"Skromna policjantka ruchu drogowego obroniła Wodza Korei Północnej" [WIDEO]

Tytuł

Tytuł "Bohatera Republiki" dla skromnej policjantki ruchu drogowego z Korei Północnej (Fot. YouTube)

Ri Kjong Sim, dziewczyna zatrudniona w kontroli ruchu drogowego w centrum Pjongjangu, otrzymała od władz Korei Północnej tytuł "Bohatera Republiki". To najwyższe państwowe odznaczenie przyznano jej za heroiczny czyn - "obronę Wodza w sytuacji niespodziewanej" - podała koreańska telewizja, która od kilku dni pokazuje relację z tej doniosłej uroczystości.
Co ciekawe, tak naprawdę nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się na skrzyżowaniu w centrum stolicy. Niektóre północnokoreańskie media podają, że młodziutka policjanta ruchu drogowego obroniła Kim Dzong Una przed wypadkiem, a inne spekulują nawet o nieudanej próbie zamachu na Wielkiego Wodza.

22-letniej Ri Kjong Sim nadano prestiżowy tytuł "Bohatera Republiki" podczas uroczystej gali 5 maja - podała Centralna Koreańska Agencja Prasowa (KCNA).

Państwowa telewizja pokazała setki żołnierzy i policjantów ruchu drogowego uczestniczących w ceremonii wręczenia nagrody Ri Kjong Sim, która ze wzruszenia nie mogła opanować łez. - Nie mogę nawet wyrazić wdzięczności władzom za łaskę, która mnie spotkała - powiedziała funkcjonariuszka tuż po przyznaniu jej najwyższego zaszczytu."Bohater Republiki" to tytuł zarezerwowany dla bohaterskich czynów podczas wojny, choć zdarza się, jak to miało miejsce w tym przypadku, że otrzymują je osoby, które wniosły znaczący wkład w rozwój kraju. Ostatnio takie wyróżnienie spotkało naukowców i inżynierów zaangażowanych w rozwój technik wojskowych, w tym prace nad rakietami dalekiego zasięgu i pracami nad udoskonaleniem północnokoreańskiego arsenału broni jądrowej.

Według południowokoreańskiego dysydenta, którego cytuje agencja AFP, bardzo prawdopodobne, że faktycznie mogło chodzić o zamach pod przykryciem wypadku drogowego. - Bardzo możliwe, że za medialnymi doniesieniami o bohaterskiej postawie policjantki stoi sam Kim Dzong Un, któremu zależało na nagłośnieniu sprawy, bo o przypadku nie może być mowy - powiedział.

Zdaniem obserwatorów może tu chodzić o podgrzanie atmosfery spisku terrorystycznego, którego celem ma być przywódca republiki, a którego inspiratorami są wrogowie z USA i Korei Południowej.

Zobacz także
 • Rakieta KN-08 pokazana na paradzie. Prawdopodobnie to atrapa Korea pokazała rakiety dalekiego zasięgu na paradzie. Eksperci: to atrapy
Komentarze (93)
"Skromna policjantka ruchu drogowego obroniła Wodza Korei Północnej" [WIDEO]
Zaloguj się
 • niejudzik

  0

  Dzielna policjantka (milicjantka) poczuła , że klimatyzacja w samochodzie wodza nie działa
  i przez otwarte okno zaczęła go wachlować czapką.

 • andrzejszczepanski

  0

  Po obejrzeniu filmu powiem krótko: Wszystko jasne!

 • nom2072

  Oceniono 1 raz 1

  Tutaj nie ma nic smiesznego. Ludzie tam zyja w innej rzeczywistosci niz nasza. Tam dostala medal i jest ustawiona wraz z rodzina, kariera stoi otworem. Dla nich mogloby byc smieszne to co w naszej kulturze, stylu zycia np. zawisc i inne sprawy.

 • amirez

  0

  No...
  Gdyby dzioucha była mniej ambitna i sobie odpuściła, to i może nawet sam problem by się rozwiązał.

 • polololo.ltd

  Oceniono 1 raz 1

  ta kobitka wije się jakby przechodziła szczytowanie w orgaźmie. to pewnie typowy przykład sexu a la North Korea

 • adambiernacki69

  Oceniono 1 raz 1

  Władzunio przechodził był przez przejście i już miał wdepnąć w gawno...dzielna milicjantka rzuciła się by ratować bucusia własną twarzą.

 • antekguma1

  Oceniono 2 razy 2

  Na tym zdjęciu wygląda jak by dostała orgazmu. Ale to niedościgniony raj dla Polandyjskich wyznawców kultu jednochy.

 • m.arco

  Oceniono 3 razy 1

  Pewnie kochanka wodza dokonująca w intymnych sytuacjach bohaterskich czynów. Jaki wypadek ? jak tam samochodów prawie, prócz państwowych, nie ma,

 • marek12345-6

  Oceniono 1 raz 1

  pewnie na skrzyżowaniu puściła rządowy samochód pierwszy przed innymi którzy chcieli wcześniej przejechać :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje