Brazylia: gwałt w minibusie w Rio de Janeiro

05.05.2013 07:38
Plaża Copacabana w Rio de Janeiro

Plaża Copacabana w Rio de Janeiro (Fot. YASUYOSHI CHIBA AFP/EAST NEWS)

W Rio de Janeiro uzbrojony mężczyzna zgwałcił kobietę w minibusie. Jak poinformowały wczoraj lokalne media, napastnik najpierw sterroryzował i okradł pasażerów, a potem zmusił kobietę do przejścia na przód pojazdu i tam wykorzystał seksualnie.
Według świadków mężczyzna, którego wiek szacuje się na około 25 lat, był pod wpływem narkotyków. Wysiadł on na przystanku w centrum Rio de Janeiro. Policja rozpoczęła jego poszukiwania. Zaledwie miesiąc temu ofiarą brutalnego gwałtu, także w minibusie w Rio de Janeiro, padła amerykańska turystka. Zgwałciło ją i okradło czterech mężczyzn. Jej przyjaciel, Francuz, został pobity. Sprawców tego napadu aresztowano.

Zwalczenie przestępczości jest jednym z priorytetów władz Rio, które będzie gospodarzem przyszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej i igrzysk olimpijskich w roku 2016.

Zobacz także
Komentarze (48)
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 136 razy 122

  Zachęta dla wszystkich chcących odwiedzić Rio podczas IO i MŚ w piłce nożnej.

 • czoper62

  Oceniono 80 razy 60

  Dzięki Bogu polskie busy są za małe na takie zdarzenia losowe.

 • qsaewasw

  Oceniono 73 razy 53

  Dla tego powinno się wprowadzić karę śmierci dla takich zwyrodnialców zakały społeczeństwa.
  Wyeliminować takich a odstraszy to innych i oczyści społeczeństwo z gnid które później utrzymujemy w pierdlach i jeszcze narzekają na warunki.A powinno być jak dawniej słoma na podłogę i o chlebie i wodzie wtedy i tych drobniejszych przestępców by to odstraszało.

 • ehtarr

  Oceniono 45 razy 37

  Rape De Janeiro.

 • marcio1234

  Oceniono 35 razy 29

  Psychole są wszędzie. Ale bardzo rzadko wypuszcza się ich na wolność tak szybko jak w Polsce wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13848605,Zgwalcil_10_latke__wyszedl_z_wiezienia__I_atakowal.html
  Skoro tacy psychole są szybko wypuszczani na wolność, to nie sądzę, że w Polsce jest bezpieczniej. Może po prostu ofiary w ogóle nie zgłaszają takich przestępstw, bo wiedzą, że nie ma to sensu?

 • kermit.dolomit

  Oceniono 28 razy 26

  Tam to jest dopiero bandytyzm !

 • phillip_lee_81

  Oceniono 39 razy 17

  Kiedy w Polsce dominowały jeszcze Fiaty 126p nie dochodziło do gwałtów w samochodach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje