Michalczewski: "Liczy się, czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem. A nie homo czy hetero. A co do adopcji..."

- Jeśli miałbym wybrać adopcję przez parę homoseksualną lub wychowanie dziecka w rodzinie patologicznej, gdzie dzieci się bije, głodzi, a czasem wykorzystuje, wybieram adopcję przez parę homoseksualną. Nikt nie zastanawia się, jakie dzieciństwo taka para mogłaby dać tym dzieciakom. Nikt nie zastanawia się, czego one by chciały - być bite czy kochane - mówi w wywiadzie udzielonym "Polsce the Times" Dariusz Michalczewski, bokser
Michalczewski w wywiadzie dla "Polski the Times" sporo mówi o swoich poglądach politycznych. Podkreśla, że bardzo się interesuje samą polityką, ale - jego zdaniem - polscy politycy nie robią nam dobrej reklamy za granicą. Dlaczego? - Ciągle mamy tematy zastępcze. Jak nie związki partnerskie, to katastrofa pod Smoleńskiem - podkreśla bokser.

Związki partnerskie?

Jednak pomimo że sam uważa np. związki partnerskie za "temat zastępczy", to przyznaje: - Nie mam nic do homoseksualistów. Moi kumple, którzy są raczej mało tolerancyjni, ciągle mi powtarzają, że nie mogą patrzeć, jak się "pedzie" całują na ulicy. A ja się pytam, gdzie to widzieli, bo na pewno nie w Polsce. Ja przynajmniej nie widziałem takiej pary. Zresztą nie zatrzymamy tego.

Michalczewski uważa, że polscy politycy zamiast "zajmować się dziećmi, które żyją w biedzie, są krzywdzone, bite, molestowane", debatują o takich sprawach, jak np. adopcje dzieci przez homoseksualistów. "Dla mnie liczy się, czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem. A nie homo czy hetero. Z dwojga złego, jeśli miałbym wybrać adopcję przez parę homoseksualną lub wychowanie dziecka w rodzinie patologicznej, gdzie dzieci się bije, głodzi, a czasem wykorzystuje, wybieram adopcję przez parę homoseksualną. Nikt nie zastanawia się, jakie dzieciństwo taka para mogłaby dać tym dzieciakom. Nikt nie zastanawia się, czego one by chciały - być bite czy kochane" - mówi rozmówca "Polski the Times".

Michalczewski dosadnie mówi, że jest za tym, aby w Polsce - "kraju katolickim" - oceniali według tego, czy ktoś jest dobry czy zły, a nie "pedał czy lesbijka".

Zamach? "Brednie"

Były mistrz świata odpowiedział też na pytanie, co myśli o katastrofie w Smoleńsku, a dokładniej, czy myśli, że to był zamach. "Brednie" - kwituje Michalczewski. "Najpierw była sztuczna mgła, teraz bomba. A wszystko po to, by wykorzystać tę sprawę politycznie, zdobyć władzę".

Cały wywiad do przeczytanie w dzisiejszym wydaniu "Polski the Times".

Więcej o:
Komentarze (20)
Michalczewski: "Liczy się, czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem. A nie homo czy hetero. A co do adopcji..."
Zaloguj się
 • emerykpawlak

  0

  .ale cios... przyda się różnym Beatom krępym (niekiedy nieźle tępym) i temu podobnym kosmitom... sam jestem katolikiem, popieram w tym temacie p. Michalczewskiego, po prostu nie jest zakłamanym dewotą, jak większość naszej "katolickiej" , średniowiecznej , "postępowej", ok. wystarczy... "braci" ...

 • emerykpawlak

  0

  ...ale cios... przyda się różnym Beatom krępym (niekiedy nieźle tępym) i temu podobnym kosmitom... sam jest katolikiem, popieram w tym temacie p. Michalczewskiego, po prostu nie jest zakłamanym dewotą, jak większość naszej "katolickiej" , średniowiecznej , "postępowej", ok. wystarczy... "braci"

 • Zbigniew Iwaniuk

  0

  ja p......ę, jeden bokser to mędrzec i należą mu się brawa a drugi to cham prostak i homofob.
  Fascynujące, bokserzy to intelektualne elity.

 • pinkcherry

  Oceniono 6 razy 4

  Najwyraźniej nie wszyscy sportowcy to bezmózgowi dresiarze....

 • alexsosna

  Oceniono 7 razy 3

  ma poglady jak normalny czlowiek a nie zacofany koltun. zycie w Niemczech wyszlo mu na dobre,zycie w Polsce co codzienna walka z buractwem i paranoja

 • demokrator

  Oceniono 14 razy 10

  chyba lepiej jeśli dziecko jest w rodzinie bogatych homoseksualitów, niż gdyby głodowało w wielodzietnej rodzinie hetero

 • robert_1918

  Oceniono 18 razy 10

  Panie Dariuszu, SZACUN!

 • bobafettysz

  Oceniono 27 razy 17

  Brawo panie Darku! Jestem dumny że mieszkamy w jednym mieście!

 • blogfiles

  Oceniono 36 razy 24

  Brawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX