Politycy PiS przed sądem: zachowanie "Nergala" na koncercie było przestępstwem

06.05.2013 12:43
Adam Darski/ Jolanta Szczypińska

Adam Darski/ Jolanta Szczypińska (Fot. AG)

Czworo polityków PiS zeznawało jako świadkowie przed gdyńskim sądem w procesie lidera blackmetalowej grupy Behemoth Adama Darskiego, "Nergala", oskarżonego o obrazę uczuć religijnych. Twierdzili, że zachowanie muzyka było przestępstwem.
Zobacz także
Komentarze (117)
Politycy PiS przed sądem: zachowanie "Nergala" na koncercie było przestępstwem
Zaloguj się
 • banan125

  0

  a jak nazwać tę sektę de_BILI o nazwie KK wywodzącą się z Judaizmu, która zamordowała ponad 100,000,000 ludzi przez 1000 lat ???

 • banan125

  0

  de_BILNA posłanko SZCZYLIŃSKA !!

  święta księgą dla wielu religii nazywa się TORA ,

  a to co ty opisujesz to są wypociny marketingowców KK

 • kibic_rudego

  Oceniono 1 raz 1

  oszuści i złodzieje z PiS, którzy razem z PO rozpieprzają Polskę odwracają nasza uwagę pierdołami od ich przestępstw przeciwko narodowi polskiemu

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 2 razy 0

  Szczypińska była na Golgocie przy ukrzyżowaniu, nawet chciała trochę fotek komórką pstryknąć, ale jej się akurat bateria rozładowała. Jakbogakocha. Poza tym ona może zaświadczyć, że była jak wielu z PIS świadkiem cudów, przemiany idiotów w mędrców, cudownych poczęć, Słów które zamieniały członków w słupy. Ponadto 10 kwietnia 2010 akurat jej ulubiony pambuk miał kaca i się kimnął i nie zauważył że coś spada. Bo jakby zauważył toby przecież nie pozwolił i odwrócił grawitację, na moment chociaż, prawda?

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 3 razy 3

  Ze świadków proponuję jeszcze wg klucza: Świadków Jechowy, mojego świadka ze ślubu, świadków z mojej rozprawy rozwodowej i pana z osiedla, co zawsze (cyt.) "może być świadkiem".

 • arturnm

  Oceniono 3 razy 1

  A kim jest Szczypinska !!!????? nawet jarek jej nie chcial. A ja jestem zniewazony pisem i pisiorami i co mam zrobic???

 • vadim62

  Oceniono 2 razy 0

  No ale żeby niedopieszczona przez Prezesa PiS lub jego kota stara piguła z rozumkiem wielkości kapsułki witaminy C próbowała kreować system prawa................EUTANAZJA DLA 30 letnich dziewic i prawiczków!
  O klerze nie wspomnę!

 • pietro62

  Oceniono 3 razy 1

  KatoKomuna!

 • helmio

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego przestępstwo obrazy uczuć religijnych jest ścigane z oskarżenia publicznego, a np. przestępstwo znieważenia (art 216 kk), z oskarżenia prywatnego ?
  Poza tym, rozumiem że ustawodawca uznał, iż dla ochrony pewnych uczuć nie wystarcza właśnie art 216 kk. Ok. Dlaczego w takim razie w art 196 kk jest mowa tylko o uczuciach religijnych, a nie w ogóle o uczuciach związanych z wyznawanym światopoglądem ?

  Tylko proszę o rzeczowe wyjaśnienia, a nie o podszyty chorymi emocjami bełkot....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje