Zaufanie do Tuska? Niemal zrównał się z Kaczyńskim. Politolog: Ludziom trzeba wrzucić coś do koryta

22.04.2013 16:54
Donald Tusk, Jarosław Kaczyński

Donald Tusk, Jarosław Kaczyński (Fot. Robert Kowalewski, Paweł Małecki / AG)

Złe wiadomości dla Donalda Tuska. Nie ufa mu coraz więcej osób. W kwietniu już 49 proc. badanych przez CBOS nie udało szefowi rządu. To o 7 pkt. proc. więcej niż przed dwoma miesiącami i 9 pkt. więcej w stosunku do stycznia. Tusk w kategoriach zaufania i ufności zrównał się niemal z Jarosławem Kaczyńskim.
Wróć do artykułu
Zobacz także
Komentarze (225)
Zaufanie do Tuska? Niemal zrównał się z Kaczyńskim. Politolog: Ludziom trzeba wrzucić coś do koryta
Zaloguj się
 • ryllaa

  Oceniono 1 raz 1

  Warszawa, za ok. 3 lata!


  Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.
  - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
  - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
  - Psze pani, a co to za budynek?
  - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
  - Kogoś tu ukrzyżowali?
  - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
  - Nie wiemy, psze pani.
  - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
  - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
  - Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
  - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
  - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
  - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
  - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.
  - A ten mniejszy krzyż to skąd?
  - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
  - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
  - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
  - Psze pani, a co to jest fresk?
  - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
  - Ja nie widziałem.
  - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
  - Nie, bo byłem wtedy chory.
  - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
  - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
  - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
  - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
  - Ooo, a co to są za tablice?
  - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
  - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi" - fajne!
  - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"!
  - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.
  - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
  - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
  - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
  - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
  - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
  - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...

 • piohan62

  Oceniono 1 raz 1

  Ja się dziwię, że jeszcze ktokolwiek mu ufa. Sam jest niekompetentny i nie robi nic sensownego a jeszcze otacza się ludźmi, którzy nie nadają się na zajmowane stanowiska i ciągle się kompromitują.

 • kuma1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie na darmo wymyślono powiedzenie ,.....że Polak i przed i po szkodzie głupi.
  Miał do czynienie z Hitlerem, Stalinem, Komuną a mimo to 30% społeczeństwa gotowe jest wspierać dyktaturę , jednomyślność , ucisk , nieomylność człowieka z polityczną krwią na rękach, strategię narzucania jedynego światopoglądu i zamykania ust inaczej myślących ,bełkotem ,wrzaskiem i brakiem lepszych pomysłów.
  Tymczasem Polakom nic lepszego się nie mogło trafić jak Premier , polityk rozsądny, zrównoważony, potrafiący działać politycznie wewnątrz i na zewnątrz państwa mimo kryzysu światowego.
  Polakom brakuje świeżego spojrzenia na klasę polityczną pod kątem wyplenienia już na etapie gnid a nie walczenia z robalami sceny politycznej. psującymi państwo i jego wizerunek. Trzeba uczestniczyć w wyborach i zabezpieczać swoją przyszłość.

 • michu-najlepszy

  0

  Jakie zaufanie można mieć do dyrektora Syndyku Upadłościowego, każdy który rozumie co robi Syndyk Upadłościowy wie o tym że interes do takiej instytucji mogą mieć tylko wierzyciele, nabywcy i likwidatorzy. Więc dyrektor syndyku upadłościowego (u nas nazywany premierem) ma taką popularność na jaką zasługuje. Obserwując obecnie szefa związków zawodowych zauważyłem u niego duży rozwój ponieważ doszedł do wniosków że nie ma z kim rozmawiać i dobrze że doszedł do takich wniosków, lepiej późno niż wcale. Bo o czy rozmawiać ze złodziejami najwyżej czy odda co ukradł i podda się karze. Bo jak można nazwać rządem ekipę która nie zna podstawowych zasad prawa i nie wie nawet że jak narzucano ustawowo obowiązkowe opłaty składki emerytalnej to ten sam obowiązek przyjmuje druga strona na siebie i ma wypłacać emerytury dopóki te państwo istnieje, laik powinien o tym wiedzieć a uczciwemu człowiekowi do jakich się chcą zaliczać nie powinno nawet przejść przez myśl z szacunku do swoich rodziców żeby najmniejsza emerytura nie wystarczała na jedzenie i opłaty . A jeżeli ktoś tłumaczy i chce wyślizgać się z tego obowiązku z różnych powodów pomimo że organ uchwałodawczy państwa podjął takie uchwały o obowiązkowych opłatach emerytalnych to jest krętacz tłuk złodziej. I jeżeli istnieje takie zagrożenie że może brakować pieniędzy w państwie to w pierwszej kolejności żeby oszczędzać powinni obniżyć emerytur komuchom którzy nas prześladowali przez 70lat i decydentom od początku okrągłego stołu prezydentom, premierom, posłom , senatorom , prezesom Zusów i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób byli za to odpowiedzialni. W taki sposób związki zawodowe winne stawiać sprawy dopóki jeszcze istnieją, Ci ludzie nie dadzą Wam pracy, bo skąd, przy takiej polityce, a na dodatek emerytom tak wykombinują że będą wypłacać z OFE po trzysta złotych i powiedzą że ZUS upadł a Rosjanom sprzedadzą budynku bo z marmurów oczywiście bez obowiązku płacenia emerytur a resztę zmuszą do wyjazdu za granicę i będą mieli swój świat obiecany. Najbardziej jest żenujące że wciągają do dyskusji tych naiwnych ludzi że niby chcą konsultacji a czy chcieli konsultacji z Wami jak nakładali obowiązkowe opłaty czy to emerytalne, czy Vatu czy inne.
  Z poważaniem

 • konfuziussagt

  Oceniono 2 razy 2

  Czesc ludzi reaguje jak Ecik:
  - Czy to pan sprzedaje tran?
  - Tak syneczku.
  -Ty swinio!
  Co innego slodycze jak:
  - NIKT wam tego nie da co ja wam obiecuje.
  A jak sie wszystko potraktuje po rowno
  to bedzie gowno.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  Najbardziej mnie zaskakuje wysoka lokata Kalisza a zarazem wszystko wyjaśnia. Polacy lubią populistów, fajnych kolesi z którym i napić się można albo da parę groszy na flaszkę. Kalisz jest encyklopedycznym tego dowodem. Pojawia się wszędzie; w TV, w radiu, na piknikach, na boiskach, gra w piłkę, robi "za misia" na Krupówkach... a w rzeczywistości NIC nie robi! Parcie na szkło w jego wykonaniu jest nieprawdopodobne! Jeszcze niedawno mówił że "...on ma co robić. Jest świetnym adwokatem. Niepotrzebna jest mu polityka..." I co? Wywalili go z partii a Kalisz już zakłada nowe, swoje stowarzyszenie, które ma się później przekształcić w partię! Nie mógł się grubasek pogodzić z tym, że jako niezrzeszony nikt go nie będzie zapraszał przed kamery.

 • 1barbarus

  Oceniono 6 razy 2

  Koniec PO niebawem! Oby tak sie stalo! Dzialaczy PO postawic pod sad. Byli konfidenci SB musza byc osadzeni!!!

 • fjan

  Oceniono 5 razy 1

  Wydaje się że tylko wyjście na ulicę pogoni tą bandę Tuska tak jak było przy ACTA.

 • fjan

  Oceniono 5 razy 3

  Tusk ograbia biednych a nawet umarłych by bogatszym żyło się lepiej.
  Bardziej złodziejskiej organizacji od PO już nie pamiętam.

 • easy-jerzy

  Oceniono 4 razy 0

  Ja mam duże zaufanie do jarosława kaczyńskiego, na jego chamstwie i totalnym s k u r w y s y ń s t w i e zawsze można polegać.

 • konfuziussagt

  Oceniono 2 razy -2

  Pogratulowac Polakom rozumu:
  Czy ktos dziala konstruktywnie, czy destrukcyjnie
  im wszystko jedno.
  Najlepiej robic niewiele lub nic.

 • prof-antoni

  Oceniono 3 razy -3

  zaufanie na poziomie prezesa

  TRAGEDIA

 • muzzyczny

  Oceniono 3 razy -1

  znowu propaganda CBOS
  a PIS i PO to dwa konie w zaprzęgu a woźnica w meloniku jeden

  a głupi wierzą , że mają wybór

 • r0b0l

  Oceniono 3 razy -1

  przy chójkach do lania takich jak kaczor i donald nawet pijany sztolcman wychodzi na gieroja, a półanalfabeta bronisław kópościgalny zasługuje na nominację do nobla

  jacy liderzy taki naród

 • peppers01

  Oceniono 5 razy 3

  Absolutnie się temu nie dziwię. Jest głęboki kryzys a praktycznie jedyne o czym PO debatuje to związki partnerskie. A przynajmniej taki jest przekaz medialny. Osobiście większość zaufania do PO straciłem zaraz po rozpoczęciu drugiej kadencji kiedy to Pani Minister Ewa Kopacz z nieudolnego (w odczuciu większości społeczeństwa) ministra zdrowia awansowała (lub ją awansowano) na Marszałka. wtedy stało się dla mnie jasne, że jest to koniec. Że zaczęła się jedynie gra o stołki i o utrzymanie władzy. Dobro obywateli i kraju zeszło na daleki drugi plan.
  Swoje zrobiła też totalnie słaba i podzielona lewica oraz Pan Janusz Palikot, który robi wszystko aby z poważnej instytucji jaką jest Sejm RP zrobić teatr (żeby nie powiedzieć cyrk). Na tym, oraz na kryzysie, zyskuje prawica. W tym PiS oraz partie skrajne.
  Pamiętajmy tylko, że to my jak społeczeństwo wybraliśmy takie a nie inne władze.

 • 1neo1

  Oceniono 8 razy 4

  I tak sie kończą kariery POlityków których jednym sposobem na rządzenie jest PR i straszenie kaczorem.

  Wcześniej czy później przychodzi moment kiedy wyborca PO zagląda do garnka i portfela a tam pusto gdyż w POlandii płaci sie niewolnicze pensje, a POdatki są tak wysokie jak w Skandynawii. Do tego dochodzą takie elementy jak ograniczanie swobód obywatelskich, inwigilacja, afery gospodarcze, zero reform i rosnący dług państwa pod rządami PO i PSL.

  PO skończy tak jak UW czy AWS czyli na śmietnku historii.

 • amgc63

  Oceniono 2 razy 2

  powaga jak można ufać kwasowi takiemu karierowiczowi

 • cz27

  Oceniono 2 razy 0

  Sondaze były robione na parafiach.

 • cholonek

  Oceniono 7 razy 5

  poparcie leci na ryj. czas też leci. szczególnie na zegarkach sławka nowaka. lud ufa prezydętowi. i nawet słychać jak ufa: uf, uf, uf...

 • poparzony

  Oceniono 6 razy 2

  Cha, cha, cha ... Niech Tusk POdnosi POdatki dalej okrada swój żelazny elektorat.
  Sondaże pójdą same w "górę".
  Więcej fotoradarów, podatek od samochodów służbowych, kradzież składek do OFE, kontrole skarbowe i niewolnictwo fiskalne, przywileje dla mundurowych i żon górników. Więcej POdatków (bo już jest 45% (13%ZUS+32%PIT) od 85 tysięcy złotych).
  Leming - sami tego chcieliście. cha, cha, cha... Tusk i rostkowski zarzynają gospodarkę POdatkami.

 • franek-janek

  Oceniono 2 razy 0

  Czy w Polsce kiedykolwiek polacy beda ufali komukolwiek?

 • skandynawek

  Oceniono 5 razy -1

  Zastanawia mnie zaufanie dla Kaczynskiego. Dlaczego mamy w Polsce tylu ludzi, ktorzy mu wierza? To chyba nasza przywara narodowa, w koncu Hitlerowi, tez wiele osob ufalo.

 • pablo4096

  Oceniono 2 razy 2

  co te badani i sondaże są warte ?? nic co 2 dni szala sie przechyla w druga stronę i tak w kolko ,chyba celowo są tak preparowane żebyście mieli o czym pisać !!

 • cyklista

  Oceniono 6 razy 0

  Zrównał się? Tylko że Kaczyński jest szefem opozycji. Jak by go ludzie nie cierpieli gdyby rządził.

 • gralfa00aa11

  Oceniono 3 razy -3

  Gol tu nie pomoze,zwlaszcza taki borderlandu..ze jak w kosciolku splonac tym..Dukacik za Jank-Tank czarny czarnego,czerwoniec za Marysia-Wielegesia,Edzio Lache RPy wujka bez kopalni le w work kojoty..Bo tu nie ma juz nic do roboty..Partii konkurencyjnej brak,chyba ze jej czlonkow zatrzyma sie ..mlynski szlak.Zabaw jak obrazkow na zlote drzwi..i nikt nie zatrzyma tego.

 • candid13

  Oceniono 6 razy -2

  pokaz milosci blizniego w wydaniu sekty smolenskiej

  FEKATOLICYZM

  jeden pisior słoik ***** chluśnie na tablicę,
  inny rzuca ****** w TV, dalszych stu na blogach...
  jakaś moda? jak wyjaśnić ***** tajemnicę?
  widać mają przykazanie od swojego boga!

  boga czci się w dwóch postaciach: tadzia oraz yara,
  i jak każe święta para, tak się wierny stara.
  bóg zaś w obu swych postaciach zwie się ze swych ambon
  spadkobiercą tego, co sam kiedyś nazwał "szambo"

  nie ma w tym sprzeczności żadnej ni luki w kanonie,
  credo wszak nie usta głoszą, ale podogonie,
  sakramentów się udziela, według objawienia:
  chrztu - plwociną, a komunii - produktem trawienia.

  kto już przyjmie sakramenty i odda pół renty,
  bóg mu cel ukaże święty: rzucić ekskrementy!
  ****** świrze w swym rewirze rzuć, boś bogu przyrzekł,
  chcesz być boga jeszcze bliżej - traf w tablicę z krzyżem!

  bóg zadanie dał swym wiernym: chodzić i nawracać,
  więc wymaga dużo ***** ta misyjna praca.
  widząc, że tak pięknie rośnie popyt na fekalia,
  bóg na cały kraj chce rzucić te dewocjonalia.

  P.S. jak rozróżnić yara z tadziem? ***** jest w zasadzie
  takie samo. tadzio kładzie równo, choć ciut rzadziej.
  yaro miewa zaś obstrukcje - zwłaszcza po tabletkach,
  lecz jak tylko wziąć zapomni, odbyt mu się przetka.

 • dalniamichal

  Oceniono 10 razy -2

  49%...JASNE. Ryżego and ska nienawidzi 80% Polaków zaglądających codziennie do portfela z którego coraz więcej ubywa , zamiast robić "badania opinii" wystarczy wyjść na ulicę i raz dwa się człowiek dowie co o tym cieciu ludzie myślą. I to bez znaczenia skąd są i kim są: czy miasto czy wieś, czy Polska B czy Polska C, wykształciuch czy robol itd. Nikt już się nie daje nabierać na tanie chwyty prócz małej grupki oszołomów.

 • candid13

  Oceniono 11 razy -3

  Moze w czasie 5 letnich ponownych rzadow IVrp Polacy przejrza na oczy i zobacza czym i kim jest i prezes

  Kaczynski z premierem w tablecie w UNII EUROPEJSKIEJ ?

  -sluzy interesom Rosji
  - tchorz ktory przezyl stan wojenny pod spodnica mamy
  - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
  - staruch, 62 lata
  - finanse zalatwia mamusia
  - nigdy w zyciu nie pracowal
  - nie uprawia sportów
  - nie robi zakupow
  - nie ma prawa jazdy
  - nie ma żony
  - ale ma braki w uzebieniu przednim
  - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
  - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
  - nie zna zadnego obcego jezyka
  - nie ma konta
  - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
  - nie uznaje instytucji panstwowych
  - nie uznaje praw wyborczych Polakow
  - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
  - jest oszustem wyborczym
  - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
  - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
  - nie uznaje struktur państwowych
  - zagranica byl tylko raz
  - nie podaje ręki Prezydentowi
  - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
  - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w tych waznych sprawach
  - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
  - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
  - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
  - PARANOIK PODEJRZEWAJACY WSZEDZIE SPISKI NAWET ZAGRANICA
  - ZADLUZYL POLSKE O 100 MILIARDOW ZL.W CZASIE PROSPERITY
  - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania Szydlo

  I ON CHCE RZADZIC POLSKA EKONOMIA I FINANSAMI????

  I on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? Z czym do czego??
  PRZECIEZ NIE NADAJE SIE NAWET NA NOCNEGO CIECIA W PODRZEDNYM BURDELIKU.

 • kararaka

  Oceniono 9 razy -3

  Szkoda że tak późno opadły łuski z oczu zwolennikom nieudacznika z peło, ponieważ gdyby nie ich ślepota, bylibyśmy dzisiaj w zupełnie dobrej kondycji gospodarczej. A tak mamy sześć lat strat.

 • strefas

  Oceniono 3 razy 3

  Patrze na te fotki i muszę napisać nowy tytuł
  "Głupi i Głupszy"

 • candid13

  Oceniono 8 razy 0

  zycze Polakom 5 letniej powtorki rzadow IVrp, moze wtedy czegos sie wkoncu naucza.

 • dacie

  Oceniono 11 razy -1

  Hej,lemingi! Korytko jest puste? Od siedmiu lat nic Donek nie wrzucił?
  To ci pech!
  Może ten idiota,wasz prezydent coś wrzuci?

 • candid13

  Oceniono 7 razy -3

  Nie przypominam sobie aby jakikolwiek dziennikarz kiedykolwiek napisal rzetelna analize rzadow Tuska.

  Polacy potrafia tylko narzekac i krytykowac, moralnie jest to obrzydliwe.

 • tc2

  Oceniono 3 razy -3

  Ludziska wiedzą, że Tusk jest w tranzakcji wiązanej z Gowinem, Kwiatkowskim, Szumidokołalas...

  To jak takiemu ufać?

 • lech2011

  Oceniono 1 raz -1

  Oby tylko nie powiedział: "mam dość" !
  Czarna noc przed nami.....

 • bilu46

  Oceniono 4 razy 0

  Najpierw niech Tusek POkaże swoje zegarki , żeby choć trochę mu zaufać .

 • hanpas

  Oceniono 1 raz 1

  Jabłoński to człek lekko szurnięty więc jego opinie należy traktować jak opinie wyrażane przez pacjentów warszawskiego szpitala zlokalizowanego przy ul.Sobieskiego.,jedno jest pewne-pasuje do ferajny z ul.Czerskiej.

 • jasio.4

  Oceniono 6 razy -2

  To co opozycja i dziennikarze robią premierowi Tuskowi nazywa się w życiu prywatnym MOBINGIEM. Jest to skrajnie nieuczciwe, nie trzeba tego nawet uzasadniać. Opozycja postępuje tak, jakby nie miała zamiaru nigdy przejąć władzy. Przecież podkopywanie zaufania do Państwa owocować będzie zawsze złą opinią o rządzących. Wszak trudno uwierzyć, że jedna ekipa chce rządzić źle, a druga będzie rządzić dobrze. Opozycja zarzuca aktualnie rządzącym brak fachowości, a skąd oni nagle, doszedłszy do władzy, znajdą tych nieomylnych fachowców. Żeby być krytykiem wystarczy być krzykaczem i demagogiem i nie być za cokolwiek odpowiedzialnym.

 • lactum

  0

  Dobrze, bardzo dobrze. Tylko modlitwa moze dac absolutne szczescie.

 • pw2221

  Oceniono 4 razy 0

  do koryta to się świniom wrzuca panie POlitologu zasrany ....

 • lifetripper

  Oceniono 8 razy 0

  "Zaufanie do Tuska"
  Dobre.

 • candid13

  Oceniono 11 razy -1

  Jarosław Kaczyński Hmmmmm..... ZAUFAC MU ???

  Z premierem w tablecie w UNII EUROPEJSKIEJ ?

  - tchorz ktory przezyl stan wojenny pod spodnica mamy
  - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
  - staruch, 62 lata
  - finanse zalatwia mamusia
  - nigdy w zyciu nie pracowal
  - nie uprawia sportów
  - nie robi zakupow
  - nie ma prawa jazdy
  - nie ma żony
  - ale ma braki w uzebieniu przednim
  - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
  - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
  - nie zna zadnego obcego jezyka
  - nie ma konta
  - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
  - nie uznaje instytucji panstwowych
  - nie uznaje praw wyborczych Polakow
  - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
  - jest oszustem wyborczym
  - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
  - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
  - nie uznaje struktur państwowych
  - zagranica byl tylko raz
  - nie podaje ręki Prezydentowi
  - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
  - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w tych waznych sprawach
  - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
  - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
  - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
  - PARANOIK PODEJRZEWAJACY WSZEDZIE SPISKI NAWET ZAGRANICA
  - ZADLUZYL POLSKE O 100 MILIARDOW ZL.W CZASIE PROSPERITY
  - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania Szydlo

  I ON CHCE RZADZIC POLSKA EKONOMIA I FINANSAMI????

  I on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? Z czym do czego??
  PRZECIEZ NIE NADAJE SIE NAWET NA NOCNEGO CIECIA W PODRZEDNYM BURDELIKU.

 • enedue3

  Oceniono 5 razy -1

  Niestety płyta donald zdarła się. Słychać tylko nieprzyjemne odgłosy o katastrofie budżetowej, szczawiu, mirabelkach od których cierpknie skóra, zamiast pieśni z 2007 roku o zielonej wyspie szczęśliwości. Szybciutko po równi w dół. Z Kaczorem to zrównać się moze chyba jak się drugi raz narodzi.

  Z tym Kwaśniewskim i jego pozycji w sondażowni to jakieś jaja :) Gościu z nie wyleczoną chorobą filipińską, tak wysoko ?!

 • aeromonas

  Oceniono 7 razy -1

  Wyrzucić z rządu Gowina - poparcie dla premiera od razu wzrośnie.

 • kkrzyz

  Oceniono 9 razy 3

  Co ta Gejzeta pier....li przeciez to nie kaczynski dogonil tuska ale tusk spadl na samo dno swoja denna POlityka i po co nam ta gejzeta takie glodne kawalki wciska z tym kaczynskim. Szechter ma chorobliwa obsesje na tle kaczynskiego i POwinien sie isc leczyc

 • zygosz

  Oceniono 8 razy 2

  W skladzie rzadu Tuska to eksperci lotnictwa i historycy ,
  dlatego zyjemy jak niewolnicy .
  Oni wciaz o nasze pozycje w unii tak zabiegaja ,ze my na
  torbach ,zasypiamy pod zachodnimi fabrykami .

 • mrfreddie

  Oceniono 4 razy -2

  Najwyrazniej choroba filipinska poprawia notowania w PL.
  Nie wspominajac juz o Gajowym, ktory jak do tej pory niczym pozytywnym sie przeciez nie wykazal.
  Jesli takie sa sympatie spolecznestwa, jesli tak glosujemy to potem trudno sie dziwic ze rzadza nami zdrajcy i zlodzieje.

 • pasjonatx

  Oceniono 14 razy 10

  Latem ubiegłego roku zapowiadał ofensywę w walce z nepotyzmem.We wrześniu już miał być jakiś projekt.
  I do dziś milczy na ten temat.
  Tak.Wiarygodność godna podziwu.Ale to premier,więc może mówić wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje