Bangladesz. Ostateczna liczba ofiar zawalenia się fabryki wynosi 1127 osób

13.05.2013 11:52
Ratownicy pracujący na miejscu zawalonej fabryki

Ratownicy pracujący na miejscu zawalonej fabryki (Fot. Ismail Ferdous AP)

Po 19 dniach przeszukiwania gruzów zawalonej fabryki produkującej odzież w Bangladeszu liczba ofiar wzrosła do 1127 osób - donosi CNN. Służby uważają, że nie ma już szans na znalezienie jakichkolwiek ocalałych. Armia zakończyła już prace na miejscu tragedii.
Zobacz także
Komentarze (27)
Bangladesz. Ostateczna liczba ofiar zawalenia się fabryki wynosi 1127 osób
Zaloguj się
 • beretzantenka

  Oceniono 1 raz 1

  A przeciez najwieksza tragedia w historii swiata byl Smolensk jak twierdzi Macierewicz .

 • m33h0w

  Oceniono 3 razy 3

  Pazerny właściciel fabryki skuteczniejszy od czeczeńskich terrorystów.

 • roliwa

  Oceniono 2 razy 2

  Zachęcam do kupowania tanich ciuszków.
  W Bangladeszu produkuje m. in. H&M. Patrząc na ceny sprzedaży nie ma możliwości, żeby starczyło na bezpieczną i godną pracę.

  Ktoś z komentatorów pisał, że GW poświęca zamachowi w Bostonie znacznie więcej miejsca niż tragedii w Bangladeszu. Tak jest łatwiej. W przypadku zamachu możemy zwalić winę na "złych Czeczenów". Katastrofa w Bangladeszu jest natomiast naszą winą - winą wszystkich tych, którzy korzystając z dumpingowych cen sprzedawców odzieży, przyczynili się do tej tragedii.

 • fawad

  Oceniono 22 razy 20

  Proszę nie winić posłańca. Popularne gazety pisza o tym o czym masy chcą czytać. W Bostonie było wszystko: odbajerowane samochody policyjne, uzbrojene po zęby i opancerzone od stóp do głow grupy antyterrorystyczne, pościg ze strzelaniną, odpowiednio stopniowane napięcie. Czego się czepiacie gazet? Nie oszukujmy się, ludzie nie będa MASOWO wykupywać nakład by poczytać jak przebiega akcja ratunkowa w zawalonej fabryce w Bangladeszu prowadzona przez ratowników w klapkach i dresach.

  - TomiK

 • vonsmroden

  Oceniono 2 razy 2

  O tak, o Jezu straszni amyrykańscy kapitaliści, krwiopijcy! Popatrzcie teraz na soje metki, i przemyślcie, że to dzięki wam powstają takie fabryki, popyt wzmacnia podaż!

 • cothbiro

  Oceniono 19 razy 19

  Trzeba będzie pamiętać także o tych ofiarach, pisząc kiedyś "Czarną księgę kapitalizmu".

 • wzornikieu

  Oceniono 34 razy 26

  Ważne że akcje LPP są już po 7 tysięcy. Super ciuchy z super fabryki. A lemingi niech dalej płacą krocie za szmaty produkowane w szmacianych fabrykach przez ludzi traktowanych jak szmaty

 • sumacc

  Oceniono 58 razy 54

  To tyle ile w jednej wieży WTC (cały 11/9 to prawie 3000: dwie wieże, pentagon, 4 samoloty). WTC - symbol kapitalizmu na zachodzie; szwalnia w Bangladeszu - symbol kapitalizmu na wschodzie. Ciekawe, ile powstanie programów TV, pomników itp o ofiarach w Bangkladeszu?

 • khatun

  Oceniono 22 razy 20

  Za kilka miesięcy partyjni koledzy wypuszczą właściciela zawalonego budynku, a ten zwieje do jednego z krajów tzw."zachodu" Nikt nie pomoże kalekom pozostałym po zawaleniu fabryki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje