Skrajna Złota Jutrzenka grozi muzułmanom. "Jeśli nie opuścicie Grecji, czeka was rzeź"

20.05.2013 17:36
Posłowie Złotej Jutrzenki awanturują się w greckim parlamencie

Posłowie Złotej Jutrzenki awanturują się w greckim parlamencie (Fot. Panayiotis Tzamaros/AP)

Przedstawiciel skrajnie prawicowej partii Złota Jutrzenka zagroził protestami przeciwko planowanej budowie meczetu w Atenach. W weekend stowarzyszenie greckich muzułmanów otrzymało od partii list, w którym zagrożono im śmiercią, jeśli nie opuszczą kraju.
Zobacz także
Komentarze (483)
Skrajna Złota Jutrzenka grozi muzułmanom. "Jeśli nie opuścicie Grecji, czeka was rzeź"
Zaloguj się
 • buffalo69

  Oceniono 4 razy 0

  @ artie40

  Kilka poprawek i uwag do Twojej wypowiedzi.
  W X-XII w. cywilizacja osiągnęła szczyt rozwoju i wyprzedzała chrześcijańską Europę. Chrześcijańska Europa miała więc wtedy od kogo czerpać "światlejsze wzorce". Zamiast tego jednak pod koniec XI w., rozpoczęła trwającą do XIII w. serię wypraw krzyżowych, kontynuując jednocześnie rekonkwistę. Te działania walnie przyczyniły się się do zahamowania a następnie regresu cywilizacji islamskiej. Chrześcijańska Europa kontynuowała więc tradycje tzw. barbarzyńskich plemion europejskich, które zamiast czerpać światlejsze wzorce z ze starożytnego Rzymu, wolały go podbijać i niszczyć.
  Rozwój cywilizacyjny średniowiecznej Europy jest faktem, ale twierdzenie, że nastąpił dlatego, że była ona chrześcijańska, jest delikatnie mówiąc bardzo wątpliwe. Rozwój nauki w Europie następował wbrew Kościołowi, a nie za jego sprawą. Nie muszę chyba przytaczać ewidentnych przykładów zwalczania przez Kościół wszelkich przejawów postępu naukowego i przypominać stosowanych w tym celu metod. Nie ma też potrzeby przypominać długiej listy wierutnych bzdur, w jakie Kościów przez setki lat kazał ludziom wierzyć, a za brak wiary w nie, okrutnie karał. Średniowieczne chrześcijaństwo było więc też totalitarną ideologią. Współcześnie, zwłaszcza w Polsce, coraz liczniejsi i głośniejsi są chrześcijańscy przywódcy religijni, którym marzy się powrót do może nie średniowiecznych, ale dość odległych czasów, gdy kryterium podziału ludzi na dobrych i złych, godnych szacunku i godnych pogardy, prawdziwych patriotów i wrogów ojczyzny, była religia. Jaskrawymi tego przykładami są niejaki o. Rydzyk i niektórzy hierarchowie polskiego Kościoła Katolickiego. Racje ma darmen 987, że religie zawsze dzielą ludzi. Dodam, że skutki tego podziału są zawsze dla ludzi złe, a niekiedy bywają tragiczne.

 • kostuchaforreds

  0

  Si vis pacem para bellum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wzgrt77

  Oceniono 11 razy -9

  Oczywiście w sprawach które ich nie dotyczą i na których się kompletnie nie znają najwięcej do powiedzenia mają Polacy :) Najlepsze są oczywiście rozwiązania radykalne ala Korwin czyli powiesić, rozstrzelać, zakazać, nakazać itd. Internet to jednak śmietnisko...

 • pare.slow

  Oceniono 10 razy 10

  Nie trzeba byc faszysta, zeby uwazac, ze meczety powinno sie budowac w krajach islamskich, a nie w Europie!

 • 1965mario

  Oceniono 7 razy 1

  wniosek! Wszystkich arabusow trzeba wykonczyc. Bron biologiczna. Ebola. A za kilka lat polskie nowe wojewodztwa w Azji i Afryce.

 • 12345janka

  Oceniono 9 razy 7

  Nareszcie ktoś głośno powiedział co Europejczycy myślą o zbrodniczej terorystycznej islamskiej religii. Bierzmy przykład z Grecji, szczególnie Francuzi i Anglicy.

 • vidi12

  Oceniono 10 razy 0

  W Polsce islamskich terrorystów jeszcze nie ma ale dużo gorsi od nich są PO-wscy lobbyści firm hazardowych, wypożyczalni zegarków, mena-ku-rwa-dżerowie od sportu i występów Madonny i inni "fryzjerzy". Kiedy wreszcie Polacy dadzą im ostateczne ultimatum : WY PIER DA LAĆ !!!

 • szczepionkipowodujaraka

  Oceniono 9 razy -3

  Wszystkie poparane rasy leca do krajow bialego czlowieka jak muchy do g owna czy to zydzi czy araby czy meksyki czy turki k urwa mowie stop popapranym religijnym rasom... Mowie stop zydowskiemu chrzescijanstwu z naczelnym guru zydowskim cieslom, naszymi prawdziwymi zalozycielami sa swarog=zeus i swarozyc=hefajstos ktorzy nas tu na ziemie przywiezli z andromedy i zorganizowali nam zycie sorry nie jestesmy z szympansa jak zydowska nauka chce nam wcisnac

 • calmy

  Oceniono 12 razy -6

  Każdy, kto pochwala masowy mord ze względów religijnych lub światopoglądowych jest pozbawionym empatii i wyobraźni durniem lub zbrodniarzem.
  I jest mi obojętne czy są t Taliby, czy greckie Naziolki. Jjedni warci drugich, mam nadzieję, że Grecy się z tymi pogrobowcami III rzeszy uporają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje