Ginekolog ze Skarżyska-Kamiennej został skazany za nielegalną aborcję

30.04.2013 15:38
Policja

Policja (Fot. Agnieszka Sadowska/AG)

Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata, zakaz wykonywania zawodu lekarza przez dwa lata oraz 800 zł grzywny - to wyrok Sądu Okręgowego w Kielcach, który skazał za nielegalną aborcję ginekologa ze Skarżyska-Kamiennej.
Zobacz także
Komentarze (168)
Ginekolog ze Skarżyska-Kamiennej został skazany za nielegalną aborcję
Zaloguj się
 • argument777

  Oceniono 3 razy 3

  Kobieta nie jest maszynką do robienia dzieci, której można przypieprzyć jak się zatnie czy nie ugotuje zupy.
  Ale wiem, to strasznie ideologicznie antykatolickie. :)

 • tenare

  Oceniono 1 raz 1

  Podsłuch u ginekologa. Mogliście jeszcze założyć sex kamerki, żeby ubecy mogli pooglądać cipy.

 • jan2wro

  Oceniono 2 razy -2

  Jezli aborcja byla nielegalna, to czymze byla?
  Ham zlamal prawo, dokonal porzestepstwa i wzial za to pieniadze? Trzy lata w zawieszeniu to zart, tak?

 • jan2wro

  Oceniono 3 razy -1

  Sprzeciw wobec aborcji nie jest eksluzywny dla pogladow religijnych. Tylko ludzie o niskich walorach intelektualnych i niewielkich troskach etyczno-humanitarnych utrzymuja takie poglady. Nie ma wiec wiekszego zdziwienia, ze wiekszosc z nich to zwolennicy komunistow. Swoj swojego zwacha. Komunisci to scierwa moralne i gnoj intelektualny. Zawsze ie wszedzie.

 • 2m3r4g

  Oceniono 2 razy 0

  Polska to kraj wolny.Ci co ograniczają nas i skazują ginekologa za wykonanie aborcji to wrogowie narodu polskiego. Nikt niema takiego prawa. Aborcja to decyzja kobiety i mężczyzny -partnerów. Nikt po za nimi niema żadnego prawa decydować czy ta para postępuje dobrze czy źle. Oni wiedzą najlepiej czy mają możliwości powiększyć rodzinę czy nie.czy dopuścić do urodzenia jakiegoś potworka lub ułomnego .U nas wrogiem kobiet,wrogiem rodzin w sprawach aborcji jest polski kler. Za każde skazanie lekarza za wykonaną aborcję należy ukręcić łeb jednemu biskupowi. Może wówczas zrozumieją ,że naród to nie trzoda ,to nie drób to nie bydło. Naród to ludzie ,to społeczeństwo,które trzeba szanować a nie prześladować

 • balada

  Oceniono 4 razy 4

  "Nielegalna aborcja". To brzmi jak jakiś koszmar rodem z poprzedniego stulecia. A jednak... w Polsce ciągle jeszcze aktualny.

 • cyklista

  Oceniono 1 raz 1

  Łoł, Allah jest wielki, to jest krok we właściwym kierunku, Dalej zabroni się aborcji po gwałcie, a na końcu będzie się zgwałcone kamieniować. Są wzorce.

 • truq

  Oceniono 2 razy 2

  8 lat za granicą i już zapomniałem, że Polska zakazem stoi. Nawet w Irlandii się liberalizuję prawo antyaborcyjne, ale Irlandia jest już krajem post-katolickim, Polska jeszcze nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje