Nowy Jork: policja szuka ludzkich szczątków w miejscu, gdzie znaleziono skrzydło z maszyny, która uderzyła w WTC

W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Pochodził z maszyny, która uderzyła w WTC?

W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Pochodził z maszyny, która uderzyła w WTC? (Fot. NYPD)

- Ulica, przy której znaleziono fragment samolotu, pozostaje uznana za miejsce popełnienia przestępstwa, aż specjaliści nie skończą poszukiwań ludzkich szczątków - informuje policja. Wczoraj służby odnalazły skrzydło, które może pochodzić z samolotu, który został uprowadzony 11 września 2001 roku i uderzył w wieże World Trade Center.
Dziś policja zabezpieczyła ulicę. Teren będzie strzeżony, aż nie skończą się poszukiwania.

Element podwozia został znaleziony na Dolnym Manhattanie przy Park Place i Murray Street.

Na 150-centymetrowym fragmencie widać napis "Boeing" oraz część numeru identyfikacyjnego. Nikt poza funkcjonariuszami i pracownikami służb nie ma tam wstępu. Wcześniej policja przeszukała teren i dokonała wstępnych badań znalezionego fragmentu samolotu.

Zobacz także
 • W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Pochodził z maszyny, która uderzyła w WTC? W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Pochodził z maszyny, która uderzyła w WTC?
 • Budowa 1 World Trade Center w Strefie Zero Plac budowy Ground Zero. Co powstało na gruzach WTC? [ZDJĘCIA, WIDEO]
Komentarze (144)
Nowy Jork: policja szuka ludzkich szczątków w miejscu, gdzie znaleziono skrzydło z maszyny, która uderzyła w WTC
Zaloguj się
 • pismaki_klamia

  Oceniono 2 razy 2

  A dlaczego, tak jak wiele innych przypadków poza WTC, parę tygodni temu wieżowiec w Czeczenii palił się jak pochodnia przez 29 godzin i jakoś się nie zawalił ani nie zamienił w pył?

  Dlaczego ilość gruzu i stali w ruinach WTC 1 i 2 była bardzo mała, zwałowisko powinno mieć wysokość około 1/10 pierwotnej wysokości, czyżby dlatego, że większość tych budynków została zamieniona w pył?

  Dlaczego zawalił się budynek 7 kompleksu WTC - w sposób określany przez specjalistów jak Jovenko (zginął "w wypadku"potrącony przez samochód) jako "kontrolowane wyburzenie", pomimo, że nie uderzył w niego żaden samolot, a punkty ognia były słabe i odizolowane?

  Dlaczego GWana gazeta i inne tego typu ośrodki "dziennikarstwa" nie podkreślają i nie przypominają wypowiedzi jednego z konstruktorów wież WTC 1 i 2, który przed kamerą podkreśla, że zostały one zaprojektowane by wytrzymać WIELOKROTNE uderzenia dużych pasażerskich liniowców?

  Dlaczego....

  Polecam Informacje o zamachach 11.09.2001

 • pismaki_klamia

  Oceniono 1 raz 1

  Dobrze, że plotki o incydencie nuklearnym dzisiaj w LA się nie potwierdziły...

 • chrisdk

  Oceniono 4 razy 2

  To niesamowite jak przez 12 lat można prać ludziom mózgi, wmawiając, że kilkunastu ludzi z jaskiń z brodami potrafiło przeprowadzić te "zamachy". To jest naprawdę niesamowite.

  Ludzie muszą przede wszystkim zdać sobię sprawę z tego, że światem żądzi pieniądz, a nie współczucie międzyludzkie.

  Ludzie muszą sobie zdać sprawę, że 12 lat temu tego dnia (9/11) przez człowieka przemawiało wszystko co złe, by mieć argumenty potrzebne by zaatakować wirtualnego wroga w Afganistanie, a przede wszystkim w Iraku.

 • no4nwo

  Oceniono 4 razy 2

  @gruby_rycho

  To na nic. To nic nie da.

  To jest rzesza ludzi o mózgach wypranych do czysta i wypełnionych ciemną, socjotechniczną breją. To jest rzesza ludzi, która gapiąc się w dziurę w ścianie Pentagonu i przybrudzony trawnik przed nim krzyczy z zabobonem: TAM ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT ! Gapiąc się w okopconą bruzdę w ziemi w Shanksville krzyczą: TAM ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT!

  To jest rzesza ludzi, która - analogia w 100% uprawniona - będzie gapić się w banana i mamrotać: TO JEST JABŁKO... TO JEST JABŁKO... jeśli tylko media zapodadzą im umiejętnie spreparowaną argumentację, popartą garścią sfabrykowanych "faktów".

  Ot i tyle. Z dogmatami nie jesteś w stanie walczyć, bo zostaniesz wyzwany od bluźnierców. Ludziom zaślepionym propagandą i manipulacją nigdy nie będziesz w stanie przemówić do rozsądku, bo oni nie mają rozsądku, został on zastąpiony transmisją machiny medialnej i rzeczywistością wykreowaną przez koncerny mające monopol na informację. Zostaniesz jedynie wyzwany od wariatów.

  Taka jest ponura prawda.

 • naw18

  Oceniono 5 razy -1

  Przecież Bush nakazal wszystko , co znalazło się na miejscu "zamachu" wywalić do oceanu - aby nie został żaden ślad, bo pytania zaczęły mnożyć się jak króliki...
  Ten kawalek skrzydla to chyba pozostalość po tym drugim samolocie , ktorego nos wylecial cały, po przeleceniu przez najeżony konstrukcjami budynek.
  Lub jest to fragment składanego skrzydla samolotu. ktory uderzył w Pentagon i wyparował
  Ach , ta amerykańska technika...

 • gruby_rycho

  Oceniono 6 razy 2

  Polecam wszystkim obejzenie tego materialu:

  youtu.be/AcWswiQmAMA
  Nie wpowiadam swojej opini. Ona nalezy do was.

 • kibic_rudego

  Oceniono 3 razy 3

  jeszcze trochę a znajda nowiutki samolot rzazem z pasażerami

 • no4nwo

  Oceniono 3 razy 3

  landing gear = skrzydło?

  Tępy pismaku, wejdź na najwyższy budynek w swojej wsi i skocz na pusty łeb. Albo wracaj do rozrzucania gnoju. Dziennikarstwa głupiemu motłochowi się zachciewa ...

 • apple100

  0

  Kanada zaprasza emiracjadokanady.ca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje