Pasażer zauważył wyciek paliwa z samolotu. Lot z Warszawy do Nowego Jorku opóźniony

05.05.2013 18:06
Samolot PLL LOT nie wystartował w lotniska Chopina, gdyż chwilę przed startem, podczas kołowania, jeden z pasażerów zauważył, że ze skrzydła maszyny wycieka paliwo - informuje TVN24.pl. Pasażerowie są na lotnisku, samolot został naprawiony po pięciu godzinach. Nie wiadomo, jak duży był wyciek. Czy lot dziś się odbędzie? Decyzja wieczorem.
Samolot polskich linii lotniczych z Warszawy do Nowego Jorku miał wystartować o godz. 13. - Podczas kołowania samolotu Boeing 767 jeden z pasażerów zauważył paliwo wyciekające ze skrzydła. Poinformował stewardesy, a te zawiadomiły kapitana - powiedział w rozmowie z TVN24 Marek Kłuciński, rzecznik PLL LOT.

Rzecznik podkreślił, że linie robią wszystko, by lot odbył się jeszcze dziś. Ostateczna decyzja, czy samolot ponownie wystartuje, ma zostać podjęta niebawem. - Jeżeli okaże się, że samolot nie będzie mógł wystartować, wówczas spróbujemy umieścić pasażerów w samolotach innych linii lotniczych lub zaoferujemy im nocleg - powiedział Kłuciński w TVN24. Dodał też, że LOT chce w jakiś sposób wynagrodzić pasażera.

Zobacz także
Komentarze (71)
Zaloguj się
 • szesnastusynowbenka

  Oceniono 178 razy 128

  pasazer pojdzie do mamra,
  za utrudnianie czynnosci sluzbowych
  i oczernianie narodowego, polskiego przewoznika PLL Lot

 • hotin

  Oceniono 101 razy 75

  Wracałem tydzień temu z Toronto samolotem LOT-u. Gdy na moją uwagę,iż jakiś płyn cieknie mi na głowę ze schowka nade mną,to steward stwierdził że to alkohol z bagaży, lecz na mój stanowczy sprzeciw lekkim lecz stanowczym głosem powiedział,że to wyciek z klimatyzacji i ani słowem nie przeprosił! Brawo!

 • abszperwentyl

  Oceniono 74 razy 58

  pasendzer stanislaw paluch

 • only.devil

  Oceniono 75 razy 47

  Już myślałem,że to drimlajner wrócił do służby !

 • ukar_wroc

  Oceniono 110 razy 42

  Powiedzmy sobie szczerze, a znam to z autopsji - na lotniskach nie respektuje się żadnych norm bezpieczeństwa. Szczególnie na polskich lotniskach. Kontrole bezpieczeństwa to fikcja, techniczna obsługa naziemna to amatorka. Pies do wykrywania materiałów wybuchowych jest... 1 na całą Polskę.
  Życzymy przyjemnego lotu!

 • notremak

  Oceniono 35 razy 27

  Wyciek paliwa ze skrzydła... Przypominają mi się ostatnie sekwencje filmu z filmu ("Szklana pułapka"?) z Bruce`em Willisem.
  W każdym razie niezły odlot!

 • grymas50

  Oceniono 114 razy 22

  Założę sie, że w tym momencie Antoniemu zaswitała nowa hipoteza katastrofy smoleńskiej. Jaka? Niedługo się dowiemy.

 • jerzyt21

  Oceniono 22 razy 12

  Teraz , Stefan - DOPEŁNIJ BAK !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje