Znany amerykański autostopowicz aresztowany za morderstwo prawnika

17.05.2013 19:35
Kai the Hatchet Wielding Hitchhiker

Kai the Hatchet Wielding Hitchhiker (Fot. Youtube.com)

24-letni Caleb Lawrence McGillvary, bezdomny autostopowicz, który stał się gwiazdą internetu w USA, został zatrzymany na przystanku autobusowym w Filadelfii. Policja zarzuca mu, że pobił na śmierć 73-letniego prawnika w New Jersey.
McGillvary, znany również jako Kai the Hatchet Wielding Hitchhiker [Kai Dzierżący Topór Autostopowicz - red.] miał - zdaniem policji - utrzymywać z ofiarą kontakty seksualne. Nie są jeszcze znane motywy, jakimi miałby kierować się sprawca morderstwa.

Kai stał się znany w lutym tego roku, kiedy jechał samochodem z mężczyzną, który nagle powiedział mu, że jest Jezusem Chrystusem i może robić, co tylko chce. Po chwili potrącił pracownika stacji benzynowej.

Dwie kobiety chciały pomóc ofierze, gdy kierowca rzucił się na jedną z nich. Kai uderzył go kilka razy trzonkiem od siekiery i obezwładnił ważącego ponad 130 kilogramów napastnika. Filmik z zajścia obejrzały miliony osób na YouTube, sam Kai został zaproszony m.in. do znanego amerykańskiego programu prowadzonego przez Jimmy'ego Kimmela. Sąd w New Jersey wyznaczył w sprawie Kaia kaucję w wysokości 3 mln dolarów.Zobacz także
Komentarze (38)
Zaloguj się
 • socrates11

  Oceniono 102 razy 96

  Panowie, abecadło. Nie pisze się za morderstwo prawnika (prawnik kogoś zamordował?), lecz za zamordowanie prawnika.

 • legrange

  Oceniono 58 razy 36

  W zemście za obolałą dupę.

 • phillip_lee_81

  Oceniono 43 razy 25

  Polska też miała kiedyś sławnego bezdomnego
  Był to Hubert H.
  Był gwiazdą telewizji i ówczesnej opozycji
  Teraz już go nikt nie potrzebuje
  Nie wiadomo czy kogoś zamordował

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 21 razy 11

  Redaktorze od siedmiu boleści, jeżeli to jest dla ciebie taka istotna historia to może byś przetłumaczył Polakom co on w tym wywiadzie mówi. bo wrzucasz linki na polski portal, gdzie typ mówi po angielsku, do tego co drugie słowo fuck.

 • ulla_lingsztat

  Oceniono 21 razy 3

  Ohyda i zgnilizna moralna.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  "Kai stał się znany w lutym tego roku, kiedy jechał samochodem z mężczyzną, który nagle powiedział mu, że jest Jezusem Chrystusem i może robić, co tylko chce" - ot, wspólczesne gwiazdy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje