Walesa

 • wk-19

  Oceniono 1 raz 1

  Panowie to się samo waliło wy to tylko przyspieszyliście. Rola Solidarności w obaleniu komunizmu w Europie jest podobna do wpływu wiatru na Kujawach na powstawanie Tornad w USA. Ale możecie sobie poużywać.

 • ot48

  Oceniono 1 raz 1

  Byli działacze solidarności popełnili jeden poważny błąd, nie poumierali. Najlepszy bohater to martwy bohater, można mu w usta włożyć każdą wypowiedź na pewno nie zaprotestuje.

 • kuma1

  Oceniono 2 razy 0

  Robienie koło tyłka Prezydentowi Wałęsie i czerpanie z tego osobistych korzyści to główne zajęcie wielu osób. Szkoda że takim bohaterstwem i mędrkowaniem nie zajmowali się w latach 80 XX wieku. Jakoś tych dupków nie widziałem jak trzeba było nadstawić karku lub rozmawiać z władzą i bronić załóg oraz rozładowywać niebezpieczne napięcia. Jakoś nie widziałem dupka z BHP a jak się odezwał to tak że gdyby to zrealizować wylądowalibyśmy na Sybirze a komuchy miały by się dobrze. Co udowodnili Kaczyńscy w stanie wojennym pozwoleniem na pracę z młodzieżą i studiowaniem gdy innym dawano bilet w jedną stronę i wywalano z roboty.

 • walekpapla

  0

  Jeszcze raz GRATULA za cenzurę.

 • walekpapla

  Oceniono 1 raz -1

  Jednak wracają czasy PRL-u. Napisałem komentarz z nieco niepochlebnymi uwagami o nijakim kurduplu a Pan administrator już trzęsie portkami co to będzie, gdy kurdupel dorwie sie do koryta. GRATULA PANIE ADMINISTRATOR. Jeszcze będzie z Pana pożytek. Na razie Pan administrator uznał, że taki tekst nie uchodzi.

 • sniezka55

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś kiedyś śpiewał ,, Dziwny jest ten chłop''

 • korowiow8

  Oceniono 5 razy 3

  "Wałęsa ostro o dawnych kolegach"- to on miał kolegów? koledzy z UB, mówili mi-że- nie miał..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje