Jarosław Kaczyński spotkał się z kardynałem Stanisławem Dziwiszem

20.05.2013 21:28
Jarosław Kaczyński, kardynał Stanisław Dziwisz

Jarosław Kaczyński, kardynał Stanisław Dziwisz (Fot. Agencja Gazeta)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkał się dziś z kardynałem Stanisławem Dziwiszem - poinformowało biuro prasowe PiS. Poseł tej partii, Jarosław Sellin, który pomagał w organizacji spotkania, zastrzegł, że nie może mówić o jego szczegółach, bo odbyło się ono "w cztery oczy". Jak dodał, inicjatywa rozmowy wyszła z obu stron.
Sellin zaznaczył, że Kaczyński odwiedza Kraków 18. każdego miesiąca w związku z przypadającymi tego dnia urodzinami swego brata Lecha Kaczyńskiego. Jak dodał, Kaczyński odwiedza tego dnia grób brata na Wawelu. 18 kwietnia 2010 roku odbył się pogrzeb pary prezydenckiej, właśnie na Wawelu.

W maju wyjątkowo - powiedział Sellin - prezes PiS odwiedził Kraków 20, a nie 18, ponieważ w weekend kontynuował "objazd Polski powiatowej". Prezes PiS w sobotę i niedzielę był w Zachodniopomorskiem.

Zobacz także
Komentarze (130)
Jarosław Kaczyński spotkał się z kardynałem Stanisławem Dziwiszem
Zaloguj się
 • vandalia

  0

  Dopóki kard. Dziwisz nie wywiąże się - jako wykonawca testamentu Jana Pawła II - z dyspozycji, by zniszczyć jego PRYWATNE zapiski, notatki itp - dopóty nie będę uznawać kard. Dziwisza za człowieka obdarzonego duszą. Sam Dziwisz nie widzi w tym nic złego, co tam testament - spokojnie o tym mówił do kamer, że notatki zatrzymał, bo "szkoda by było"!
  Będąc jakoby przyjacielem zawieść zaufanie, sprzeniewierzyć się ostatniej woli umierającego, przywłaszczyć sobie jego rzeczy, odtajnić to, co umierający chciał by publikowane nie było - na to po prostu nie ma słów!

  Kiedy i gdzie kardynał Dziwisz zamierza wreszcie wykonać testament Papieża Polaka?
  Czy wszyscy już o tym zapomnieli? Czy nikomu to nie przeszkadza?

 • vandalia

  0

  "inicjatywa rozmowy wyszła z obu stron."
  Miszcze synchronu :))

 • nirelle

  Oceniono 1 raz -1

  Słupki poparcia spadają, do roboty na forum przystąpiła młodziezówka PO. Znowu chamskie wpisy.Za mało im partia płaci albo co bardziej inteligentni wypisali sie już z PO.

 • edza4

  0

  Ta chodząca galareta nie nauczyła się niczego dobrego od papieża,zmarnował czas,który z nim przebywał,a wynikiem jego obłudy jest sprowadzenie Wawelu do publicznej toalety.Mało tego Dziwisz do tego celu posłużył się kłamstwem,co stawia go w pisowskie szeregi,bo znakiem rozpoznawczym tej formacji jest jad,kłamstwa i obłuda,na co są dowody w postaci prawomocnych wyroków na ich szefa.

 • korcia2000

  Oceniono 1 raz 1

  Przygotowują sojusz ołtarza i tronu....

 • zyks

  0

  Sellin pomagał, a inicjatywa wyszła z OBU (?) stron... P. Dziwisz ma ładną czapkę, a Prezes - bez ? A co do pojednania, to niech p. Dziwisz najpierw poprosi Prezesa, żeby zabrał brata gdzieś indziej, to potem może pogadamy.

 • ayouseptim

  Oceniono 1 raz 1

  Czarnych należy odsunąć od polityki!

 • jedyny_leon

  Oceniono 1 raz 1

  Do czego doprowadza kapłaństwo?... Do nadwagi :):):):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje