Iran ogłasza: dokonano egzekucji na dwóch szpiegach Mossadu i CIA

19.05.2013 09:22
Modlitwa w Teheranie

Modlitwa w Teheranie (Fot. Vahid Salemi AP)

Dwóch mężczyzn, skazanych za szpiegowanie dla obcych służb specjalnych, izraelskiego Mossadu i amerykańskiej CIA, zostało powieszonych dziś rano w Teheranie - poinformowała prokuratura generalna w Iranie i tamtejsze radio państwowe.
Egzekucji dokonano na Mohammadzie Hejdarim, który został oskarżony o dostarczanie Mossadowi tajnych informacji dotyczących bezpieczeństwa narodowego Iranu w zamian za pieniądze. Z kolei drugi skazany Kurosz Ahmadi przekazywał informacje na temat Iranu amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej. Nie podano, kiedy Irańczycy zostali aresztowani.

Władze w Teheranie regularnie informują, że udało im się rozbić zachodnią siatkę szpiegowską i aresztować podejrzanych o szpiegostwo, głównie na rzecz USA, Izraela i Wielkiej Brytanii.

Zobacz także
Komentarze (121)
Iran ogłasza: dokonano egzekucji na dwóch szpiegach Mossadu i CIA
Zaloguj się
 • lokis1791

  Oceniono 1 raz -1

  Dupczyciele krów!

 • pismaki_klamia

  Oceniono 1 raz 1

  Gąsiorowski, podły zdrajco, tchórzu i skończony kryminalisto, który wkrótce zacznie gnić w pierdlu - ujawnij pod którym nikiem się ukrywasz!

 • zigzaur

  Oceniono 3 razy -1

  Na zdjęciu:
  modlitwa do dupy (innego modlącego się).
  A wy śmiejecie się z niektórych księży katolickich. Zawsze warto zachować proporcje.

 • blski

  Oceniono 3 razy -1

  Wiekszosc komentarzy wskazuje jak skuteczna jest propaganda. Niewielu interesuje sie tym krajem, bardzo nieliczni maja informacje z innych niz media zrodel.
  Z bliska jest to kraj przyjaznych, goscinnych ludzi, o wysokim poziomie cywilizacyjnym i w porownaniu z naszym bardziej zaawansowanym technicznie. Ich historia powoduje, ze sa nieufni w stosunku do Zachodu.
  My, Polacy powinnismy im byc wdzieczni za to jak dobrze traktowali naszych uchodzcow w czasie Wojny.

 • hans_close

  Oceniono 11 razy 3

  Kato-bolszewiccy PISlamiści ramię w ramię z lewakami wciąż bronią islamskiej dziczy i atakują naszą laicką Zachodnią Cywilizację. Czy tacy ludzie powinni mieszkać w przyszłych aryjskich Stanach Zjednoczonych Europy? Czy nie powinni zostać w przyszłości deportowani na stałe do Iranu, Korei Północnej, lub pod Odessę? ;)

 • abw12300

  Oceniono 10 razy -6

  Będzie w POlsce żałoba?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje