Komendant straży miejskiej pił piwo w sklepie. Wezwali policję

- Mirosław M., szef straży miejskiej w Międzyrzecu Podlaskim, pił piwo w sklepie. Nie chciał przyjąć mandatu i wyzywał policjantów - czytamy w ?Dzienniku Wschodnim?.
Zdarzenie miało miejsce przed tygodniem. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję, zaproponowali mandat, ale komendant go nie przyjął.

Jak podaje dziennik, komendant używał wobec policjantów obraźliwych, wulgarnych słów. - Przesłaliśmy materiały do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim. Złożyliśmy też wniosek o wyłączenie komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim z prowadzenia czynności w tej sprawie. Na co dzień policjanci współpracują ze strażnikami, nie chcemy, aby funkcjonariuszom można było zarzucić stronniczość - mówi w rozmowie z Gazetą Jarosław Janicki z policji w Białej Podlaskiej.

- Funkcjonariusz SM bez względu na zajmowane stanowisko powinien dawać przykład właściwego zachowania w miejscu pracy i poza nim - ubolewa Piotr Ichniowski, rzecznik Stowarzyszenia Krajowa Rada Komendantów Straży Miejskich.

Więcej czytaj na stronie "Dziennika Wschodniego">>

Zobacz także
Komentarze (43)
Komendant straży miejskiej pił piwo w sklepie. Wezwali policję
Zaloguj się
 • mteodor

  0

  "zaproponowali mandat, ale komendant go nie przyjął." -jednej babie zaproponowano niedawno bilet ale też go nie przyjęła. Władza uderza do głowy.

 • stachkaz47

  0

  To straszne- chciało się chłopu pić.
  A że miał z miejscowymi na pieńku to c.d.n.

 • ontos2

  Oceniono 8 razy 8

  "Funkcjonariusz SM bez względu na zajmowane stanowisko powinien dawać przykład właściwego zachowania w miejscu pracy i poza nim "
  Pusty frazes zszargany przez wyrobników w mundurach.

 • tia666

  Oceniono 3 razy 3

  " Funkcjonariusz SM bez względu na zajmowane stanowisko powinien dawać przykład właściwego zachowania...." juz nie musi, zwolnic go, chyba ze to rodzina to nie zwalniac....

 • kovalskybobi

  Oceniono 3 razy 3

  MIROSŁAW MARASZEK - komendant

 • watyklan

  Oceniono 1 raz 1

  Tak się wybiera polskich urzędników. 80% z nich to ten sam poziom.

 • mareksady

  0

  na dołek z nim

 • satrustequi

  Oceniono 5 razy -1

  Państwo Tuska w całej krasie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje