Hofman o Girzyńskim: Niektórzy ulegają mainstreamowej pokusie

20.04.2013 11:43
- Jest taka pokusa u różnych polityków, żeby być bardziej mainstreamowymi, bardziej fajnymi, bardziej lubianymi - powiedział na antenie Radia RMF FM Adam Hofman. Rzecznik PiS odniósł się do słów Zbigniewa Girzyńskiego, który stwierdził, że nie zna dowodów na zamach w Smoleńsku i że to Antoni Macierewicz najbardziej zyskuje na mówieniu, że trzy osoby przeżyły katastrofę. - Mówienie tego typu rzeczy publicznie powoduje, że zamiast zajmować się PO, media zajmują się nami - dodał Hofman.
Na pytanie, czy Zbigniew Girzyński poniesie konsekwencje za swoje słowa, Hofman odparł, że "prezes już rozmawiał ze Zbyszkiem". - Czy to znaczy, że poseł zaakceptował tezę Antoniego Macierewicza? - Nie, zdanie swoje ma, każdy poseł PiS powinien je mieć. Ale mówienie tego typu rzeczy publicznie powoduje, że potem, zamiast zajmować się Platformą, media zajmują się nami. Tak być nie powinno - stwierdził Hofman.

Rzecznik PiS przyznał, że w jego partii przydałaby się zmiana, ale nie powinna ona dotyczyć rezygnacji z mówienia o Smoleńsku. - Moi koledzy, także z mojego ugrupowania, uważają, że można zrobić prawdziwą zmianę, mówiąc: "nie bądźmy smoleńscy, to wystarczy" - powiedział Hofman w rozmowie z Agnieszką Burzyńską. - To nie wystarczy, bo potrzebna jest zmiana naprawdę głęboka, poważna i symboliczna - dodał.

"Ci, którzy mówią, że tam był wypadek, to sekta smoleńska"

Rzecznik PiS twierdzi, że to, iż w Smoleńsku doszło do zamachu, potwierdziły dowody. - Według mnie dowody świadczą o tym, że był zamach, ale dla niektórych jest to niewystarczające. I będą dalej drążyć - stwierdził Adam Hofman. - Przy czym dla mnie ci, którzy mówią, że tam był zwykły wypadek lotniczy, to ludzie, którzy są pewnego rodzaju sektą smoleńską. Oni nie mają już żadnych dowodów, że raport Millera jest prawdziwy - dodał poseł PiS.

Na uwagę dziennikarki, że przecież prokurator Andrzej Seremet mówił, iż nie ma żadnych zeznań świadczących o tym, że trzy osoby przeżyły, i nie ma również dowodów na zamach, Hofman odpowiedział: - To jest ten sam prokurator, który zapewniał, że wszystkie ofiary zostały pochowane w swoich grobach. To jest ta sama prokuratura, która mówiła, że wrak nie jest niszczony. To jest ta sama prokuratura, która mówiła, że nie było trotylu - a był.

Zobacz także
Komentarze (214)
Zaloguj się
 • ptak57

  Oceniono 266 razy 250

  Człowiek bez kręgosłupa , bez honoru...taka zwykła gnida dworska . I tacy ludzie tworzą Parlament , żałosne i wstydliwe .

 • itsgettingcolder

  Oceniono 197 razy 187

  Klasyczny piss. Sekta smoleńska wymyśliła sobie, że będzie teraz nazywać innych sektą smoleńską. Jakie to przewidywalne :)

 • a.k.traper

  Oceniono 176 razy 166

  Medialna córwa się wypowiedziała:)))

 • tp70

  Oceniono 146 razy 138

  Znów zapomniał błyszczka do warg i dlatego bełkocze w swój zwykły pisowski sposób.
  Muszę dożyć kiedy jego sponsor, tabletowy nieudacznik oraz cyniczny HOFMANIK wylądują na tzw. politycznym śmietniku.
  Chociaż znając ich 7 czy ósma przegrana nic w nich nie zmieni. To są osobnicy, którzy niczego innego nie potrafią robić.

 • kczyna

  Oceniono 124 razy 112

  " Przy czym dla mnie ci, którzy mówią, że tam był zwykły wypadek lotniczy, to są ludzie, którzy są pewnego rodzaju sektą smoleńską, bo oni w tym momencie nie mają już żadnych dowodów, że raport Millera jest prawdziwy "
  To kto podrzucił falsyfikat tego raportu i gdzie jest oryginalny raport?

 • oko.demona

  Oceniono 117 razy 107

  czopek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje