Policja ujawnia: Dżochar Carnajew w motorówce w oku kamery termowizyjnej [WIDEO]

Policja stanu Massachusetts pokazała film z akcji schwytania Dżochara Carnajewa, drugiego z braci podejrzanych o zamach bombowy w Bostonie. Na nagraniu z kamery zamontowanej na policyjnym helikopterze widać sylwetkę poszukiwanego 19-latka ukrytego pod plandeką w łodzi.
Po czterech dniach od zamachów bombowych podczas Bostońskiego Maratonu i po trwającej dobę bezprecedensowej obławie policja schwytała w piątek wieczorem czasu lokalnego drugiego z podejrzanych braci. Pierwszy został zabity w strzelaninie z policją już rano.

19-latka znalazł mieszkaniec osiedla położonego na przedmieściach miasta. Zauważył, że na łodzi sąsiada jest krew. Zajrzał do środka. Carnajew został poważnie ranny, jest w szpitalu pod ścisłą ochroną.

Policja stanowa opublikowała film z kamery termowizyjnej, na którym widać ukrywającego się Dżochara Carnajewa pod plandeką motorówki na tyłach domu.

Dżochar Carnajew wraz z bratem, 26-letnim Tamerlanem, który stracił życie w strzelaninie w piątek rano, są podejrzani o poniedziałkowe zamachy oraz o zastrzelenie policjanta w czwartek wieczorem czasu miejscowego w Cambridge, na terenie kampusu renomowanego Instytutu Technologicznego Massachusetts (MIT). Postrzelony w tej akcji inny policjant przebywa w szpitalu.

W wybuchach na mecie bostońskiego maratonu życie straciły trzy osoby, a ponad 170 zostało rannych. Był to największy zamach w USA od czasu ataków na nowojorskie wieżowce 11 września 2001 roku.Więcej o:
Komentarze (140)
Policja ujawnia: Dżochar Carnajew w motorówce w oku kamery termowizyjnej [WIDEO]
Zaloguj się
 • cynik_czy_stoik

  Oceniono 1 raz 1

  Owa bezprecedensowa akcja policji, o czym już nas w szczegółach nie informują redaktorzy, polegała na masowych rewizjach posesji zwykłych obywateli pod celownikami luf karabinów wojska (bez nakazów - dom po domu). Mi to się kojarzy z faszystami ale może jestem małostkowy ?

 • drabe

  0

  Gorący chłopak z tego Dżohara !Prawie tak, jak jego imiennik Dudajew.

 • gogo2012

  0

  Znaczy się kolega nie oglądał filmów sensacyjnych ponieważ zawsze w takich sytuacjach trzeba się schować do....
  LODÓWKI!

  Czuwaj.

 • breslavia

  0

  Czy wy wszyscy nie widzicie że to była tzw. False flag??? Oczywiście,ze nie widzicie bo jesteście gł.u.pi.

 • komandor555

  Oceniono 3 razy -1

  LUDZIE CZY WY NIE ROZUMIECIE JEDNEJ PODSTAWOWEJ RZECZY??!! .ZA KAZDYM ZAMACHEM NA TERENIE USA.STOJĄ SPECJALNE TAJNE AGENCJE [OWSZEM TO ZROBIŁO TYCH DWÓCH BRACI [ALE ZAWSZE BO TAK TRZEBA I TAK MUSI BYĆ] PRZEMILCZA SIĘ FAKT TZW.LUDZI UKRYTYCH W CIENIU.TO ONI POCIĄGAJĄ ZA SZNURKI ZAPYTACIE ... ALE PO CO TO ROBIĄ JAKI MAJĄ W TYM CEL ??? POWIEM WAM. SPOŁECZENSTWO AMERYKANSKIE MA BYĆ I ZYĆ W NIEUSTANNYM ZAGROŻENIU I STRACHU,DLATEGO NIEUSTANNIE WBIJA IM SIĘ DO GŁÓW WYRAZ.>TERRORYZM< PRASA TELEWIZJA ITD. ZEBY UWIARYGODNIĆ TO SŁOWO PRZEPROWADZA SIĘ WŁASNIE OD CZASU DO CZASU TAKIE ZAMACHY JAK NP.TEN Z DWOMA BRACMI !! ZNOWU ZAPYTACIE ... ALE DLACZEGO RZĄD MIAŁBY STAĆ ZA ZAMACHAMI ?? DLACZEGO MIAŁBY SIAĆ TERROR I STRACH WE WŁASNYM SPOŁECZENSTWIE?? PO CO DLACZEGO W JAKIM CELU????? PEWNIE JEST JEDNO. ODPOWIEDŻ ISTNIEJE, ALE POSZUKAJCIE JEJ SAMI . DUŻO LUDZI W POLSCE I ZA GRANICĄ WIE O CO W TYM WSZYSTKIM BIEGA ALE. NIECH KAZDY DOCHODZI DO TEGO SAM.[KTO SZUKA TEN ZNAJDUJE ] TO NIE OSTATNI ZAMACH NA TERENIE USA. BĘDĄ TEŻ INNE .BO TAK MUSI BYĆ!!!

 • kamyk39

  Oceniono 2 razy 0

  To starszne, tylu i z taka technika na jednego, oblawa.

 • 5rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 4 razy 2

  W ramach przyjaźni polsko-amerykańskiej mógłby wreszcie nasz rząd się zreflektować
  i podesłać im pomoc humanitarną w postaci różnego rodzaju zniczy i świeczek !!!
  Jak piszą nasze gazety - tam tyle jest wydazreń, że im to na pewno sie przyda !!!

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 17 razy 1

  Bolęsa miał o wiele więcej szczęścia ... tez był kiedyś w motorówce :)

 • blue911

  Oceniono 4 razy 2

  Dzieki nowemu oprogramowaniu,ktore niedawno zakupilem udalo mi sie zdekodowac prawdziwe znaczenie skrotu PIS: Polscy ISlamisci !!!! Miejmy oczy otwarte. Podzegacze Jarek I Antos nie spoczna dopoki nie rozwala nam kraju (po raz drugi). Juz raz to zrobili w 1980 roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX