"Więcej Ewangelii, mniej biurokracji". Poufna narada papieża na temat oszczędności

04.05.2013 17:15
Papież Franciszek

Papież Franciszek (Fot. MAX ROSSI REUTERS)

W Watykanie odbyła się poufna narada papieża Franciszka z szefami urzędów Kurii Rzymskiej na temat oszczędności i redukcji biurokracji - podała agencja ANSA. Według jej źródeł papież nakazał też poprawić współpracę między watykańskimi kongregacjami i radami.
Zobacz także
Komentarze (93)
"Więcej Ewangelii, mniej biurokracji". Poufna narada papieża na temat oszczędności
Zaloguj się
 • tw_kaczor

  Oceniono 4 razy 4

  nasze czarne pasożyty zaczynają trząść doopami ze strachu, że a nuż im się pogorszy za sprawą Franka z Watykanu...

 • maxmex

  Oceniono 6 razy -4

  I nie gadać takich bredni że horoskop niszczy religii ,to jet właśnie mała wiedza , drogowskazy dla każdego z nas .Są wielcy mędrcy tak biegli w tej nauce że po układzie twarzy będzie wiedział o której godzinie się urodziłeś,jaki jesteś jakie emocje tobą targają. Jezus został zapowiedziany właśnie przez astrologów,wiec jak duchowny może tak obrażać boga.Trzeba być otwartym na różne koncepcje

 • maxmex

  Oceniono 9 razy -9

  Mickiewicz powiedział że to starość w swojej zachłanności ,i strachu przed zmianami stara się zniszczyć wszystko to co reformuje ten świat przynajmniej ja tak to zrozumiałem .Mało ludzi wie że 500 lat temu w zachodnim bengalu był sam bóg , przepowiadany przez pisma wedyjskie .Co jest jeszcze lepsze za 327000, zapowiedziany jest Jeździec na białym koniu z mieczem w ręku .Imię jego Kalki a wy go znacie pod jako Jezus ,tyle że to już nie będzie ta ziemia, którą znacie ,mało roślinności ,zwierząt ,ogólny kanibalizm.I nie myślcie że uciekniecie stąd będziecie tu cały czas ,wiec radzę się zastanowić czy wasze myśli i wasze uczynki prowadzą was w dobre miejsce.

 • miwil

  Oceniono 5 razy 3

  Czy autor tego tekstu mógłby wyjaśnić, dlaczego ze zwykłej informacji robi tabloidowego newsa i tytułuje ten tekst "Tajna narada"? Co było tajnego w tym spotkaniu?

 • matadore1

  Oceniono 6 razy 4

  Dwóch facetów w jednym domu - czyż może być lepsza reklama związków partnerskich?

 • kat-kk

  Oceniono 7 razy 3

  Nareszcie jakieś informacje o papieżu.Tyle czekałem.Czy tymi czarnymi butami ortopedycznymi ,wykopywał swoich kolegów nad oceanem z helikoptera?Czy usiadł już na stolcu, swojego poprzednika,czy dalej bawi u Urszulanek,ponoć słyną z dyskrecji i taniochy.Czy dalej zamierza tępić polskich pedofilii na stolcach?Oj pożyje on ci do końca roku ,aż się zaksztusi ością, w karpiu w galarecie po polsku.

 • matitalolo

  Oceniono 9 razy 1

  Ludzie we wszystkich krajach świata, brońcie i chrońcie Franciszka. On przedstawia prawdziwe chrześcijaństwo.Podjął się nadludzkiej pracy. Może nie skończyć swego dzieła. Uderzył w zaklęte rewiry.

 • maxmex

  Oceniono 8 razy -8

  Kto chce zobaczy oczy pewnego półboga o imieniu Indra ,to jest wielka osobowość zarządzająca pogodą planety www.youtube.com/watch?v=_3zwiSDVApA to tak na poparcie moich słów tu niema przypadków wszędzie są obserwatorzy.Wiec ateiści zamknąć twarze bo szkodzicie dobrym ludziom,to wy sprowadzacie wszystkie nieszczęścia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje