Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka? [PROGNOZA]

26.04.2013 17:15
Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka?

Pogoda na najbliższy tydzień. Jaka będzie majówka? (Fot. Pogoda.gazeta.pl)

Niestety, w najbliższych dniach w Polsce pogoda nie będzie zbyt korzystna dla osób, które już zaczęły długi weekend. Będzie pochmurno i chłodno. Temperatura spadnie najbardziej w najbliższy weekend. Później będzie nieco cieplej, ale prognoza pogody na początek majówki nie jest zbyt optymistyczna.
Jutro w niemal całej Polsce będzie niestety dosyć pochmurno. Będzie też raczej zimno. Na północy i zachodzie temperatura może spaść nawet poniżej 9 st. C. Najcieplej, 24 st. C, będzie w okolicach Krakowa. Niedziela również nie będzie zbyt pogodna. Temperatura nieco się podniesie na północy - 9 st. C, ale spadnie na południu, gdzie maksymalnie wyniesie 20 st. C.


Pogoda na niedzielę. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Poniedziałek również będzie pochmurny. W okolicach Olsztyna można spodziewać się opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 12 st. C w Gdańsku do 22 st. C w Rzeszowie. We wtorek można spodziewać się deszczu w centralnej Polsce. Nad resztą kraju pojawią się chmury. Nadal bez upałów. Na północy kraju temperatura nie podniesie się powyżej 12 st. C, a na południu 22 st. C.

Środa - pierwszy dzień maja - niestety również nie będzie zbyt ciepła. Nad morzem temperatura wyniesie 10 st. C. Na południu utrzyma się na poziomie 16 stopni. Chmur będzie dużo, w Katowicach i Opolu może popadać deszcz.


Pogoda na środę. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Czwartek będzie nieco bardziej pogodny. Najcieplej na południu - tam temperatura wyniesie nawet 18 st. C. Na drugim końcu kraju chłodniej - 12 st. C. Chmur zacznie ubywać, chociaż w okolicach Bydgoszczy może padać deszcz.


Pogoda na czwartek. Fot. Pogoda.gazeta.pl

Zawsze aktualne prognozy pogody w serwisie Pogoda.gazeta.pl

Zobacz także
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • davy

  Oceniono 59 razy 47

  A Kret mówił, że będzie 28'C po weekendzie. Sami nie wiecie co będzie. Najwyżej 3 dni potraficie przewidzieć.

 • robi64

  Oceniono 44 razy 34

  Jestem głęboko przekonany, że prognoza pogody w mediach jest manipulowana !
  Idzie długi weekend, ludziska chcą nad morze, w góry - no to dawaj, że będzie słońce, upały, po prostu super: a niech rezerwują noclegi, niech kupują - nową odzież, kostiumy, opalacze (bo wiadomo, pierwsza okazja, żeby się pokazać w kurorcie po zimie). Widzieliście te tłumy w "galeriach" w ostatnich dniach ? no przecież trzeba się mieć coś nowego przez podróżą ! Tak tak, prognoza ma zawsze sponsora - biura podróży, przewoźników, hotelarzy i sklepy !
  W sumie - tak jak za komuny: na 1.Maja musiała być zapowiedziana piękna pogoda, a że potem śnieg i zimno...

 • tajlerdarden

  Oceniono 22 razy 18

  meteo.pl i model UM na najbliższe 48 godzin - sprawdza się w 95%.
  Inne prognozy można wsadzić między biblię, a bajki...

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 11

  Święty Aureliusz zalany,
  pochód będzie odwołany.

  Przysłowie staroproletariackie

  Praży słońce w Aurelina,
  świetnie na Kubie obrodzi trzcina.

  Przysłowie starokaraibskie

 • folwark_polski

  Oceniono 7 razy 3

  na wczoraj nie potraficie przewidziec

 • artau

  Oceniono 7 razy 3

  A ja życzę wszystkim pogodnego nastroju.

 • barbo66

  Oceniono 11 razy 3

  Od pewnego czasu nie oglądam telewizyjnych prognoz, zwłaszcza pożegnałem się z tvn meteo - zawsze przesadzają (jak mróz ma być 25 stopni to jest minus 3 / jak ma być straszny upał to dwudziestki nie dociąga ...) Patrzę tylko na accuweather w telefonie i sprawdza się prawie zawsze na 4-5 dni do przodu. Dalej to już tylko wróżenie z fusów.

 • ulebyk

  Oceniono 1 raz 1

  Zdawałoby się, że Wyborcza przynajmniej w prognozach pogody będzie OK, ale i te informacje nalezy dzielić przynajmniej przez 4, podobnie jak resztę ich rewelacji.

 • diesel_poznan

  Oceniono 5 razy 1

  Ja nie wierzę w prognozy pogody. Nie da się jej przewidzieć na dłużej niż 1 dzień. Tegoroczna zima miała się już 5 razy skończyć, a na majówkę słyszałem już zapowiedzi śniegu, a z drugiej strony upałów. Jak będzie, tak będzie. Trzeba być po prostu przygotowanym na każdą sytuację, bo przy obecnych wahaniach każda pogoda jest możliwa. Życzę niemniej upałów :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje