Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka? [PROGNOZA]

Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka?

Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka? (Fot. Pogoda.gazeta.pl)

Niestety, w najbliższych dniach w Polsce pogoda nie będzie zbyt korzystna dla osób, które już zaczęły długi weekend. Będzie pochmurno i chłodno. Temperatura spadnie najbardziej w najbliższy weekend. Później będzie nieco cieplej, ale prognoza pogody na początek majówki nie jest zbyt optymistyczna.
Jutro w niemal całej Polsce będzie niestety dosyć pochmurno. Będzie też raczej zimno. Na północy i zachodzie temperatura może spaść nawet poniżej 9 st. C. Najcieplej, 24 st. C, będzie w okolicach Krakowa. Niedziela również nie będzie zbyt pogodna. Temperatura nieco się podniesie na północy - 9 st. C, ale spadnie na południu, gdzie maksymalnie wyniesie 20 st. C.


Pogoda na niedzielę. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Poniedziałek również będzie pochmurny. W okolicach Olsztyna można spodziewać się opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 12 st. C w Gdańsku do 22 st. C w Rzeszowie. We wtorek można spodziewać się deszczu w centralnej Polsce. Nad resztą kraju pojawią się chmury. Nadal bez upałów. Na północy kraju temperatura nie podniesie się powyżej 12 st. C, a na południu 22 st. C.

Środa - pierwszy dzień maja - niestety również nie będzie zbyt ciepła. Nad morzem temperatura wyniesie 10 st. C. Na południu utrzyma się na poziomie 16 stopni. Chmur będzie dużo, w Katowicach i Opolu może popadać deszcz.


Pogoda na środę. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Czwartek będzie nieco bardziej pogodny. Najcieplej na południu - tam temperatura wyniesie nawet 18 st. C. Na drugim końcu kraju chłodniej - 12 st. C. Chmur zacznie ubywać, chociaż w okolicach Bydgoszczy może padać deszcz.


Pogoda na czwartek. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Zawsze aktualne prognozy pogody w serwisie Pogoda.gazeta.pl

Zobacz także
 • W sieci krąży wiele memów wyśmiewających efekt cieplarniany Internauci wyśmiewają efekt cieplarniany, bo było zimno. Ekspert: Nie wiedzą, czym jest pogoda
Komentarze (13)
Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka? [PROGNOZA]
Zaloguj się
 • poljack

  0

  Panie redaktorze proszę sprawdzić słowo weekend bo wypisuje pan takie bzdury że rzygać się chce .

 • ulebyk

  Oceniono 1 raz 1

  Zdawałoby się, że Wyborcza przynajmniej w prognozach pogody będzie OK, ale i te informacje nalezy dzielić przynajmniej przez 4, podobnie jak resztę ich rewelacji.

 • folwark_polski

  Oceniono 7 razy 3

  na wczoraj nie potraficie przewidziec

 • artau

  Oceniono 7 razy 3

  A ja życzę wszystkim pogodnego nastroju.

 • diesel_poznan

  Oceniono 5 razy 1

  Ja nie wierzę w prognozy pogody. Nie da się jej przewidzieć na dłużej niż 1 dzień. Tegoroczna zima miała się już 5 razy skończyć, a na majówkę słyszałem już zapowiedzi śniegu, a z drugiej strony upałów. Jak będzie, tak będzie. Trzeba być po prostu przygotowanym na każdą sytuację, bo przy obecnych wahaniach każda pogoda jest możliwa. Życzę niemniej upałów :)

 • jurakuz

  Oceniono 10 razy 0

  ostateczna kompromitacja wszelkiego rodzaju "ekspertów" i "speców" od przewidywania pogody którzy nie potrafią podać na dwa dni do przodu. trąbili pół kwietnia ze będzie upał na majówkę - ot......ocieplenie klimatu...

 • nf123

  Oceniono 16 razy -14

  dlaczego? zapytajcie naszych polityków, którzy parę lat temu W TAJEMNICY podpisali TREATY ON OPEN SKIES - traktatu pozwalającemu obcym samolotom bawić się w tzw. GEOINŻYNIERIĘ i rozpylać różne syfy, by zasłaniać słońce chmurami, przez co ludzie zaczynają chorować!!!
  ZACZNIJCIE LUDZIE PATRZEĆ W NIEBO ZAMIAST GONIĆ ZA PIENIĘDZMI!!!

  YouTube -> Why in the world are they spraying
  YouTube -> Wielkie oszustwo cieplarniane

 • tajlerdarden

  Oceniono 22 razy 18

  meteo.pl i model UM na najbliższe 48 godzin - sprawdza się w 95%.
  Inne prognozy można wsadzić między biblię, a bajki...

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 11

  Święty Aureliusz zalany,
  pochód będzie odwołany.

  Przysłowie staroproletariackie

  Praży słońce w Aurelina,
  świetnie na Kubie obrodzi trzcina.

  Przysłowie starokaraibskie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje