Z-ca szefa KGP zrezygnował ze stanowiska

25.04.2013 17:15
Policja

Policja (Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta)

Zastępca komendanta głównego policji ds. logistyki insp. Arkadiusz Letkiewicz zrezygnował ze stanowiska - poinformował rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski.
- Komendant główny policji nadinsp. Marek Działoszyński przyjął raport inspektora Letkiewicza o odwołanie go ze stanowiska - powiedział Sokołowski.

Z nieoficjalnych informacji PAP zbliżonych do policji wynika, że Działoszyński "w ostatnim czasie nie był zadowolony z pracy tego oficera".

Letkiewicz pełnił funkcję zastępcy szefa KGP od 16 stycznia 2012 roku. Odpowiadał za pion finansowy, logistyczny, a także za transport oraz łączność i informatykę.

Wniosek o odwołanie Letkiewicza ze stanowiska Działoszyński przedłoży szefowi MSW Bartłomiejowi Sienkiewiczowi.

Zobacz także
 • Paryż. Starcia z policją trwały około trzech godzin Francja: Przeciwnicy małżeństw homoseksualnych zaatakowali policję
 • Policja, zamiast kupować nowe samochody, planuje je wypożyczyć
Komentarze (23)
Z-ca szefa KGP zrezygnował ze stanowiska
Zaloguj się
 • yaris1974

  0

  Odwagi straczy, tylko polegnie dalej jak wejdzie w wyższe sfery polityki i zacznie zaczepiać o znane postacie

 • jogibaboo

  Oceniono 7 razy 5

  Zaczyna się ewakuacja. Powody mogą być podawane różne, ale to mydlenie oczu podwładnym i społeczeństwu. Kto wie, o co chodzi, to zrozumie.

 • gralfa00aa11

  Oceniono 4 razy -4

  najgorsza jest ta historyczna indolencja..w Palermo bardziej przejmowali sie kryminalem. Problemow chrust rozpracowywany to pozarowa goraczek metoda..siadac na pierniku z orfanka ze slonine przypomina..neo z bejsolami,kostur,kijem po gardle.. a Swierki,Androny domkow i agro,beki ubawu,wejle her owski na jank-owski..jasnie kto pra-buty,kto mamuty,zupelne odwety w oryginale,o garb wrzesniowy wscieklizna,ze zgadnac katastrofe na drugim koncu mozna Polski..Wiecej niz pupile,walki swiete..Buty z krokodylej skory gdzie Zyd,sprawiedliwosc,przeciwnik volk to krokodyl..to najgorsze..i z tego najgorsze i kleski i indolencje.

 • czarny-cezar2

  Oceniono 7 razy 5

  kolejny napasiony złodziej z emeryturą

 • peloxxx

  Oceniono 14 razy 0

  To nie mozliwe, sam zrezygnowal,chyba nie nalezal do POpluczyn POszambie tam nikt z niczego nie rezygnuje dobrowolnie.

 • ad2009

  Oceniono 10 razy 6

  A za czas jakis bedzie informacja , że panem L. interesuje sie CBA i prokurator. Na szczęsćie nie bedzie juz w policji!

 • lejzorski

  Oceniono 5 razy -1

  czy to nie ten sam co zarobil ponad 500 tys za 2012 r. ten sam co nadzorowal wszystkie projekty w policji i bral kase za wszystko ., takie maslo maslane na koszt podatnika.

  tusko za to winien cichocki i dzialoszynki . znowu platforma nie potrafi dobrac ludzi do pracy

 • iremus

  Oceniono 30 razy 18

  Trudno być zdziwionym. Wystarczy przeczytać link: .......insp. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz - Komendanci - O Policji - Policja.pl
  www.policja.pl/portal/inf/827/73796/
  Urodzony 22 listopada 1965 roku w Szczytnie. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W Policji od 1996 roku.....
  Czasem wystarczy przeczytać sam link i wystarczy. Idzie facet do pracy w Policji w wieku 21 lat. W ciągu 17 lat robi studia cywilne, następnie doktorat, habilitację oraz studia oficerskie i zostaje generałem. Ciekawe kiedy ten gość pracował jako policjant. Od 2 lat ma uprawnienia emerytalne generalskie.
  Tak funkcjonuje III RP, o którą walczył elektryk z ikoną w klapie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje