Media w USA: Biały Dom ewakuowany. Na miejscu wozy strażackie

11.05.2013 14:22
W części administracyjnej Białego Domu pojawił się dym

W części administracyjnej Białego Domu pojawił się dym (Fot. Carolyn Kaster AP)

Zachodnie skrzydło Białego Domu zostało ewakuowane. Prawdopodobnie jest to spowodowane dymem, który zaczął wydobywać się z instalacji elektrycznej. Barack Obama nie jest zagrożony - donoszą amerykański media.
Z powodu potencjalnego zagrożenia dla prezydenta USA służby bezpieczeństwa postanowiły ewakuować skrzydło budynku, w którym znajduje się Gabinet Owalny oraz biura najważniejszych państwowych urzędników.

Jak informują telewizje CNN oraz Fox News, na miejsce przyjechało kilka wozów strażackich. Okazało się, że z instalacji elektrycznej w budynku zaczął wydobywać się dym.

Komentarze (55)
Media w USA: Biały Dom ewakuowany. Na miejscu wozy strażackie
Zaloguj się
 • zigzaur

  0

  Robicie sensację. A to pewnie zwykłe przeciążenie sieci elektrycznej, bo włączono za dużo czajników albo ktoś przedawkował z solarium.

 • aghrra

  Oceniono 1 raz 1

  Czy Secret Service odnalazło już syryjsko irański ślad tego bezprecedensowego zamachu ?

 • wyjepka

  Oceniono 2 razy 0

  Secret Service jest szybki. Każdy kto czyta coś jeszcze poza dezinformacją w GW już wie od paru dni, że entuzjaści broni i drugiej poprawki do Konstytucji USA zbiorą się pod Białym Domem 4 lipca. Organizowany jest marsz 10 000 uzbrojonych obywateli którzy będą protestować próby gwałcenia prawa.
  ----
  USA Today > Marine vet plans peaceful July 4 armed march into D.C.
  Libertarian anti-war activist Adam Kokesh seeks 10,000 supporters for "civil disobedience." Police issue warning.
  www.usatoday.com/story/news/nation/2013/05/07/washington-gun-march-protest/2142469/

 • kloceklego

  Oceniono 1 raz 1

  ktoś pewnie nielegalnie popalał w kiblu i od razu afera

 • spoko-spoko

  Oceniono 2 razy 2

  Ktos planowall wedrzec sie do bialego domu w przebraniu strazaka? Sprytne

 • supertlumacz

  Oceniono 7 razy -3

  Kto lubi oglądać jak policja dostaje lanie? Car Putin zadbał aby nawet Polaki mogły obejrzeć darmo, oczywiście w języku imperatora.

  Zwłoki 33-letniego Christophera Dornera odnaleziono po strzelaninie w pobliżu ośrodka sportów zimowych Big Bear Lake, ok. 150 km od Los Angeles. Szałas, w którym zabarykadował się Dorner, stanął w płomieniach podczas szturmu policji. Sierżant zawiódł moje nadzieje...

  Film Leon Zawodowiec ośmiesza słabe stron państwa policyjnego .
  Tym razem już polska wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Leon_zawodowiec informuje że w najbardziej policyjnym państwie świata film ten nigdy nie był pokazywany w pełnej wersji którą nazywa eufemistycznie WERSJA REŻYSERSKA. Wersja reżyserska to dodatkowe dwadzieścia trzy minuty filmu (w stosunku do wersji ogólnie dostępnej)
  W opisie angielskojęzycznym en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on:_The_Professional ta wersja , nigdy nie dostępna w USA, nazywa się Extended version albo "international version" dluższa o 25 minut. Oczywiście każda z rosyjskojęzycznych projekcji którą znajdziemy w gogle po wstawieniu tytułu Леон (фильм) pisanego cyrylicą to będzie ta zabroniona w USA, rozszerzona np. onlainfilm.ucoz.ua/load/leon_smotret_onlajn/7-1-0-1451

  Tutaj tylko 131 minut uczty duchowej. Ten film szczególnie polecam moim przyjaciołom z AIPAC:
  z oddziału nowojorskiego, z oddziału kibuców na ziemiach okupowanych i z polskiego oddziału Okrągłego Stołu.

 • iremus

  Oceniono 2 razy 0

  Jak nie wybuchy to POżarł
  wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/425885,dwa-wybuchy-w-bialym-domu-obama-ranny-wlamanie-na-konto.html

 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Teraz już wiem dlaczego gdy się zajara kosz na śmieci przyjeżdżają minimum 3 wozy bojowe. Przykład idzie z hameryki. W cywilizowanym kraju wystarczyłby jeden rozgarnięty z gaśnicą.

 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Odnoszę wrażenie że już coś podobnego amerykańskie media podawały a po kilku godzinach ukazało się dementi. Pewnie wcześniej była to próba generalna
  Biedny ten o'Bama. W ciągłym stressie, niepewny czy przypadkiem do gniazdek nie podłożyli jakiś pluskiew albo trotylu. Trzeba ograniczyć nieco dymokrację albo doje.bać jakiejś Syrii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje