Bunga bunga u Berlusconiego: kobiety tańczyły przebrane za zakonnice i Obamę

18.05.2013 08:31
Karima El Mahroug przed sądem w Mediolanie

Karima El Mahroug przed sądem w Mediolanie (Fot. Luca Bruno AP)

- Uczestniczki zabaw w domu Silvio Berlusconiego, znanych jako bunga bunga, przebierały się za zakonnice, prezydenta Baracka Obamę i prokurator Ildę Boccassini, oskarżającą byłego premiera w jego procesach - zeznała bohaterka skandalu obyczajowego Ruby.
Karima El Mahroug, córka imigrantów z Maroka, tancerka z nocnych klubów, zeznawała na procesie dziennikarza, byłego szefa programów informacyjnych w telewizji Berlusconiego Emilio Fede, menedżera gwiazd Lele Mory i byłej radnej z Mediolanu Nicole Minetti, oskarżonych o czerpanie zysków z prostytucji. Trójka ta w 2010 roku organizowała przyjęcia w rezydencji byłego premiera i sprowadzała na nie młode kobiety, wśród nich nieletnią wówczas Ruby.

"Zawsze dawał mi po 500 euro"

Ruby, która zapewnia, że nie łączyły ją intymne relacje z Berlusconim, powiedziała przed sądem, że po każdej zabawie otrzymywała od niego koperty z 2-3 tysiącami euro. - Zawsze dawał mi pieniądze, zawsze w banknotach po 500 euro - powiedziała Karima El Mahroug, cytowana przez agencję Ansa. Wyjaśniła, że w przyjęciach w Arcore uczestniczyła pięć lub sześć razy. Opowiedziała także o przebiegu tych wieczorów. - Dziewczyny, tańcząc zmysłowo, podchodziły do Berlusconiego, ale nigdy nie widziałam kontaktów fizycznych między nim a nimi - podkreśliła.

Dziewczyna przebrała się za prokurator z Mediolanu

Ruby ujawniła też, że Nicole Minetti - była higienistka dentystyczna Berlusconiego, wybrana potem do rady regionu Lombardia z listy jego partii - tańczyła w Arcore w stroju zakonnicy, który następnie zrzuciła z siebie i pozostała w bieliźnie. Poza tym jedna z młodych kobiet miała podczas tych tańców maskę prezydenta Obamy, a inna z rudą peruką i w todze przebrana była za prokurator z Mediolanu Ildę Boccassini - relacjonowała bohaterka skandalu.

W poniedziałek na osobnym procesie, w którym Berlusconi oskarżony jest o korzystanie z prostytucji nieletnich i nadużycie urzędu, prokurator Boccassini zażądała dla niego kary 6 lat więzienia. Wyrok ma zapaść 24 czerwca. Ruby nie składała zeznań na tym procesie, choć wnioskowała o to obrona byłego premiera. Sąd skreślił ją jednak z listy świadków.

Zobacz także
Komentarze (28)
Bunga bunga u Berlusconiego: kobiety tańczyły przebrane za zakonnice i Obamę
Zaloguj się
 • doktor104

  Oceniono 9 razy 1

  Żeby tak Kaczyński ze swoimi przydup..ami zorganizowali takie bunga bunga !!

 • zbanowany_kierowca_bombowca

  Oceniono 29 razy -7

  .
  Zabawy warte nasladowania.
  .
  Wezme do agencji maske Tuska.
  Niech w niej dziwki tancza na rurze.
  .
  Bedzie wesolo.
  .

 • 31.februarius

  Oceniono 3 razy 3

  Zamiast fotek bunguskich, Ruby z dwoma cani?

 • supertlumacz

  Oceniono 26 razy -12

  Tendencyjność artykułów GW jest skrajna.

  Jeszcze bardziej skrajna jest głupota komentatorów

  Silvio Berlusconi, wieloletni premier i przywódca największej partii czołowego (gospodarka 4 miejsce , ludność 3) europejskiego państwa, uważany przez wielu za najwybitniejszego powojennego polityka włoskiego, jest od lat celem nagonki lewaków i feministek. Obie te grupy są nadreprezentowane we włoskim wymiarze sprawiedliwości. Od strony obyczajowej najpoważniejszym zarzutem przeciw SB jest świadome prostytuowanie SIEDEMNASTOLETNIEJ kobiety, a od strony fiskalnej (podatkowej) nierzetelność podatkowa na kwotę znacznie poniżej kwoty jego rocznych alimentów orzeczonych przez ten sam sąd....

  Polskie rusofoby (SB jest znany z przyjaźni z Putinem), związkowcy, słuchacze RM i inni idioci. Musicie odróżniać procesy SB od postępowania kanonizacyjnego JP2 i od treści toastów w ambasadzie USA z okazji rocznicy Okrągłego Stołu.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 29 razy 19

  Gdy widzę Silvio z jego wyprasowaną gębą to mi się chce śmiać. Inwencją się wykazali. Mieli wejść na te pannice i czekać na trzęsienie ziemi? :)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 35 razy 35

  Tiberius zabawiał się w swojej willi na wyspie Capri urządzając imprezy, korzystał z usług dzieci pływających w basenie. Poza basenem przez osłoniecznione pomieszczenia przemieszczały się zebrane w podbitej Europie zgrabne niewolniczki. Mimo że wydarzyło się to w roku 30 p. Ch. zachowały się opisy. Kaligula przejął jego nawyki, jako gość jego zabaw, przyczynił się do likwidacji swojego mecenasa.
  Zmieniło się coś w tym kraju?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje