Polski tir zderzył się w Rosji z autokarem. Trzy osoby nie żyją

29.04.2013 09:46
W Rosji polski tir zderzył się z autokarem

W Rosji polski tir zderzył się z autokarem (fot. google maps)

Polski samochód ciężarowy zderzył się w Rosji z autobusem. Trzy osoby nie żyją, a ponad dwadzieścia jest rannych - informuje serwis Pravda.ru.
Do wypadku doszło na 22. km drogi A108 w obwodzie kałuskim, około 120 km od Moskwy. Polski samochód ciężarowy zderzył się z autokarem wiozącym pracowników. RIA-Nowosti przekazała, że za kierownicą tira siedział Polak Jacek S. Samochód ciężarowy ma polskie numery rejestracyjne; należy do firmy transportowej Artex Transport.

Wiadomo, że trzy osoby nie żyją, a ponad dwadzieścia jest rannych. Wszystkie ofiary śmiertelne wypadku, to pasażerowie autokaru. Autokar wiózł 52 robotników do fabryki LG w obwodzie moskiewskim.

Według wstępnych ustaleń policji drogowej kierowca samochodu ciężarowego Mercedes stracił panowanie nad pojazdem i wyjechał na przeciwny pas ruch, gdzie doszło do kolizji z autokarem Volvo.

Komentarze (36)
Zaloguj się
 • mike.para

  Oceniono 43 razy 17

  Ci idioci w tirach zachowuja sie jak samobojcy, wyprzedzaja jak slepi i daje sobie reke uciac ze tak tez bylo podczas tego wypadku. Nie raz juz uciekalem na pobocze przez tych debili, nie tylko w Polsce. W Slowacji mam nawet nagranie jak kierowca tira z Poznania niemal powoduje wypadek przez swoje idiotyczne wyprzedzanie.

 • leoleo

  Oceniono 12 razy 10

  polski kierowca nie dostanie jak w kraju dwa w zawiasach, oj nie...

 • kichchi

  Oceniono 8 razy 6

  niemożliwe żeby kierowca klasy mistrzowskiej nie mógł utrzymać sie na swoim pasie

 • jg-k

  Oceniono 3 razy 3

  Mam nadzieję, że nie będzie krzyku że to był zamach naszego TIR-a na ich autobus. Mam nadzieję, że tam na wschodzie jest jakaś cywilizacja do której winniśmy dążyć.

 • supertlumacz

  Oceniono 3 razy 1

  Brzydzę się polskich mediów i Polaków. W doniesieniach polskich mediów zawsze akcentowana jest narodowość sprawców.

  Do wypadku doszło o godzinie 0830 czasu miejscowego. Początkowo nawet nie podawano narodowości tylko akcentowano natychmiastowy transport rannych helikopterami do moskiewskich szpitali. Dopiero po zniknięciu reportażu filmowego z czołówki pojawił się reportaż filmowy i opis podający narodowość kierowcy TIRa.

  Uczcie się cywilizacji i kultury, małe mściwe głupie prymitywne Polaki.
  www.vesti.ru/doc.html?id=1080335
  В московскую больницу доставлены двое пострадавших в результате ДТП в Калужской области, в том числе гражданин Польши. ДТП случилось в Боровском районе области.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje