Wypadek na autostradzie A2. Utrudnienia w kierunku Warszawy

20.05.2013 16:13
Wypadek. Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek. Zdjęcie ilustracyjne (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Możliwe utrudnienia na 373 km autostrady A2 w kierunku Warszawy. W gminie Dmosin, w województwie łódzkim doszło dziś do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka, ruch odbywa się jednym pasem.
Jak poinformował Adam Kolasa z łódzkiej policji, do wypadku doszło po południu na 373 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy, na odcinku w gminie Dmosin. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i ciężarówka. Prawdopodobnie podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu kierujący VW caddy uderzył w audi, a ten z kolei w jadącą w tym samym kierunku ciężarówkę.

- Kierowca auta ciężarowego, chcąc uniknąć eskalacji zdarzenia, wjechał w bariery ochronne, przebił je i stoczył się z nasypu. Kierowcy udzielana jest pomoc medyczna - relacjonował Kolasa. Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

Komentarze (18)
Wypadek na autostradzie A2. Utrudnienia w kierunku Warszawy
Zaloguj się
 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 10 razy -2

  TAk tak te rodowite to santa subito za zycia. Chodza kulturalnie w melonikach i pelerynach i kultura im z każdej częsci ciala wychodzi. Warszawiak to ta kategoria która zawsze znajdzie winnego gdzie indziej u innych dostrzeże źdxblo ale u siebie belki nie dojrzy. Co za mentalnosć chyba wyuczona z tych powojennych kradziezy majatku innych miast.

 • kramas

  Oceniono 58 razy 2

  Warszawskie numery rejestracyjne w większości dotyczą tych co przyjechali do Warszawy ze wsi i innych miast/miasteczek . Rodowitych warszawiaków za wiele już nie ma , tak więc pretensje miejcie do siebie , także za to , że nie potraficie jeździć . Autostrada to nie ścieżka dla rowerzystów i do spokojnej jazdy , tylko trasa gdzie dozwolona prędkość wynosi 140 km/h . Skoro więc jedzie ktoś wolniej , to nie lewym pasem , tylko niech zjeżdża na prawo , wtedy nie będzie poganiany . Jak zaczyna kogoś wyprzedzać , to niech dodaje gazu , a nie wlecze się z prędkością taką , aby komputer wykazywał najmniejsze spalanie .
  W cywilizowanych krajach policja za wleczenie się na autostradach wlepia mandaty . Do wieśniaków u nas jeszcze to nie dociera , bo i policja sama nie wie , że jest stosowny artykuł w KW o wstrzymywaniu ruchu i karze za to też . Tak więc drodzy wieśniacy , szrotem należy jeździć na wiejskie dyskoteki , a nie traktem bitym .

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 106 razy -10

  Mialem wczoraj nieprzyjemność jechać A2 w kierunku Warszawy. To co wyprawia na tej autostradzie warszawska holota przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Samochody z rejestracjami z calej Polski jada spokojnie i kulturalnie. Prymitywy na warszawskich numerach pędzą z nieprzyzwoit ą prędkością, popędzaja innych światlami, sa agresywni i kompletnie pozbawieni wyobraźni. Od kiedy Warszawa otrzymala dostęp do autostrady warunki jazdy na niej staly sie okropne. Mentalnosć prymitywow wskazuje, ze to paskudne miasto trzeba otoczyć zasiekami i oddzielić od pozostałej normalnej części Polski.

 • iremus

  Oceniono 69 razy -27

  ...Wypadek na autostradzie A2. Utrudnienia w kierunku Warszawy....
  Znając specyfikę III RP nie należy planować tej trasy przez co najmniej 24 godziny. III RP to nie kraj europejski gdzie skutki katastrofy usuwane są w kilkadziesiąt minut. W III RP musi przyjechać prokurator a on ma przecież inne obowiązki które też nie mogą czekać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje