Sellin: Ufam Kamińskiemu. To państwowiec. Wierzę, że kierując CBA, działał zgodnie z prawem

Sąd uniewinnił byłą posłankę Beatę Sawicką od zarzutów korupcji. - Ja tego wyroku nie rozumiem - mówił w Poranku Radia TOK FM Jarosław Sellin. Poseł PiS bronił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, który jego zdaniem jest ?państwowcem?. - Nie mamy problemu z tym, żeby służba specjalna sprawdzała, czy jest korupcja wśród przedstawicieli władzy, naszej władzy - zapewniał Sellin.
Sąd Apelacyjny w piątek prawomocnie uniewinnił posłankę Beatę Sawicką od zarzutów korupcji. W uzasadnieniu wyroku podkreślono jednak moralną odpowiedzialność Sawickiej, która faktycznie przyjęła łapówkę od udających biznesmenów agentów CBA. Była posłanka uniknęła odpowiedzialności karnej, ponieważ techniki operacyjne stosowane przez funkcjonariuszy CBA były nielegalne.

- Ja tego wyroku nie rozumiem - mówił w Poranku Radia TOK FM Jarosław Sellin, poseł PiS. - Cała Polska widziała posłankę Rzeczpospolitej, która wzięła łapówkę i posługiwała się knajackim językiem. Okazuje się, że sąd ocenia, że to podlega moralnej naganie, ale ją uniewinnia. W świadomości ludzi pozostaje ten zwrot: uniewinniona - podkreślał parlamentarzysta.

"Wierzę Kamińskiemu, ufam temu człowiekowi. To jest państwowiec"

Prowadząca Poranek Radia TOK FM Dominika Wielowieyska pytała jednak, dlaczego Tomasz Kaczmarek, ówczesny agent CBA, poszedł na kurs dla członków rad nadzorczych, gdzie poznał Sawicką. Sellin przypominał, że według Mariusza Kamińskiego, wówczas szefa CBA, Kaczmarek był na szkoleniu, gdyż miał się specjalizować w sprawach gospodarczych.

- To on został zaczepiony jako rzekomy biznesmen przez posłankę, która zaczęła go zachęcać do realizacji swoich planów - mówił poseł PiS. - Wierzę Kamińskiemu, ufam temu człowiekowi. To jest państwowiec, wierzę, że kierując CBA, działał zgodnie z prawem.

"Gdyby któryś z ministrów PiS miał takie grzeszki na sumieniu, też miałby kłopoty"

A gdyby CBA wysłała swojego agenta do klubu PiS - zastanawiała się Wielowieyska. - Na wszelki wypadek, żeby przetestować polityków? - dopytywała. - Nie mamy problemu z tym, żeby służba specjalna sprawdzała, czy jest korupcja wśród przedstawicieli władzy - zapewniał Sellin. - W 2007 dokładnie tak się stało. Służba specjalna wykryła podejrzenie popełnienia przestępstwa na najwyższych szczytach władzy, naszej władzy - mówił poseł PiS, nawiązując do tzw. afery gruntowej, w wyniku której upadła koalicja PiS-LPR-Samoobrona.

- Jestem pewien, że gdyby się okazało, że któryś z ministrów PiS ma takie grzeszki na sumieniu, też miałby kłopoty - dodał Sellin.

Więcej o:
Komentarze (32)
Sellin: Ufam Kamińskiemu. To państwowiec. Wierzę, że kierując CBA, działał zgodnie z prawem
Zaloguj się
 • candid13

  Oceniono 1 raz 1

  sellinowi szczegolnie spodobal sie MORD dokonany na POLSKIEJ tRANSPLANTOLOGII przez takich cynicznych lajdakow przeszlo tysiac osob nie doczekalo przeszczepow.

  sellina zachwycaja bolszewickie metody wprowadzone przez naszego rodaka felusia Dzierzynskiego, ktory zamordowal miliony Rosjan;

  inwigilacja, prowokacja, likwidacja

  bezdenna glupota i lajdactwo sekty sluzacej Moskwie nie miesci sie w glowie

 • kakaz39

  Oceniono 5 razy 5

  Pies Psu ucha nie ugryzie !
  Sellin też zagorzały PIS-owiec

 • kuma1

  Oceniono 8 razy 6

  Tak zbrodniarze tłumaczyli się z masowych mordów ludobójstwa..... wiara w przywódców i wykonywanie rozkazów wydawanych w imieniu państwa.

 • fakiba

  Oceniono 12 razy 10

  Panie Selin tylko spróbował by pan nie wierzyć Kamińskiemu to już prezes by się tym zajął osobiście a państwowcem to on jest ale państwa Wolskiego

 • dziadekjam

  Oceniono 16 razy 12

  "Sellin: Ufam Kamińskiemu. To państwowiec."
  ====================================
  Rekomendacja takiego tuza uczciwości i wiarygodności jak PiSman Sellin, to gwóźdź do trumny.

 • takisobiestatystyk

  Oceniono 7 razy 5

  Wypowiedź Sellina zmanipulowana. Naprawdę brzmiała ona tak: "Ufam Kamińskiemu. To PiSowiec. Wierzę, że kierując CBA, działał zgodnie z zaleceniami prezesa Kaczyńskiego".

  I wszystko staje się jasne.

 • elkipan

  Oceniono 14 razy -12

  Te zdebilałe lemingi nie mogą pojąć, że ktoś może być urodzonym państwowcem.
  Rozumieją jednak, że może on przeszkadzać w bezkarnym kręceniu lodów
  i chętnie zaplułyby Kamińskiego, aż się utopi.
  Leming przecież przyszedł do polityki kręcić lody!

 • 7ogamihcra

  Oceniono 9 razy 7

  A ty bucu Sellin z Opus Dei jesteś też państwowcem, tyle że Watykanu.
  Nie broń tego ciula Kamińskiego, bo najgorszą rzeczą jaką tylko mogą zrobić służby państwowe powołane do przestrzegania prawa, jest jego łamanie i nadużywanie do celów politycznych.
  A i Stalin i Hitler to też pewnie według ciebie "państwowcy"...może nawet bardziej państwowi .

 • 7ogamihcra

  Oceniono 14 razy 12

  Przez debila Kamińskiego i jego kretyńską całkowicie bezprawną polityczno-kryminalną prowokację Prawie Sprawiedliwość przejebało wybory w 2007 roku i wszystkie następne.
  Teraz należy się zastanowić, czy nie przyznać temu oszołomowi jakiegoś medalu, lub zasłużonego tytułu
  GŁÓWNEGO DRWALA IV RP z powodu zgrabnego upiłowania gałęzi, na której Prawie Sprawiedliwość siedziała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX