Dziennikarz "GW" wygrał z CBA proces o billingi. Biuro nie działało w interesie publicznym

26.04.2013 19:04
Bogdan Wróblewski

Bogdan Wróblewski (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

CBA ma przeprosić dziennikarza "Gazety Wyborczej" Bogdana Wróblewskiego za bezprawne pobieranie jego billingów w 2007 r. Taki wyrok wydał dzisiaj Sąd Apelacyjny w Warszawie. - To zły dzień dla ówczesnego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, bo pokazuje, że polityk nie może kierować służbą specjalną w służbie polityki - powiedział Wróblewski po ogłoszeniu wyroku.
Zobacz także
Komentarze (34)
Dziennikarz "GW" wygrał z CBA proces o billingi. Biuro nie działało w interesie publicznym
Zaloguj się
 • jozefjanik

  0

  Nie przeprosiny , a gnoja Kamińskiego - faszystę do obozu robót publicznych, na widoku ludzi którzy na niego głosowali.

 • and-j1

  0

  Jajcarz znów oberwał, i teraz powinien odpowiadać karnie a nie chować się za immunitetem. Chciał na siłę zrobić z polaków ludzi nieuczciwych. Dobrze że ta IV RP znalazła swój koniec w rynsztoku.Najobrzydliwsze jednak jest to że takie odpady polityczne mogą funkcjonować w parlamencie i być wybierani przez wyborców ciekawe jakich..........

 • kermit.dolomit

  Oceniono 2 razy 0

  Jak Tuskowa bezpieka cały czas inwigiluje Polaków to politruki ze szczujni chowają głowe w tyłek i udają że wszystko jest w porządku

 • jacek-1111

  0

  czysta komuna,, kto nie z Mieciem tego zmieciem" przypomina się stary dowcip,teraz uruchomić psychiatryki i będzie idealnie,i niech nie wymierają starzy wypróbowani sędziowie!

 • ulebyk

  Oceniono 3 razy -1

  "Dziennikarz" GW = funkcjonariusz michnikowszczyzny vel politruk z Czerskiej.

 • chrobotek46

  Oceniono 3 razy -1

  Ten szczuropodobny Kamiński doczekał się wreszcie oceny swoich działań. Teraz "agent" tomosław przygłup powinien być oskarżony za bezprawie. Szczerze nie znoszę Sawickiej - to jednak moralnie dno. Ale nie można postępować jak długowłosy cyrkowiec , namawiać jej do przestępstwa w taki sposób. Gdybym namawiał Hoffchama , Płaszczaka czy im podobnych na korupcyjne przestępstwo, oferując np 100 mln zł - pewnie też by się złamali.
  Tylko tam , gdzie CBA widzi samoistny kontakt korupcyjny - tam powinno wkraczać ! A nie prowokować przestępstwo poprzez kuszenie. Skuszenie w ten sposób każdego jest kwestią ceny.

 • amethystos1966

  Oceniono 4 razy 2

  2:0 dla uczciwych ludzi dzisiaj.

 • iremus

  0

  CBA chciala wejść w kompetencje ABW.

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Kamiński ma zły dzień. A Ziobro i Prezes mają dobry? Trybunał Stanu zbliża się :(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje