Z-ca szefa KGP zrezygnował ze stanowiska

25.04.2013 17:15
Policja

Policja (Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta)

Zastępca komendanta głównego policji ds. logistyki insp. Arkadiusz Letkiewicz zrezygnował ze stanowiska - poinformował rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski.
- Komendant główny policji nadinsp. Marek Działoszyński przyjął raport inspektora Letkiewicza o odwołanie go ze stanowiska - powiedział Sokołowski.

Z nieoficjalnych informacji PAP zbliżonych do policji wynika, że Działoszyński "w ostatnim czasie nie był zadowolony z pracy tego oficera".

Letkiewicz pełnił funkcję zastępcy szefa KGP od 16 stycznia 2012 roku. Odpowiadał za pion finansowy, logistyczny, a także za transport oraz łączność i informatykę.

Wniosek o odwołanie Letkiewicza ze stanowiska Działoszyński przedłoży szefowi MSW Bartłomiejowi Sienkiewiczowi.

Zobacz także
Komentarze (23)
Zaloguj się
 • iremus

  Oceniono 30 razy 18

  Trudno być zdziwionym. Wystarczy przeczytać link: .......insp. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz - Komendanci - O Policji - Policja.pl
  www.policja.pl/portal/inf/827/73796/
  Urodzony 22 listopada 1965 roku w Szczytnie. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W Policji od 1996 roku.....
  Czasem wystarczy przeczytać sam link i wystarczy. Idzie facet do pracy w Policji w wieku 21 lat. W ciągu 17 lat robi studia cywilne, następnie doktorat, habilitację oraz studia oficerskie i zostaje generałem. Ciekawe kiedy ten gość pracował jako policjant. Od 2 lat ma uprawnienia emerytalne generalskie.
  Tak funkcjonuje III RP, o którą walczył elektryk z ikoną w klapie.

 • dziadekjam

  Oceniono 21 razy 17

  Najpewniejszą fuchę w KG Policji ma inspektor Mariusz Sokołowski."Przerzecznikował" już kilku komendantów i różnych wice...

 • iremus

  Oceniono 16 razy 12

  Coś mi się wydaje że najwybitniejszy policjant III RP awansuje na zastępcę komendanta głównego. Jak to który? Ten co to od lat rozwija swoją karierę w telewizorniach. Wystarczy posłuchać wypowiedzi po udanych działaniach: zatrzymalismy, aresztowaliśmy, zasadzilismy się, ujęliśmy, itd, idt . Wszystkie z jego osobistym udziałem.
  P.S.
  Ciekawe czy on wie gdzie pałka ma łeb, daszek pałkę a spluwa cyngiel?

 • ad2009

  Oceniono 10 razy 6

  A za czas jakis bedzie informacja , że panem L. interesuje sie CBA i prokurator. Na szczęsćie nie bedzie juz w policji!

 • pasjonatx

  Oceniono 10 razy 6

  Nie może być...
  To ten,który tak wykładał wszędzie i wszystko i gonił za momoną?

 • jogibaboo

  Oceniono 7 razy 5

  Zaczyna się ewakuacja. Powody mogą być podawane różne, ale to mydlenie oczu podwładnym i społeczeństwu. Kto wie, o co chodzi, to zrozumie.

 • czarny-cezar2

  Oceniono 7 razy 5

  kolejny napasiony złodziej z emeryturą

 • pasjonatx

  Oceniono 9 razy 5

  Miało być oczywiście "mamoną",bo dziś mamona jest bożkiem dla tych wszystkich,którzy głośno krzyczą o honorze,uczciwości i ambicji,lecz pierwsze,co robią to załatwiają pracę dzieciakom.

 • yaris1974

  0

  Odwagi straczy, tylko polegnie dalej jak wejdzie w wyższe sfery polityki i zacznie zaczepiać o znane postacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje