Oburzony Brudziński do Olejnik: Pani pytanie o Smoleńsk jest idiotyczne. Obraża pamięć ofiar

- To kto nam zabił prezydenta? Ruscy? - zapytała Monika Olejnik Joachima Brudzińskiego w Radiu ZET. Polityk nazwał to pytanie "idiotycznym", "niestosownym" i "obrażającym pamięć ofiar".
Starcie rozpoczęło się po słowach Brudzińskiego, który powiedział, że "teoria zamachu jest jedyną, w pełni spinającą poszczególne warianty tego, co naprawdę doprowadziło do tej katastrofy". - Ale nikt tego nie przesądza, to nie jest dogmat ani nakaz wiary czy niewiary - zastrzegł.

Olejnik: "Skoro to zamach, to kto go dokonał?"

- To kto nam zabił prezydenta? Ruscy? - powiedziała wtedy Monika Olejnik, ale Brudziński nie odpowiedział na pytanie, nazywając je "wrzutką nie na miejscu". - Skoro pan mówi, że był zamach, to ktoś musiał go dokonać. Nie krasnoludki, nie Marsjanie. Albo Rosjanie, albo Polacy, albo wspólnie Polacy i Rosjanie - uzasadniła.

Brudziński: "Po katastrofie płakała pani w tym studiu"

Poseł nadal nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. - 10 kwietnia, parę godzin po tej katastrofie, w tym studiu pani płakała. Może pamiętając to wszystko, co wydarzyło się po 10 kwietnia, i to, co wtedy towarzyszyło nam wszystkim, nie rzucajmy takich idiotycznych pytań - mówił poseł PiS.

- To nie jest idiotyczne pytanie. Ono jest nokautujące. Ważne jest kto, kiedy i dlaczego. Wiemy "kiedy", wiemy "dlaczego", bo prezydent zagrażał po Gruzji, ale jeszcze nie wiemy "kto" - odpowiedziała Monika Olejnik. - Wierzę w to głęboko, że kiedyś niezawisła prokuratura i niezawisły sąd potwierdzi diagnozy i tezy, które dziś przedstawiają eksperci skupieni przez Antoniego Macierewicza, to wtedy będziemy szukać odpowiedzi na pytanie "kto" - powiedział Brudziński.

Zobacz także
Komentarze (286)
Oburzony Brudziński do Olejnik: Pani pytanie o Smoleńsk jest idiotyczne. Obraża pamięć ofiar
Zaloguj się
 • busiekptok

  Oceniono 1 raz 1

  Klasyczny przykład mierny ale wierny bo liczy na karierę.

 • walekpapla

  Oceniono 3 razy 1

  Panie pośle Brudziński. Ja jestem dużo starszy od Pana i nieco tego co zwie się "kindersztuba" zdążyłem sobie przyswoić. Jest to spolszczona wersja określenia obcojęzycznego a ja nie zamierzam go Panu wyjaśniać, bo to pojecie nigdy ni zostało u Pana stwierdzone. Powiem tylko krótko: osobnik rodzaju męskiego gatunku homo sapiens, który w dolnej części garderoby nosi coś co nazywają różnie, np. brylanty - zwany jest MĘŻCZYZNĄ. a mężczyznę charakteryzuje jedno: nigdy nie odezwie się do kobiety w sposób charakterystyczny np wśród meneli spod budki z piwem. Nawet wtedy, gdy kobieta mówi po prostu bzdety. Bo ona ma do tego prawo. A mężczyzna - prawdziwy, udaje że tego nie słyszał. Gdy zaś w.w osobnik zamiast "brylantów" j.w. nosi ZBUKI to reaguje tak jak Szanowny Pan wobec Pani Olejnik. Pa. Buźka od konia na osłodę.

 • zenek_5671

  Oceniono 1 raz 1

  po co rozmawiać z takimi idiotami jak Brudziński ? Wiadomo że jest on nikim i niczym bez Jareczka Zawsze Prezesa Kaczyńskiego i musi ślepo recytować co mu każą, to i plecie jak chory na mękach.

 • am58

  Oceniono 1 raz 1

  I ZNOWU WSZYSCY WINNI - TYLKO NIE > pisiory<

 • wiadomo.66.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Po co idiotów zapraszać do studia - trzeba ich izolować bo robią tylko zamęt i p.....ą kłamstwa !!!

 • mariaeugenia

  0

  Pani Moniko Olejnik! Nie "Ruscy",tylko ROSJANIE !

 • tadeusz1939

  Oceniono 2 razy 2

  Jrst debilem za dobra kasiore

 • efz

  Oceniono 2 razy 2

  Taniec po grobach. Załgany jest pan poseł B. do granic możliwości. Straszne. Gorszy jest tylko (moim zdaniem agent) M. Opamiętaj się pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje