Sukces policji. Rozbito największą w historii szajkę zajmującą się hazardem

25.04.2013 11:10
Policja w Warszawie

Policja w Warszawie (Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta)

Największa w historii zorganizowana grupa przestępcza, zajmująca się nielegalnym hazardem, została rozbita - informuje Komenda Główna Policji. Zatrzymano 11 osób, zabezpieczono 1194 terminale internetowe. To efekt akcji Centralnego Biura Śledczego oraz Służby Celnej, w którą zaangażowanych było dwa i pół tysiąca funkcjonariuszy.
W ciągu doby, na terenie całej Polski, działający na polecenie Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej przeprowadzili akcję wymierzoną w nielegalny hazard - czytamy w oficjalnej informacji KGP. W tym czasie przeszukano ponad 800 lokali gastronomicznych, salonów gier oraz stacji paliw i zabezpieczono niemal 1200 terminali internetowych do gry. Ich łączna wartość wyniosła ok. 9,5 miliona złotych.

Zatrzymanych zostało 11 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej zyski z nielegalnego hazardu. Wśród aresztowanych jest m.in. lider grupy Adam G. Dwóm osobom, w tym liderowi, przedstawiono również zarzut prania brudnych pieniędzy.

To jedna z największych w historii polskiej policji akcji wymierzonych w hazard.

Zobacz także
Komentarze (57)
Zaloguj się
 • zigzaur

  Oceniono 119 razy 95

  Nie gadajcie! ZUS zlikwidowali?

 • zbycho52

  Oceniono 122 razy 94

  Najwiekszy gang i szajka znajduje sie w W-wie przy ulicy Wiejskiej.

 • v3rt

  Oceniono 68 razy 52

  A już myślałem, że zamknęli Totalizator...

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 45 razy 39

  był bym bardzo ostrożny przed ogłaszaniem sukcesu policji - dopóki nie zobaczę zaakceptowanych przez sąd wniosków o tymczasowe aresztowanie dla tych 11 osób...bo znając zycie 11 osób zatrzymali a osadzonych do sprawy zostanie ze dwóch...góra trzech z nich...
  majątek już dawno poprzepisywany na inne osoby i skończyła sie zabawa 2500 funkcjonariuszy policji...koszta akcji 300 tys pln a kar nie ma z czego wyegzekwować.

 • xdoka

  Oceniono 47 razy 21

  Kolejny sukces rządu! Dobrze, że lepiej wiedzą co obywatel ma zrobić ze swoimi pieniędzmi. Brawo Platforma Obywatelska!

 • prof.dr.hab.eustachygzymek

  Oceniono 37 razy 19

  Kolejny Tuleya ich wypusci.Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego.
  Komornicy, sędziowie i reszta szwindlerów z wymiaru sprawiedliwości, zapewne drwią sobie z mafii takich jak pruszkowska czy z ciężko pracujących Polaków. Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego. I nie daj Boże nazwać tych ludzi po imieniu. Za to są paragrafy ,a wymiar sprawiedliwości został zdominowany przez psychopatów i to prawdopodobnie dziedzicznych. Ich cechami charakterystycznymi jest między innymi skłonność do oszustw i brak jakichkolwiek skrupułów. Towarzyszy temu tępota umysłowa i dwumowa. Inny język na użytek publiczny i inny dla własnego grona. Osobnicy ci mają też pęd do władzy. Dlatego tak wielu z nich jest w urzędach i tak trudno z nimi się porozumieć. Ich sposób myślenia jest inny, pozbawiony emocji i nastawiony na pasożytowanie i niszczenie ofiar. Towarzyszy temu maska normalności, często uśmiech i udana życzliwość. Za tą maską kryje się natura hieny.

 • antykkk

  Oceniono 21 razy 17

  Taki hazard w innych krajach jest zgodny z prawem tylko, tu aby zabezpieczyć interes hazardu państwowego totka, uchwalili takie przepisy że masowo ludzie organizują wycieczki do Czech aby tam się zarejestrować i grać przez internet co oczywiście też jest niezgodne z prawem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje