Były polski dyplomata skazany za jazdę po alkoholu

09.05.2013 13:30

Fot. Micha3 Lepecki / Agencja Gazeta

Na 6 tys. zł grzywny, 2 tys. zł świadczenia pieniężnego i 2-letni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami skazał olsztyński sąd rejonowy byłego polskiego dyplomatę z Kaliningradu Zbigniewa Ś. za jazdę autem po pijanemu. Oskarżony dobrowolnie poddał się karze.
Zobacz także
Komentarze (22)
Były polski dyplomata skazany za jazdę po alkoholu
Zaloguj się
 • podobny_do_nikogo

  0

  Taką-tam małpkę pierdyknął. A że niezwyczajny - to nabił rekord. Powinni go przerobić na jakieś perpetum-alkolum. Na jednym kieliszku dałby 1000% normy.

 • jaklucz

  0

  "Chciałem wrócić do Rosji i tam wypocząć, bo następnego dnia miałem zaplanowanych mnóstwo spraw"

  To zmienia postać rzeczy. Gdyby przyjechał trzeźwy, to potraktowaliby go jak nawalonego.

 • anthrax_2

  0

  www.youtube.com/watch?v=oCSWBmmuPms
  www.youtube.com/watch?v=swlahJbvDrY

  Nie ma podstaw do wyrzucania byłych funkcjonariuszy SB zatrudnionych w MSZ, nawet jeśli przyznają się do współpracy z komunistycznymi służbami – tak minister Radosław Sikorski odpowiedział na Twitterze jednemu z internautów.

  Tego chyba jeszcze nie było w historii polskiej dyplomacji III RP. Konsul generalna w Kolonii zbuntowała się przeciwko szefostwu w Warszawie. Powód: opór przeciwko bezsensownej – zdaniem wielu znawców tematu - sprzedaży zabytkowej willi, w której znajduje się siedziba konsulatu.

  +++++++++++++++++
  Poziom polskiej dyplomacji za panowania Sikorskiego to żenada

 • kingstonny

  0

  Juz skazany, ale pozostaje anonimowy. ZADEN demokratyczny kraj na swiecie, od Norwegii do Nowej Zelandii, nie troszczy sie tak o ukrycie tozsamosci swoich przestepcow – w tym nawet straszliwych bandytow - jak Polska. No ale, moze to i racja. Wszak mogli by sie obrazic za pokazanie buzi jednego czy drugiego. Jezeli polski system troskliwego ukrywania tozsamosci nawet skazanych juz prawomocnie bandytow jest taki genialny i prawy, to dlaczego nie ma go zaden demokratyczny kraj?
  A takze, pokaz mnie jeden demokratyczny kraj na swiecie gdzie ZAROWNO prokurator jak i sedzia maja immunitety. Ten stalinowski element prawa, zapewne importowany z ZSRR gdzies w latach 1945- 50 w celu umacniania ”wladzy ludowej”, zostal w Polsce skrzetnie zachowany i ma sie dobrze. Dlaczego?

 • n0th

  Oceniono 3 razy 3

  Zaraz...jak to ku... jest

  Były dyplomata:
  6 tys. zł grzywny, 2 tys. zł świadczenia pieniężnego i 2-letni zakaz kierowania

  Normalny szarak przy 2,7 promila:
  pozbawienie wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów na czas od 1 roku do dziesięciu lat

  czyli zabranie prawka praktycznie na zawsze

  wszystkie świnie miały być równe !

 • staryrys48

  Oceniono 5 razy 3

  Ta grzywna to jakaś kpina. Dla takiego tuza to grzywna powinna być niższa jak 30 tys.

 • hulajnoga123

  Oceniono 2 razy 2

  Caly departament na Kaliningrad, no to ile kolejnych departamentow na Rosje, ile na kazde nastepne panstwo, Polska to widocznie bardzo bogaty kraj, i wlasnie to bogactwo musi promowac- ten medialny chwyt z jazda pod wplywem to promocja w stylu Michael'a Jackson'a- super

 • ps01

  Oceniono 1 raz 1

  "W ocenie sądu wobec osób, które dotychczas były niekarane, i od początku wyrażają żal i skruchę z powodu tego, co się stało, nie należy orzekać kary pozbawienia wolności, nawet w zawieszeniu".

  Prawie nieskazitelny, czyż nie? Ale 2,7‰ to już coś, co daje bardzo dużo do myślenia o człowieku. "Zaprawiony w bojach", skoro był w stanie tym samochodem kierować. Tak sobie myślę, czy kiedykolwiek w życiu miałem we krwi choćby 1‰ - i to po imprezie, a nie za kierownicą. I tu się może zamknę, bo ktoś napisze, że "jaki tam ze mnie Polak"

 • spluwa-orginal

  Oceniono 9 razy 7

  " wypił - jak mówił - niewielką ilość wódki"...

  Niewielka ilosc wodki = 2,7 promila ?????????????????????????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje