Jarosław Kaczyński spotkał się z kardynałem Stanisławem Dziwiszem

20.05.2013 21:28
Jarosław Kaczyński, kardynał Stanisław Dziwisz

Jarosław Kaczyński, kardynał Stanisław Dziwisz (Fot. Agencja Gazeta)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkał się dziś z kardynałem Stanisławem Dziwiszem - poinformowało biuro prasowe PiS. Poseł tej partii, Jarosław Sellin, który pomagał w organizacji spotkania, zastrzegł, że nie może mówić o jego szczegółach, bo odbyło się ono "w cztery oczy". Jak dodał, inicjatywa rozmowy wyszła z obu stron.
Sellin zaznaczył, że Kaczyński odwiedza Kraków 18. każdego miesiąca w związku z przypadającymi tego dnia urodzinami swego brata Lecha Kaczyńskiego. Jak dodał, Kaczyński odwiedza tego dnia grób brata na Wawelu. 18 kwietnia 2010 roku odbył się pogrzeb pary prezydenckiej, właśnie na Wawelu.

W maju wyjątkowo - powiedział Sellin - prezes PiS odwiedził Kraków 20, a nie 18, ponieważ w weekend kontynuował "objazd Polski powiatowej". Prezes PiS w sobotę i niedzielę był w Zachodniopomorskiem.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (130)
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 236 razy 214

  "Kaczyński odwiedza Kraków 18. każdego miesiąca w związku z przypadającymi tego dnia urodzinami swego brata Lecha Kaczyńskiego."

  Lechu miał co miesiąc urodziny?...

 • harimau666

  Oceniono 162 razy 138

  pewnie zarzuci go pytaniami w sprawie pedofilii wśród kleru i ogromnego bogactwa,zdartego z biednego narodu ,pognębionego przez Tuska...

 • siekier35

  Oceniono 106 razy 82

  zaklepuje sobie miejsce na wawelu?!

 • fakiba

  Oceniono 91 razy 79

  Każdego 18 to go w Krakowie chyba tylko Selin widział

 • 31.februarius

  Oceniono 95 razy 79

  Nekrodobranocka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje