Cztery nowe przypadki koronawirusa w Arabii Saudyjskiej

14.05.2013 07:23
Mikroskopowy obraz koronawirusa

Mikroskopowy obraz koronawirusa (Fot. Uncredited AP)

Władze Arabii Saudyjskiej potwierdziły cztery nowe przypadki zarażenia się nowym, niebezpiecznym dla ludzi szczepem koronawirusa w prowincji Asz-Szarkijja na wschodzie kraju. To kolejne przypadki w ciągu ostatnich miesięcy. Do tej pory na całym świecie groźny szczep zabił 18 na 30 zarażonych.
Zobacz także
 • FBI: Prezydent Obama otrzymał list z trującą substancją
 • Przeszczep zwalczył wirusa HIV
Komentarze (40)
Cztery nowe przypadki koronawirusa w Arabii Saudyjskiej
Zaloguj się
 • folwark_polski

  Oceniono 1 raz -1

  ale za to król arabów śpi na złotym łóżku i sr_a do złotej muszli

 • abw12300

  Oceniono 1 raz -1

  Jeden zabija, a drugi klaszcze
  A trzeci swoją otwiera paszczę
  Tak politycy sprawują rządy
  A jak głosować? Bądź tutaj mądry.

 • herr7

  Oceniono 2 razy 2

  Pałeczka dżumy odpowiedzialna za wywołanie pandemii w czasach cesarza Justyniana (VI w ne). Pandemia ta spowodowała śmierć 25-100 mln ludzi przyczyniając się do ostatecznego upadku świata starożytnego i nastanie tzw. ciemnych wieków. Była to pierwsza pandemia dżumy w historii. Druga, lepiej znana to tzw. Czarna Śmierć która wybiła około 50% mieszkańców Europy w XIV w.

  www.plospathogens.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.ppat.1003349

 • srool

  Oceniono 20 razy 16

  ...czy działa na polityków ?.... i gdzie go można kupić ?

 • laksmana

  Oceniono 17 razy 9

  Infekcji wirusowej nie da się wyleczyć, można jedynie próbować podtrzymać przy życiu organizm, który z nią walczy.

 • bezlitosny.453

  Oceniono 11 razy 3

  Widzę że cenzura szaleje ,mam nadzieje że na wszystkich milujących Islam i ich wyznawców tolerastów niewierne psy spod znaku półksięzyca będą trenować te swoje "cięcie Allaha "

 • loginyzajete

  Oceniono 61 razy 49

  No straszne. Znów będą szczepionki, sronki i panika. A tymczasem z powodu zwykłego zapalenia płuc umiera rocznie 4 miliony ludzi. Co gorsza z powodu gruźlicy 1,4 miliona... W dodatku dramatycznie zwiększa się ilość wypadków gruźlicy lekoodpornej. To jest dramat, a nie jakaś egzotyczna choróbka , o której pierdzą media... Rzygam już tymi pseudo epidemiami...

 • bezlitosny.453

  Oceniono 9 razy -3

  Aryjczycy XXI wieku nieżle brzmi ! U mnie we Wrocławiu nmawet swego czasu przyjażniłem choć to za duże słowo się z ludzmi z Zadrugi , raz prubowałem ich nawrocić ze zgubnej drogi ,zapłacił za to jeden wyjebanymi kłami i połamanym ryjem , tak czy owak nawet nie toleruje tego szajsu na różnych narodowych demonstracjach i śwętach , i jeśli to mają być ci aryjczycy XXI wieku to niewróze wielkiego powodzenia

 • ulebyk

  Oceniono 21 razy -3

  W Polsce od lat życie zatruwa wirus zwany MICHNIKOWSZCZYZNA, zdołał zainfekowac całe pokolenie, które pozbawił zdolności samodzielnego myślenia. Jedną z objaw zakażenia wirusem jest masochizm narodowy, poczucie winy wobec Żydów i autorasizm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje