Media w USA: Biały Dom ewakuowany. Na miejscu wozy strażackie

W części administracyjnej Białego Domu pojawił się dym

W części administracyjnej Białego Domu pojawił się dym (Fot. Carolyn Kaster AP)

Zachodnie skrzydło Białego Domu zostało ewakuowane. Prawdopodobnie jest to spowodowane dymem, który zaczął wydobywać się z instalacji elektrycznej. Barack Obama nie jest zagrożony - donoszą amerykański media.
Z powodu potencjalnego zagrożenia dla prezydenta USA służby bezpieczeństwa postanowiły ewakuować skrzydło budynku, w którym znajduje się Gabinet Owalny oraz biura najważniejszych państwowych urzędników.

Jak informują telewizje CNN oraz Fox News, na miejsce przyjechało kilka wozów strażackich. Okazało się, że z instalacji elektrycznej w budynku zaczął wydobywać się dym.

Komentarze (55)
Media w USA: Biały Dom ewakuowany. Na miejscu wozy strażackie
Zaloguj się
 • zigzaur

  0

  Robicie sensację. A to pewnie zwykłe przeciążenie sieci elektrycznej, bo włączono za dużo czajników albo ktoś przedawkował z solarium.

 • aghrra

  Oceniono 1 raz 1

  Czy Secret Service odnalazło już syryjsko irański ślad tego bezprecedensowego zamachu ?

 • wyjepka

  Oceniono 2 razy 0

  Secret Service jest szybki. Każdy kto czyta coś jeszcze poza dezinformacją w GW już wie od paru dni, że entuzjaści broni i drugiej poprawki do Konstytucji USA zbiorą się pod Białym Domem 4 lipca. Organizowany jest marsz 10 000 uzbrojonych obywateli którzy będą protestować próby gwałcenia prawa.
  ----
  USA Today > Marine vet plans peaceful July 4 armed march into D.C.
  Libertarian anti-war activist Adam Kokesh seeks 10,000 supporters for "civil disobedience." Police issue warning.
  www.usatoday.com/story/news/nation/2013/05/07/washington-gun-march-protest/2142469/

 • kloceklego

  Oceniono 1 raz 1

  ktoś pewnie nielegalnie popalał w kiblu i od razu afera

 • spoko-spoko

  Oceniono 2 razy 2

  Ktos planowall wedrzec sie do bialego domu w przebraniu strazaka? Sprytne

 • supertlumacz

  Oceniono 7 razy -3

  Kto lubi oglądać jak policja dostaje lanie? Car Putin zadbał aby nawet Polaki mogły obejrzeć darmo, oczywiście w języku imperatora.

  Zwłoki 33-letniego Christophera Dornera odnaleziono po strzelaninie w pobliżu ośrodka sportów zimowych Big Bear Lake, ok. 150 km od Los Angeles. Szałas, w którym zabarykadował się Dorner, stanął w płomieniach podczas szturmu policji. Sierżant zawiódł moje nadzieje...

  Film Leon Zawodowiec ośmiesza słabe stron państwa policyjnego .
  Tym razem już polska wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Leon_zawodowiec informuje że w najbardziej policyjnym państwie świata film ten nigdy nie był pokazywany w pełnej wersji którą nazywa eufemistycznie WERSJA REŻYSERSKA. Wersja reżyserska to dodatkowe dwadzieścia trzy minuty filmu (w stosunku do wersji ogólnie dostępnej)
  W opisie angielskojęzycznym en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on:_The_Professional ta wersja , nigdy nie dostępna w USA, nazywa się Extended version albo "international version" dluższa o 25 minut. Oczywiście każda z rosyjskojęzycznych projekcji którą znajdziemy w gogle po wstawieniu tytułu Леон (фильм) pisanego cyrylicą to będzie ta zabroniona w USA, rozszerzona np. onlainfilm.ucoz.ua/load/leon_smotret_onlajn/7-1-0-1451

  Tutaj tylko 131 minut uczty duchowej. Ten film szczególnie polecam moim przyjaciołom z AIPAC:
  z oddziału nowojorskiego, z oddziału kibuców na ziemiach okupowanych i z polskiego oddziału Okrągłego Stołu.

 • iremus

  Oceniono 2 razy 0

  Jak nie wybuchy to POżarł
  wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/425885,dwa-wybuchy-w-bialym-domu-obama-ranny-wlamanie-na-konto.html

 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Teraz już wiem dlaczego gdy się zajara kosz na śmieci przyjeżdżają minimum 3 wozy bojowe. Przykład idzie z hameryki. W cywilizowanym kraju wystarczyłby jeden rozgarnięty z gaśnicą.

 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Odnoszę wrażenie że już coś podobnego amerykańskie media podawały a po kilku godzinach ukazało się dementi. Pewnie wcześniej była to próba generalna
  Biedny ten o'Bama. W ciągłym stressie, niepewny czy przypadkiem do gniazdek nie podłożyli jakiś pluskiew albo trotylu. Trzeba ograniczyć nieco dymokrację albo doje.bać jakiejś Syrii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje