Fatalne sondaże, wpadka z Madonną. Dymisja? Mucha się broni. "Jestem lojalna"

15.05.2013 07:55
Była ministra Joanna Mucha

Była ministra Joanna Mucha (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Taka ocena ludzi jest bardzo przykra - powiedziała na antenie Programu 1 Polskiego Radia Joanna Mucha. Minister sportu odniosła się do ostatniego sondażu Homo Homini, z którego wynika, że Polacy chcą jej dymisji. Sondaż zbiegł się ze skandalem związanym z koncertem Madonny na Stadionie Narodowym. Państwo straciło na nim pięć milionów złotych.
- Mam zamiar opowiadać o tym, co robimy w ministerstwie - zapowiedziała Joanna Mucha w "Sygnałach Dnia". Minister sportu podkreśliła, że ma nadzieję, iż sondaże, z których wynika, że zdaniem społeczeństwa powinna zostać zdymisjonowana (razem ze Sławomirem Nowakiem i Bartoszem Arłukowiczem), "odwrócą się", gdy poprawiona zostanie "strona komunikacyjna" resortu. - Ten sondaż [Homo Homini - red.] był robiony w dniu, kiedy nastąpiło apogeum problemu związanego z koncertem Madonny - dodała Mucha.

Minister sportu stwierdziła, że "bardzo cieszy się, że sprawa trafiła do prokuratury". - Przypuszczam, a jest to przypuszczenie graniczące z pewnością, że prokuratura odmówi wszczęcia postępowania. Tak było przy poprzedniej sprawie związanej z premiami dla szefów spółek Euro - powiedziała.

"Szkoda, że koledzy nie zadali sobie trudu, żeby zadzwonić"

Joanna Mucha odniosła się także do krytyki, jaka spadła na nią ze strony jej partyjnych kolegów. - Trochę przykro, że koledzy z partii nie zadali sobie trudu, żeby zadzwonić, otrzymać opis. Ferowali wyrokiem bez jakiejkolwiek wiedzy, poza wiedzą medialną - stwierdziła. Jak podkreśliła, "jest lojalna wobec partii i te sprawy rozwiąże wewnątrz niej".

Zapytana, czy myśli o dymisji, odparła, że nie ma zamiaru jej składać. - Jednak jeśli taka dymisja ze strony premiera przyjdzie, to oczywiście w każdej chwili, jako ministrowie, jesteśmy przygotowani na taką sytuację - powiedziała minister sportu.Zobacz także
Komentarze (199)
Zaloguj się
 • walczmy_o_normalnosc

  Oceniono 432 razy 386

  jestem lojalna - szanowna kuZWA Pani Ministro! Pani ma byc nie lojalne tylko wyksztalcona, madra, myslaca samodzielnie (!), Pani zarzadza miliardami, tysiacami stanowisk pracy.

  W normalnym swiecie nikt by Pani nie zatrudnil na takie stanowisko.

  Lojalna to ma Pani byc dla OBYWATELI KTORZY MAJA PECHA ZYC W KRAJU RZADZONYM PRZEZ DEGENERATOW, NIEUKOW, NIEROBOW, ktorzy rzadza tylko dlatego ze sa z ukladzikow.

 • fakcior

  Oceniono 306 razy 262

  "Jestem lojalna" wobec kogo? Wobec polskiego państwa? Jego podatników? Czy wobec organizacji politycznej? Zrezygnuj kobieto dla dobra państwa i swojej partii. Odejdź.

 • ksks3

  Oceniono 192 razy 170

  Być lojalnym do partii władzy, której jest się członkinią to stanowczo za mało żeby pełnić funkcję ministra (ministry). W przypadku Muchy zawiodła całkowicie samoocena. Brać kierownictwo resortu o którym się niema zielonego pojęcia z założeniem , że ja się wszystkiego nauczę, to skrajna nieodpowiedzialność.

 • june-of-44

  Oceniono 159 razy 133

  Pani ministra Mucha jest ładna. Pan minister Nowak tez jest ładny i lubi się wymieniac zegarkami z biznesmenami, których nie zna i w życiu nie widział. Oboje pasują jak ulał do rządu płemieła Tuska. Pani minister Zegarek już mierzył stopkami szerokośc autostrady przed kamerami TV, pani ministra straszy nas, że teraz opowie co robi w ministerstwie. A dlaczego Pani ministra nie dotrzymuje obietnicy i nie biega co tydzień z przydupasami przy nogawkach wokół Stadionu Narodowego? Co się stało, ze się zes***rało?
  Pani Mucha i Pan Nowak to dyletanci, amatorzy na wysokich stanowiskach. Łączy ich wspólny mianownik: pustka w głowie i ponadprzeciętne partyjne wazeliniastwo.
  Do wora z nimi....

 • jack20

  Oceniono 146 razy 120

  ONA jest LOJALNA !!! HAHAHA !!! Komu ??? Swojemu durnemu rozumowi ??
  Logice i uczciwosci napewno NIE:

 • kluska11

  Oceniono 128 razy 100

  No bo właściwie czemu ja nie jestem ministrą sportu?
  Też bym się k..a nadał!
  Dokturem, a nawet lepiej, jezdem, kumumikacji bym pilnował.,
  No może nie jestem taki ładny.
  Nadaję się?

 • c.t.k

  Oceniono 109 razy 81

  Ona sama już zaczyna wyglądać jak Madonna.Z Płońska.

 • bilu46

  Oceniono 30 razy 20

  Kariera Nikodema Dyzmy w spódnicy . Widocznie mucha wpadła von Donkowi w oko . Innych kryteriów ni ch.ja nie widać .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje