Oburzony Brudziński do Olejnik: Pani pytanie o Smoleńsk jest idiotyczne. Obraża pamięć ofiar

- To kto nam zabił prezydenta? Ruscy? - zapytała Monika Olejnik Joachima Brudzińskiego w Radiu ZET. Polityk nazwał to pytanie "idiotycznym", "niestosownym" i "obrażającym pamięć ofiar".
Starcie rozpoczęło się po słowach Brudzińskiego, który powiedział, że "teoria zamachu jest jedyną, w pełni spinającą poszczególne warianty tego, co naprawdę doprowadziło do tej katastrofy". - Ale nikt tego nie przesądza, to nie jest dogmat ani nakaz wiary czy niewiary - zastrzegł.

Olejnik: "Skoro to zamach, to kto go dokonał?"

- To kto nam zabił prezydenta? Ruscy? - powiedziała wtedy Monika Olejnik, ale Brudziński nie odpowiedział na pytanie, nazywając je "wrzutką nie na miejscu". - Skoro pan mówi, że był zamach, to ktoś musiał go dokonać. Nie krasnoludki, nie Marsjanie. Albo Rosjanie, albo Polacy, albo wspólnie Polacy i Rosjanie - uzasadniła.

Brudziński: "Po katastrofie płakała pani w tym studiu"

Poseł nadal nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. - 10 kwietnia, parę godzin po tej katastrofie, w tym studiu pani płakała. Może pamiętając to wszystko, co wydarzyło się po 10 kwietnia, i to, co wtedy towarzyszyło nam wszystkim, nie rzucajmy takich idiotycznych pytań - mówił poseł PiS.

- To nie jest idiotyczne pytanie. Ono jest nokautujące. Ważne jest kto, kiedy i dlaczego. Wiemy "kiedy", wiemy "dlaczego", bo prezydent zagrażał po Gruzji, ale jeszcze nie wiemy "kto" - odpowiedziała Monika Olejnik. - Wierzę w to głęboko, że kiedyś niezawisła prokuratura i niezawisły sąd potwierdzi diagnozy i tezy, które dziś przedstawiają eksperci skupieni przez Antoniego Macierewicza, to wtedy będziemy szukać odpowiedzi na pytanie "kto" - powiedział Brudziński.

Zobacz także
Komentarze (286)
Oburzony Brudziński do Olejnik: Pani pytanie o Smoleńsk jest idiotyczne. Obraża pamięć ofiar
Zaloguj się
 • busiekptok

  Oceniono 1 raz 1

  Klasyczny przykład mierny ale wierny bo liczy na karierę.

 • walekpapla

  Oceniono 3 razy 1

  Panie pośle Brudziński. Ja jestem dużo starszy od Pana i nieco tego co zwie się "kindersztuba" zdążyłem sobie przyswoić. Jest to spolszczona wersja określenia obcojęzycznego a ja nie zamierzam go Panu wyjaśniać, bo to pojecie nigdy ni zostało u Pana stwierdzone. Powiem tylko krótko: osobnik rodzaju męskiego gatunku homo sapiens, który w dolnej części garderoby nosi coś co nazywają różnie, np. brylanty - zwany jest MĘŻCZYZNĄ. a mężczyznę charakteryzuje jedno: nigdy nie odezwie się do kobiety w sposób charakterystyczny np wśród meneli spod budki z piwem. Nawet wtedy, gdy kobieta mówi po prostu bzdety. Bo ona ma do tego prawo. A mężczyzna - prawdziwy, udaje że tego nie słyszał. Gdy zaś w.w osobnik zamiast "brylantów" j.w. nosi ZBUKI to reaguje tak jak Szanowny Pan wobec Pani Olejnik. Pa. Buźka od konia na osłodę.

 • zenek_5671

  Oceniono 1 raz 1

  po co rozmawiać z takimi idiotami jak Brudziński ? Wiadomo że jest on nikim i niczym bez Jareczka Zawsze Prezesa Kaczyńskiego i musi ślepo recytować co mu każą, to i plecie jak chory na mękach.

 • am58

  Oceniono 1 raz 1

  I ZNOWU WSZYSCY WINNI - TYLKO NIE > pisiory<

 • wiadomo.66.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Po co idiotów zapraszać do studia - trzeba ich izolować bo robią tylko zamęt i p.....ą kłamstwa !!!

 • mariaeugenia

  0

  Pani Moniko Olejnik! Nie "Ruscy",tylko ROSJANIE !

 • tadeusz1939

  Oceniono 2 razy 2

  Jrst debilem za dobra kasiore

 • efz

  Oceniono 2 razy 2

  Taniec po grobach. Załgany jest pan poseł B. do granic możliwości. Straszne. Gorszy jest tylko (moim zdaniem agent) M. Opamiętaj się pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje