Tir wjechał w autobus. Trzy osoby trafiły do szpitala

Poważny wypadek w podwarszawskich Markach. Trzy osoby, w tym jedna ciężko, zostały ranne.
- Około godziny 20 na trasie wyjazdowej z Warszawy w pobliżu skrzyżowania z ulicą Szkolną w Markach zderzyły się dwa tiry, samochód osobowy i autobus - relacjonuje nasz reporter Dariusz Borowicz. W tym miejscu doszło do dwóch zderzeń. Najpierw zderzył się samochód osobowy z jednym z samochodów ciężarowych, a kilka sekund później drugi z tirów wjechał w autobus.

Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia, które zabrały trzy osoby z autokaru do szpitala, w tym jedną ciężko ranną. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

W kierunku Radzymina utworzyły się duże korki ze względu na zablokowany jeden pas ruchu. Dużo większy korek był w kierunku Warszawy. - Wszystko przez kierowców, którzy musieli dokładnie obejrzeć miejsce zderzenia i uszkodzone pojazdy - dodaje Borowicz.

Zobacz także
 • Śmiertelny wypadek na Grochowskiej Wyścig na Grochowskiej. Kierowca golfa zginął na miejscu
 • Dachowanie w Starych Babicach Trudne powroty z majówki: dachowanie i krwawa bójka
 • Akcja strażaków przy ul. Dworkowej 1a Sprzątali piwnicę. Znaleźli fiolki z XX-w. trucizną
Komentarze (4)
Tir wjechał w autobus. Trzy osoby trafiły do szpitala
Zaloguj się
 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Takich zdarzeń będzie coraz więcej. Poziom wiedzy i doświadczenia "tirowcow" jest żenująco niski. Wystarczy przejechać się jakiś odcinek za ciężarówką: wyprzedzanie ciężarówką jadącą z prędkością 93 km/h sznura ciężarówek jad jadących z prędkością 90km/h, wykonywanie manewrów w stylu gocarda, dojeżdżanie do zderzaka poprzedzającego samochodu, przejeżdżanie skrzyżowań na żółtym i czerwonym.

 • sselrats

  Oceniono 8 razy -8

  To TIRy jeszcze po Polsce jezdza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje